i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
силвина изворски негър белопойчева Георги
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ    ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ Icon_minitimeСъб Юли 13, 2013 2:51 pm

Има едно ново модерно определение, което излезе заедно с надигащата се вълна от вегани по целия свят. Това е определението Морална ШизофренияWhat a Face . Определят я като душевно объркване в центъра на тимуса ( там, дето се чувства Състраданието), поради което получаваш неспособност да проумееш ценността на Живота като цяло. Значи, да обясня, ако да кажем обичаш кучето или котката си, а забиваш със силно слюноотделяне вилицата и зъбите си в зайчето, пилето, прасенцето и прочие, то ти си един достоен носител на званието Морален ШизофреникWhat a Face . Да ви кажа, напълно съм съгласен с това. Животът е един и същ и при прасето, и при зайчето, та не е редно едните да ги ядем, а другите да ги целуваме за лека нощ и да им правим сватби и фризюри.
Обаче мен не ме свърта и ще разширя това понятие, защото, като да виждам Морална ШизофренияWhat a Face  във всички области на животаSuspect .
Ето един пример: Пазарувам си в магазина и се разприказвахме със собственика. Пита ме искам ли найлонова торбичка, аз му отговарям, че си нося, тъй де, да щадим Майката Природа. Той се съгласява много охотно с мен и казва, че ДА, така трябва да бъде. Трябва да се щади Майката Природа... Оглеждам магазина му. Магазинът се пръска по шевовете от неща, които НЕ щадят майката Природа. Месища, яйца, млека, цигари, алкохоли, кока коли, включително и фойерверки, за да могат празните кратуни на богаташките деЧИЦА да се забавляват по празниците, като вдигат аларма до небето и по тоя начин неминуемо да стресират животните и птиците на същата тая Майка Природа. Няма какво да му обяснявам на човека, защото това е поредния Морален ШизофреникWhat a Face , т.е.– поредния слепец. Светът е пълен с тоя вид хора. Те се създават някъде там, по пътя, докато са консумирали безчетните отрови на матрицата. С такива абсурди на Морална ШизофренияWhat a Face  е пълно ежедневието, та няма спасение. Те идват да покажат едно единствено нещо...Че 99% от човечеството се сдобиват като наследство от баба Матрица с шапки, с въртящи се перки на главите.

Едно нещо обаче знам със сигурност. Че ако спрете да консумирате животински продукти и станете веган, повтарям, НЕ вегетарианец, а ВЕГАН, ще настъпи пълен обрат в съзнанието ви и ще ме разберете точно какво казвам, па ще се и съгласите с мен. И ще се учудите как сте приемали един такъв луд свят. И ще се удивите на огромното количество от тоя луд свят. И още нещо знам...ще станете мизантроп. Не се плашете, това е най-ЧЕСТНОТО И ОТКРОВЕНО състояние на човека, който е тръгнал нагоре. Споко. Може да ми се обадите да си правим компания. Когато има единомислие и единодействие в полза на Майката Природа и нейните обитатели, мизантропието ми изчезва яко дим.
А, и още нещо, аз също съм Морален Шизофреник, но от доста по-леките случаи ( защото храня с месо котарака си), ама да му мислят тея, дето грухтят барабар с цялото семейство месо и за закуска даже, па и имат големи кучета, дето изяждат по две кила месо всеки божи ден. Дето вика за тях Дънов: ''тея въобще мязат досущ на животни''. Как да направя Биско да яде тиквички и булгур, е това е за сега моята сериозна дилема, която доста ме мъчиscratch .
Върнете се в началото Go down
pira(N)ha

pira(N)ha


Rara Avis : 220

 ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ    ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ Icon_minitimeПет Юли 19, 2013 8:25 am

Много злободневна тема, Лимоне...Примери има навсякъде: Еленко Ангелов е върл враг на матрицата, а признава че пие алкохол и ходи по барове. Силно противоречие... ако си враг на матрицата, трябва да си пример за всички попаднали в капана ѝ, а не да блееш дружно с тях.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ    ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ Icon_minitimeЧет Дек 12, 2013 8:31 am

pira(N)ha написа:
Много злободневна тема, Лимоне...Примери има навсякъде: Еленко Ангелов е върл враг на матрицата, а признава че пие алкохол и ходи по барове. Силно противоречие... ако си враг на матрицата, трябва да си пример за всички попаднали в капана ѝ, а не да блееш дружно с тях.

Тъй тъй Пирански, аз нали за тая човешка слепота говоря...

Е го напоследък на полезрението ми са две реклами по телевизията – плод на човешката МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ. Едната показва малки сладки новоизлюпени пиленца и как едно дете ги милва с любов...след което дават поточната линия и на нея пльоснати малките пиленца, вече пораснали, заклани и спретнато пътуващи към прилежното пакетиране. Като за капак, рекламата завършва с една анимирана върло изкефена кокошка, която намига приятелски на хората – нейните главорези. Луд свет, ама нема как да се види, щото е луд, а лудия не може да се види, щото е душевно болен...

Другата изтралалакала реклама показва едно сладко, нежно, ''невинно'' момиченце – на мама и тати гордостта, със сини оченца като на ангелче, което се усмихва благо и разнася една чиния с нарязани убити тела в примамливата форма на суджуци + саздърми. И всички едни такива невинни и усмихнати, едни такива христиански 'богоугодни', засукали мустаци от течащите от апетит лиги...та чак ти иде да ги ритнеш отзад, заради тая техна мракобесна морална шизофрения bounce ...
Върнете се в началото Go down
kotarak777

kotarak777


Rara Avis : 32

 ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ    ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 7:35 am

Е го напоследък на полезрението ми са две реклами по телевизията – плод на човешката МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ. Едната показва малки сладки новоизлюпени пиленца и как едно дете ги милва с любов...след което дават поточната линия и на нея пльоснати малките пиленца, вече пораснали, заклани и спретнато пътуващи към прилежното пакетиране. Като за капак, рекламата завършва с една анимирана върло изкефена кокошка, която намига приятелски на хората – нейните главорези. Луд свет, ама нема как да се види, щото е луд, а лудия не може да се види, щото е душевно болен... cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  Лимоне лимоне....това са мои мисли написани от теб.. невероятно съвпадение на усещане и поглед върху нещата....толкова се радвам за всеки един безценен човек като теб, който е тук на земята(поне за мен е така) тази реклама съм я анализирал от до и съм я псувал пред прозореца на матрицата наречен телевизор.... чудя се защо другите не виждат това.. за което пишеш. Наистина се чудя-да знам, душевна еволюция най-вероятно и нивото и според което имаш очи за различните неща...Ако мога да нарека някой остроумен, то това си ти! Знам, че думите ми много едва ли не като суперлативи звучат, но така го чувствам и не ми пука кой какво ще си мисли!!! това за което също бе писала за чувствителността-кой до колко я има и кой не и че това показва нивото на душата...това абсолютно е така и за мен..

Другата изтралалакала реклама показва едно сладко, нежно, ''невинно'' момиченце – на мама и тати гордостта, със сини оченца като на ангелче, което се усмихва благо и разнася една чиния с нарязани убити тела в примамливата форма на суджуци + саздърми. И всички едни такива невинни и усмихнати, едни такива христиански 'богоугодни', засукали мустаци от течащите от апетит лиги...та чак ти иде да ги ритнеш отзад, заради тая техна мракобесна морална шизофрения bounce ... cheers cheers cheers cheers 
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ    ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 9:44 am

kotarak777 написа:
Е го напоследък на полезрението ми са две реклами по телевизията – плод на човешката МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ. Едната показва малки сладки новоизлюпени пиленца и как едно дете ги милва с любов...след което дават поточната линия и на нея пльоснати малките пиленца, вече пораснали, заклани и спретнато пътуващи към прилежното пакетиране. Като за капак, рекламата завършва с една анимирана върло изкефена кокошка, която намига приятелски на хората – нейните главорези. Луд свет, ама нема как да се види, щото е луд, а лудия не може да се види, щото е душевно болен... cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers  Лимоне лимоне....това са мои мисли написани от теб.. невероятно съвпадение на усещане и поглед върху нещата....толкова се радвам за всеки един безценен човек като теб, който е тук на земята(поне за мен е така) тази реклама съм я анализирал от до и съм я псувал пред прозореца на матрицата наречен телевизор.... чудя се защо другите не виждат това.. за което пишеш. Наистина се чудя-да знам, душевна еволюция най-вероятно и нивото и според което имаш очи за различните неща...Ако мога да нарека някой остроумен, то това си ти! Знам, че думите ми много едва ли не като суперлативи звучат, но така го чувствам и не ми пука кой какво ще си мисли!!! това за което също бе писала за чувствителността-кой до колко я има и кой не  и че това показва нивото на душата...това абсолютно е така и за мен..

Другата изтралалакала реклама показва едно сладко, нежно, ''невинно'' момиченце – на мама и тати гордостта, със сини оченца като на ангелче, което се усмихва благо и разнася една чиния с нарязани убити тела в примамливата форма на суджуци + саздърми. И всички едни такива невинни и усмихнати, едни такива христиански 'богоугодни', засукали мустаци от течащите от апетит лиги...та чак ти иде да ги ритнеш отзад, заради тая техна мракобесна морална шизофрения bounce ... cheers cheers cheers cheers 

Приятелю, първо да те поздравя за аватараSmile Много засукан котарак си избрал, браво, браво Very Happy 

Абе остави се с тея реклами. Сега пък една момиченце реве за пони, а то се оказали кренвирши 'бони'. И забележи какви гаднички деца все си избира матрицата. Едни такива лигави и нахални...с кеф да ги оставиш само на хляб и вода, че да ги пречистиш от злото во век и веков. Това придошло инигово поколение май ще се окаже повече адово отколкото индигово, ама айде карай. Ами оная тъпоумна реклама на Пени, дето едно момченце възхвалява с ревящи нотки в гласа баща си, дето имал безкрайно правилен избор на покупки. А той баща му като под калъп избра възможно най-вредните неща за консумация ха...ха...ха... Жалки са, заклевам се.
Върнете се в началото Go down
kotarak777

kotarak777


Rara Avis : 32

 ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ    ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm

гледах и тази мръсна реклама..а вчера ходих до едно село на едни познати, че до родителите им-карах ги с колата.Влизам вътре-кокошчици,зайчета. Приближих се до зайчетата,клекнах до тях и започнах да ги гледам мислейки си за съдбата им..милите толкова страх имаше в очите им...и са толкова мили същества..наистина си мислех да питам дъртия как не му е жал..но матрицата там отдавна е победила...той си е зомби..както и моята баба и повечето ми близки.. Sad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ    ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  ЩО Е ТОВА ЗЛОДЕЯНИЕ, НАРЕЧЕНО–ПРОВИНЦИАЛЕН МАНТАЛИТЕТ
»  ЗА ДЕЦАТА, ЖИВОТНИТЕ И ОЩЕ НЕЩО
» САМОЧУВСТВИЕ, НИСКА САМООЦЕНКА, УВЕРЕНОСТ И ОЩЕ НЕЩО
» ПРИРОДОЗАЩИТНИЦИ ЛИ СА ПРИТЕЖАТЕЛИТЕ НА КУЧЕТА ИЛИ ИМА ОЩЕ НЕЩО В КУТИЯТА НА ПАНДОРА
» ЗАЩО ТРЯБВА ДА РАБОТИМ САМО ТОВА, КОЕТО ИСТИНСКИ ОБИЧАМЕ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: