i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
белопойчева силвина изворски негър Георги
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 МОЖЕ ЛИ ЧОВЕК ДА БЪДЕ МАГЬСНИК И ДА ТВОРИ РЕАЛНОСТТА... Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 МОЖЕ ЛИ ЧОВЕК ДА БЪДЕ МАГЬСНИК И ДА ТВОРИ РЕАЛНОСТТА... Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 МОЖЕ ЛИ ЧОВЕК ДА БЪДЕ МАГЬСНИК И ДА ТВОРИ РЕАЛНОСТТА... Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 МОЖЕ ЛИ ЧОВЕК ДА БЪДЕ МАГЬСНИК И ДА ТВОРИ РЕАЛНОСТТА... Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 МОЖЕ ЛИ ЧОВЕК ДА БЪДЕ МАГЬСНИК И ДА ТВОРИ РЕАЛНОСТТА... Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 МОЖЕ ЛИ ЧОВЕК ДА БЪДЕ МАГЬСНИК И ДА ТВОРИ РЕАЛНОСТТА... Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 МОЖЕ ЛИ ЧОВЕК ДА БЪДЕ МАГЬСНИК И ДА ТВОРИ РЕАЛНОСТТА... Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 МОЖЕ ЛИ ЧОВЕК ДА БЪДЕ МАГЬСНИК И ДА ТВОРИ РЕАЛНОСТТА... Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 МОЖЕ ЛИ ЧОВЕК ДА БЪДЕ МАГЬСНИК И ДА ТВОРИ РЕАЛНОСТТА... Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

  МОЖЕ ЛИ ЧОВЕК ДА БЪДЕ МАГЬСНИК И ДА ТВОРИ РЕАЛНОСТТА...

Go down 
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 МОЖЕ ЛИ ЧОВЕК ДА БЪДЕ МАГЬСНИК И ДА ТВОРИ РЕАЛНОСТТА... Empty
ПисанеЗаглавие: МОЖЕ ЛИ ЧОВЕК ДА БЪДЕ МАГЬСНИК И ДА ТВОРИ РЕАЛНОСТТА...    МОЖЕ ЛИ ЧОВЕК ДА БЪДЕ МАГЬСНИК И ДА ТВОРИ РЕАЛНОСТТА... Icon_minitimeВто Сеп 04, 2012 1:27 pm

Може ли човек да повлияе на околния свят с мислите и чувствата си? Има ли тази сила?

 МОЖЕ ЛИ ЧОВЕК ДА БЪДЕ МАГЬСНИК И ДА ТВОРИ РЕАЛНОСТТА... Afae33

Преди години, когато слушах Грег Брейдън, който твърдеше, че пред него шамани са променяли климата с една положителна мисъл–визуализация, си казах: ''Е, чак пък толкова! Тези квантови физици разказват приказки от Хиляда и една нощ!''.

Малко предисловие...
Една от причините да не искам да напусна Англия, колкото и тя странна или безумна може да се стори на някои, беше любовта ми към птиците. Усещам някаква особена близост с тях. Някакво единомислие...Може би защото много обичам свободата...
На хранилката ми пред прозореца, кацаха огромно количество птици. Гугутки, скорци, червеношийки, зеленики, черноглави и синьоглави синигери...Повечето бяха горски птици. Научих се да ги различавам и по песен и по характер. Ако си мислите, че птиците са проста форма на живот, много се лъжете. Всяко пиле си има различен характер и предпочитания, и проявява признаци на привързване и доверие. Та тези малки пернати приятели пееха направо уникално и радваха душата ми всеки ден. Червеношийката например, която е символ на Англия, изобщо не отстъпва по песен на славея, а боровият синигер, който е малък колкото мишле, проявява неистова смелост, като понякога се хвърля срещу десетина от по-големите синигери, за да обяви, че и той има право да посещава хранилката. След като това дребно пиле въведе ред, по-големите му братовчеди стоят чинно и го изчакват да се наяде, и чак тогава кацатSmile Червеношийката е една малка и сладка примадона, която не желае никоя друга птица да ѝ навлиза в територията, но запее ли, всичко и е простено!Smile Освен това очите ѝ излъчват толкова интелигентност, колкото в очите на доста хора не съм прочела... И така, аз се бях много привързала към моите душички и мисълта, че ако се върна в България ще виждам само гълъби и врабчета ме натъжаваше, защото по сърце аз съм горското момиче flower

Както и да е, матрицата в Англия не ми понесе и накрая отегчена, изморена и доста разочарована от английския безумен начин на живот, се върнах в България. Много, ама много ми бече мъчно за моите птици и за двете лисички, които хранех. Те пък какви бяха сладури...Едната ме чакаше вечер покачена на една барака...две неизменни уши, които прозираха на лунната светлина...

Прибрах се в България, където пък за съжаление ме посрещна отдавна забравената проза–панелки, махленски кафенета...да не изреждам, списъкът е дълъг... На сутринта се събуждам и...а, чувам синигер. Между панелите! В бетонната джунгла! Горско пиле, какво правиш тук ? SmileОстанах озадачена, викам си, сигурно ми се причува. Не можа да бъде, в София не е имало горски птици! След малко моят приятел излезе да купи нещо за ядене и се върна, носейки и един вестник. Както си четеше, изведнъж спря зачуден и ми показа една статия от вестника. Статията гласеше, че хората са забелязали странни птици, които са надошли в София. Горски птици...

Не знам, но зимата на балкона ми на седмия етаж, където по това време живеехме, идваха поне трийсет всякакви горски пилета, дори соколи, включително едно невероятно шарено пиле, като папагал, но от най-шарените ...Възможно ли е човек да повлияе на околния свят... Не знам, вие как мислите?Smile

Случай втори. Моето рожденно име не е Айа. Но Айа резонира с мен в музикален унисон. Това име си го избрах съвсем случайно. Просто свързах едни инициали и звученето много ми хареса. Но не го бях чувала никога и никъде преди това. Идвам си в България и а, това име се е появило! Вече съм го чула поне пет пъти...

Аз мисля, че хората доста омаловажават силата на мисълта си. Човек наистина може да твори реалността и то в по-големи мащаби. Май наистина ще се окаже, че хората имат доста повече способности и сила (особено тази, която излиза от СЪРЦЕТО), отколкото църквата се опитва да ни втълпи.

Кои хора могат да влияят по-глобално. Ами...тези които използват силата на сърцето си. Там, където е любовта, онова позабравено вече от нас чувство. Любовта ми към птиците наистина заработи, защото е искрена и силна. Сега живея в софийското bloomsbury...Върнах се там, от където тръгнах голямото си пътуване преди години. Отмествам погледа си към балкона. Вече не живея на седмия етаж, а съм на партера. Около десет синигерчета подскачат около храната, която съм поставила на перваза. Къпят се в мини басеина, които съм им изобретила специално за тях Smile Е, те си занят!
Където е горското момиче, винаги ще има храна и удобства за тяхSmile)) И как не, те са центърът на моята вселена! Където са те, там съм и аз...или... където съм аз, там са и теSmile)) Винаги ще вървим в комплект............. I love you Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven



 МОЖЕ ЛИ ЧОВЕК ДА БЪДЕ МАГЬСНИК И ДА ТВОРИ РЕАЛНОСТТА... Fairy-Birds-fairies-30632290-1280-803_zps55314b2c
Върнете се в началото Go down
 
МОЖЕ ЛИ ЧОВЕК ДА БЪДЕ МАГЬСНИК И ДА ТВОРИ РЕАЛНОСТТА...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ЧОВЕК – ЖИВОТНО – ПОД-ЧОВЕК
» ДА НИ БЪДЕ ЧЕСТИТ 13 ЮНИ – СВЕТОВНИЯ ПРАЗНИК НА ИСТИНАТА ''ПРАВО КУМЕ В ОЧИ''
» МОЖЕ ЛИ МАНГО ДА ЗАЛЮБИ ШОПЕН
»  ЧОВЕК VS. МУХА
»  ОБРЪЩЕНИЕ ДО ГАЛАКТИЧЕСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ. КОЙТО ИСКА, МОЖЕ ДА ПОДПИШЕ ТАЗИ ПЕТИЦИЯ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: