i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
негър силвина изворски белопойчева Георги
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
СТАЯ ЗА ЧУДЕСА... Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
СТАЯ ЗА ЧУДЕСА... Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
СТАЯ ЗА ЧУДЕСА... Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
СТАЯ ЗА ЧУДЕСА... Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
СТАЯ ЗА ЧУДЕСА... Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
СТАЯ ЗА ЧУДЕСА... Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
СТАЯ ЗА ЧУДЕСА... Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
СТАЯ ЗА ЧУДЕСА... Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
СТАЯ ЗА ЧУДЕСА... Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 СТАЯ ЗА ЧУДЕСА...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

СТАЯ ЗА ЧУДЕСА... Empty
ПисанеЗаглавие: СТАЯ ЗА ЧУДЕСА...   СТАЯ ЗА ЧУДЕСА... Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 1:07 pm

Знаем, че това върху което се съсредоточаваме, расте. Аз предлагам това да стане нашата стая, в която да се зареждаме ,като говорим за....ЧУДЕСА.
Тези, за които сме чули от достоверни източници, гледали по телевизията, за тези, които са се случвали с нас самите.
Гледам две предавания по телевизията, едното се казва "Това е Чудо",другото "Отвъд шанса". Хора, лекари, полицаи, разказват за чудесата, които са се случвали с тях ,които Бог прави за тези, които са в беда и са се обърнали към Него. Натрупала съм голям материал и това ми дава невероятна сила в трудни моменти и отговаря на многото мои въпроси, които висяха във въздуха без отговор.
Искам да споделя тези истории с вас, защото са уникални и може да намерите някои отговори за себе си или да повдигнете вярата си в доброто.
Като първо заключение тези филми дойдоха да ми покажат,че......Животът на Всеки Един от нас е Много Важен за Бог.

И така:

Америка... Жена излиза да си тича сутринта. Някакъв луд започва да я следи с колата си и в една от преките я блъсва с лоши за нея последици. Завлича я в колата и последното нещо, което тя прави, е да се обърне със вик за помощ към Бог. Изведнъж от всички къщи излизат жени, много жени и ги заобикалят. Особено впечатление ѝ прави една възрастна жена с бермуди и тениска. От някъде се появява и мъж, който се обажда на полицията. След като се оправя и излиза от болницата, контузената жена дава пресконференция и особенно много благодари на възрастната жена с бермудите за решителността с която се е хвърлила да помага. Оказва се, че тази възрастна жена е починала преди години и е споделяла на внука си, че иска да помогне на някого преди да си отиде. Нейният внук я познава по описанието на облеклото по думите на потърпевшата.....Полицията търси някоя от другите жени, но много странно, никоя от тях не живее в тези къщи. Изчезнали са, няма ги, не са живели на тези адреси никога! Хората, живеещи в къщите, не са чули нищо за нападението този ден. Само мъжът се е притекъл на помощ, защото само той е чул виковете. Кои са всички тези жени?!?
Полицаят признава пред камерата, че нищо друго не може да обясни този много странен факт, освен, че... Това са Ангели. Починалите също стават често наши Ангели пазители. Велико !
Ще се радвам да си разказваме нещата, за които не се съмнявам, че всеки един от нас е чул или е присъствал сам лично. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

СТАЯ ЗА ЧУДЕСА... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ ЗА ЧУДЕСА...   СТАЯ ЗА ЧУДЕСА... Icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 6:47 pm

Аз съм чувал следната случка от достоверен източник. Тя гласи следното..........

Две сестри се скарали много яко след смъртта на баща си. Ставало въпрос за подялбата на една вила построена от баща им на един хребет. Три–четири дена след скандала, се извил странен ураган, който изкоренил вилата и я запратил в дола на цели 500 метра разстояние. Дали мъртвите не получават голяма сила, след като излязат от лимита на тялото... Shocked и започват да действат с пълния капацитет, който умишлено ни е ограничен с цел да си платим глупостите, дето ги правим без почивен ден scratch
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

СТАЯ ЗА ЧУДЕСА... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ ЗА ЧУДЕСА...   СТАЯ ЗА ЧУДЕСА... Icon_minitimeСря Юни 20, 2012 9:39 am

[quote="lemongrass" Дали мъртвите не получават голяма сила, след като излязат от лимита на тялото... и започват да действат с пълния капацитет [/quote]

Убедена съм, че е така. Те стават много силни и много често се появяват и за да помогнат на своите роднини, които са още тук на земята. Следващия път ще разкажа как моя татко ми помогна при един инцидент с кола....

А сега, ето следващият бисер. Понякога животните се явяват наши Ангели спасители...

Искам да ви разкажа за едно прасе. pig Ще кажете, прасето pig е само за ядене, но този случай показва, че прасето pig е нещо много повече от една пържола...

На една жена ѝ подарили за рождения ден малко прасенце. pig Тя имала вече куче и коте, но прасенцето pig заемало също много важна част от нейното сърце, защото то показвало невероятна и не прасешка любов към стопанката си. Където стопанката, там било и кучето, след него вървяло котето, а след него потропвали копитцата на Хорацио. pig Така го била нарекла жената. Хорацио pig бил с изключително нежна и любвеобилна душа и винаги бил на сантиметри разстояние от мама Smile
Един ден жената получила инфаркт. Лежала на пода в кухнята, едва дишала и не можела да достигне телефона. Кучето само си лаело, котето само си гледало, а Хорацио pig се впуснал в действие. Излязъл през отвора на кухненската врата , отишъл до улицата и легнал по средата, като се престорил на умрял. Минали няколко коли, но никой не схващал. Хорацио pig изтърчал пак при жената, застанал до нея, уверил се че диша и я погледнал с любящи очи... Кучето и котката се държали все така. Хорацио pig отново изтичал на улицата и пак '' умрял ''. За щастие този път се случил един човек, който обърнал внимание на странното поведение на животното, слязъл от колата и го приближил. В този миг Хорацио pig скочил бодро и тръгнал към къщата, като все се обръщал към човека, приканвайки го интуитивно. Човекът го последвал и.....за щастие жената все още била жива и историята завършва щастливо. Само прасчо pig бил с изподрано гръбче, защото дупката на вратата била малко малка за него....Как да не се трогне човек от тази история, кажете ми ? В прасетата pig pig pig има мъдрост и любов, която не може да се срещне дори у доста хора ...Smile

Върнете се в началото Go down
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

СТАЯ ЗА ЧУДЕСА... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ ЗА ЧУДЕСА...   СТАЯ ЗА ЧУДЕСА... Icon_minitimeПон Авг 06, 2012 5:40 pm

Имам един приятел, който падна от седмия етаж. Интересното е, че докато е падал не се е паникьосал, а се е сетил да се моли . За негово щастие, като по поръчка се приземил в един контейнер за боклук, в който били изхвърлили килими и на парашутиста нищо му нямаше Smile Второто чудо стана след това. От умерен скептик, стана силно вярващ Smile Неведоми са пътищата на невярващите, но Вездесъщият си знае с всеки как да подходи. Иначе до ден днешен щяхме да си спорим на тема – има ли Го или Го няма Smile
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

СТАЯ ЗА ЧУДЕСА... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ ЗА ЧУДЕСА...   СТАЯ ЗА ЧУДЕСА... Icon_minitimeСря Авг 08, 2012 7:58 am

аз не съм Заратустра написа:
Имам един приятел, който падна от седмия етаж. Интересното е, че докато е падал не се е паникьосал, а се е сетил да се моли . За негово щастие, като по поръчка се приземил в един контейнер за боклук, в който били изхвърлили килими и на парашутиста нищо му нямаше Smile Второто чудо стана след това. От умерен скептик, стана силно вярващ Smile Неведоми са пътищата на невярващите, но Вездесъщият си знае с всеки как да подходи. Иначе до ден днешен щяхме да си спорим на тема – има ли Го или Го няма Smile

уАуууу, доста силен урок за невярващ Shocked Понякога получаваме шамар, за да не получим ритник Laughing

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Баща ми беше много особен човек. Божи човек в най-ценният смисъл на тази дума. Няколко години преди да мине в другото измерение ми разказа нещо, което е криел от всички, защото се е страхувал да не го помоислят за луд. Историята гласи следното :

Бил на двайсет години и бил войник в казармата. Близо до мястото където служел, имало един път, за който хората не обичали много да говорят. Като минавали животни или каруци оттам, животните пръхтели и се дърпали, а кучетата виели. Говорело се, че мястото било обитавано от зла сила. Баща ми, като един изследовател по душа, решил да отиде и да види за какво хората толкова приказват.
Бил с приятели и приближавайки мястото им казал, че смята да прескочи живия плет. Те му отвърнали, че е луд, но той не отстъпил и останал, решен да изследва тази тайна мистерия. Те продължили към селото. Било 12 часа на обяд. Баща ми поел дълбоко дъх и прескочил живия плет.....Отведнъж слънчевият обед се сменил с нощ. Звездите светели, щурците пеели. Той застинал в пълно вцепенение. Все пак го деляла една крачка от тази драстична смяна на времето! Въпреки всичко, продължил напред през полето в посока към селото, от което го делял половин час път пеша. След около половин час ходене, пристигнал на мястото. Всички били на крак и много притеснени. По техните часовници го нямало 12 часа. За другите отсъствал дванайсет часа, въпреки че изминалото за него време и за часовника му, било само половин час.
Явно е попаднал във времева дупка... Имал е уникалният шанс да бъде свидетел на едно такова нещо Smile Аз му казах, че Бог го обича, за да му покаже тази мистерия и най-вече след като му я покаже, да го върне с неголяма времева разлика, защото има хора, които изчезват завинаги. Не знам къде е точно това място, само знам, че е някъде около Берковица. Мистериозен регион е там, усеща се с всяка фибра на тялото...


Последната промяна е направена от Aia на Съб Сеп 08, 2012 7:38 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

СТАЯ ЗА ЧУДЕСА... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ ЗА ЧУДЕСА...   СТАЯ ЗА ЧУДЕСА... Icon_minitimeСъб Сеп 08, 2012 7:35 am

Това се случи в Англия, докато живеех там. Писаха го в пресата.

Семейство англичани с малко дете. Били толкова бедни, че едва свървали двата края. Играели тото всяка седмица с едни и същи числа. Но един ден ножът така им опрял до кокала, че трябвало да изберат дали да купят памперси на бебето или да купят фиш. Естествено, отказали да играят тото тази седмица и купили памперсите. Вечерта жената сънува сън, в който се падат техните числа. На другия ден, гледат тотото, НАИСТИНА техните числа били печеливши affraid Жената изпаднала с пълно право в тотална депресия. Представете си за миг само какво им е било! Минали се три месеца и наближила Коледа. santa Тя отново имала сън, че се падат отново техните числа. На дригия ден попълнили фиша. На следващия ден вече били милионери... bounce cheers
Like a Star @ heaven Та от тук и извода–това, дето има да пада на глава, ще падне точно на нея Very Happy
Like a Star @ heaven Или, че по Коледа наистина стават Чудеса Smile
Like a Star @ heaven Или, че милионери стават ного често хора, които не са чели '' Как се става богат '' и нямат и капка представа от ''Законът за привличането''Smile
Like a Star @ heaven Или, че има едни особени сънища, които наистина пресказват Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Like a Star @ heaven Или, че не винаги хубавите неща се случват само на оптимистите...
Изводи от тази случка колкото щеш sunny
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





СТАЯ ЗА ЧУДЕСА... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ ЗА ЧУДЕСА...   СТАЯ ЗА ЧУДЕСА... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
СТАЯ ЗА ЧУДЕСА...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: