i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
силвина негър изворски белопойчева Георги
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство. Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство. Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство. Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство. Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство. Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство. Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство. Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство. Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство. Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
kotarak777

kotarak777


Rara Avis : 32

Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство. Empty
ПисанеЗаглавие: Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.   Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство. Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 4:47 pm

Започвам да пиша тази тема с едно разочарование.Членувах във Българско вегетарианско общество както и във Веганското такова. Днес вече не членувам в първото.Искам да ви кажа какви са причините.Вегетарианците в България масово ми прави впечатление, че са злобни селски ливади, които се мислят за нещо и аз не знам точно какво. Ще ви кажа защо са злобни. Те за мен лично не са истински вегетарианци. Да си вегетарианец или веган означава да си обърнат към слънцето, да си ЕМПАТ и да обичаш животните и всичко живо. Когато не си вегетарианец или веган по причината ЕМПАТИЯ -ами ти не си за това.Не се мъчи..няма лошо в това да си на различен етап от еволюцията на съзнанието си. И какви малоумници са админите..тези които видиш ли те просветляват, защо трябва да си такъв и те приветстват с добре дошъл те не знаят защо те са такива-??малката-голяма  грешка тук поне за мен е, че човек който отговаря за 9000 вегетарианци, всъшност е станал такъв по здравословни причини-няма лошо в това.Лошото е, че водача за мен е менте.Говорих с нея, скарахме се -тя освен че е злобничка, емпатията не е от водещите причини за това(ако не греша винаги има и такъв шанс) Та искам да кажа, че Водачите не само на тези групи от хора вегетаринци или вегани..ами и водачите на планетата трябва да са ЕМПАТИТЕ. Аз лично като видя такъв човек с радост бих му целунал ръка!Един от най големите ЕМПАТИ които познавам е ЛИМОНАSmile)) Ей ЛИМОНЕЕЕЕ да си здрав и да вкиселяваш мозъците на хората като ги правиш алкални!!Smile)) а не  киселинниSmile)))) та така..вместо ЕМПАТИ-----Диетолози направляват хората във веги-мисленето ..хахах чудо..луда работа диетолога е водач..не ЕМПАТА.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.   Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство. Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm

Благодаря ти за статията, Котарак!
Така е, особено в България, веганството и вегетарианството все още са продиктувани от егоистични или модни причини. Абе некой им казал, че от чужбина се задава нова вълна и те търчат като чалгаджийки да си наденат модния колан. Поради това, тея лицемери се озлобяват, когато видят човек, който е истински за каузата. Дори и най-простия човек винаги усеща кой на какво ниво е спрямо него. Броиш – едно, две, три и те е надушил. Когато един лицемер, дали ще е християнин, дали ще е езотерик, дали ще е веган, срещне човек с чисто сърце, той веднага разбира, че е по-долу в нивата и е те точнинко това го озлобява. Аз нали пуснах на времето една тема за конете. Пуснах я в два форума. Леле брате, не мецнаха. В първия – на Беинса Дуно форума, дето правят житните диети така усърдно, ми я изтриха, във втория ми я заключиха и то с червени букви, че бях се заял с един техен клакьор, който дори не намери да каже нещо по темата, а се беше страшно обидил и ревеше с крокодилски сълзи, че съм пуснал тема срещу гадните  провинциалисти... И двата форума бяха все духовни претендьори. Въпросът е, защо темата ми ги озлоби...Защото усетиха гнева ми. А защо гнева ми ги изплаши? Е тука е голямото разковниче. Ето точно тука е!!!

ЗАЩОТО СЕ УСЕТИХА КОЛКО СА МАЛКИ. Гневът на ГОЛЕМИЯ ЧОВЕК, НА ИСТИНСКИЯ ЕМПАТ, НЕГОВИЯ ПРОТЕСТ, НЕГОВИЯ ВИК, е СИЛА, КОЯТО МЪНДЗЪРКАТА ДУШИЧКА НЕ МОЖЕ ДА ИЗДЪРЖИ. Е не може де.


Ето това е моят отговор за теб, скъпи приятелю. Селска ливада означава мърляво изкосена на криво поляна, правилно ли съм те усетил?Smile))Е селски ливади са братле, не се занимавай повече с такива плужеци. Пиши си тука като те наболи, а като те дразнят, помитай ги там, в техните лицемерни сайтове.
А до това дали съм голям емпат...Такъв съм, но това понякога се превръща в ад, който дори и аз трудно издържам...ама какво да правя, така са ми са се подредили гените, яко да ми е дъ-то!
Върнете се в началото Go down
 
Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ДЕСЕТТЕ ДНИ В КОИТО ИМАХ ИСТИНСКА ВЯРА
» КАК ДА ОТКРИЕМ НАШАТА ИСТИНСКА ЦЕЛ В ЖИВОТА ( ТЕСТ)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: