i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
белопойчева Георги силвина негър изворски
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

  ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Empty
ПисанеЗаглавие: ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ    ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Icon_minitimeСря Ное 14, 2012 10:18 am

Това го пиша специално за нежната аудитория, въпреки че има нещо там между редовете и за вас, мъже и дано ви накара да се замислите...

Във всеки човек има нещо хубаво...стига да имаш желание и доброта да го видиш. Има го това хубаво нещо в мен, има го и във вас, момичета(всички сме момичетаSmile) които четете това сега. Но какво става, ако вашата приятелка, позната или колежка така и не го вижда или по-точно казано, не ви го казва умишлено...Какво става, ако се опита дори да ви отмъсти...? Да опетни името ви, да пусне неверен слух, който ви попречва за известно време да си намирате работа? Естествено, понеже Бог вижда отгоре несправедливостта, Той ви изпраща след време най - прекрасната работа, където се оказвате наистина оценена и книгата на 5-звездния хотел на прекрасния екзотичен курорт, е препълнена от благодарности на гостите написани за вас... Но за краткото време завистчийката е поставила крака си и е успяла да ви спъне...Изцапала е душата ви, въпреки че сте я приемали като сестра и сте ѝ помагали с каквото можете...

Искам да споделя с вас, моето мнение за един вид жени. За такива едни ''особени'' жени, които преди не разбирах защо, за Бога, не намираха да ми кажат нищо хубаво, въпреки че аз винаги намирах хубави думи за тях.
За такива едни жени, които напълно тенденциозно си мълчаха и дори изпитваха тихичко задоволство, гледайки как ме нападат.

Те фигурираха преди в живота ми. Сега ако срещна случайно такава жена, я изпращам в мигновенна околоземна орбита и където ще да се приземява, не ме интересува. Тези вече не ми минават ама грам, но пиша това за тези момичета, които още не са стъпили в Силата си и се чувстват сами. Подавам ви ръката си и предайте този блог нататък и на други, които опитват от ''любовта'' на ''особените'' жени.

Всичко в живота е енергия. Думите, мислите, чувствата, предметите, нашите тела...Нашите тела са не по-малко важни от нашите души. Телата ни са нашият храм, който ни е даден от Небесния Татко(така обичам да Му казвам лично аз)и той е този, който преценява какви на външен вид храмове ще ни даде.

От как свят светува, красотата се е ценяла и почитала и се е изобразявала в произведенията на изкуството. Има Богини на красотата - Афродита, Венера, Фрея, любимката на lemongrass-Лакшми( но той я споменава с друга по-мистериозна цел, която само ако той ми позволи ще кажаSmile) и много други.
Изведнъж идва някаква злобна езотеричка и ти казва, че красотата е само от вътре. Че външната хубост е заблуда, че само душата е важна и какви ли не още други глупости, и започва да ти прави забележка за грима, облеклото и прочие други неща, които странно защо така са се набили в полезрението ѝ... Естествено, аз знам какво стои зад тези думи, но дали тя знае. Дали е честна пред себе си. Естествено че не е. Защото ако в миг се завърти една магическа пръчка и я превърне в красиво момиче, очите ѝ ще блеснат от истинско щастие и любов.
Хората омаловажават красотата, особено жените, просто защото завиждат. И в това няма никаква езотерична мъдрост. Оставете какво ви говорят, че ако душата е красива и лицето става красиво. Аз съм си говорила с мъже и много от тях са на категорично мнение, че красивите жени много по-често са красиви и от вътре, от колкото тези жени, които не са. Може би има връзка с това, че завистта ги изкривява и от вън, де да знам. Но тук не говоря за красивите жени като тези с външност тип-барби или така наречената insipid beauty. Говоря за одухотворената красота. За тези жени, които се помнят. За тези жени, които оставят аромат на нощен жасмин и носталгия по нещо изгубено. Красотата независимо къде се намира е ефирен копнеж по чистотата на душата. Не случайно мълвата говори, че плеадианците са много красиви. Ако плеадианците изглеждаха като маймуни, чисто интуитивно ние нямаше да приемем това, което ни казват за истина. Защо по приказките Спящата красавица, Снежанка, Малката русалка, Шехерезада и много други, са описани все като красиви и добри. Най-вероятно, защото има някаква връзка между външната и вътрешната красота. Вещиците винаги са описани като зли и грозни притежателки на брадавици. Впрочем, пазете се от жени с брадавици. Страшна и концентрирана омраза има в тях. Изобщо, пазете се от хора, които имат кривота в телата си. Кривите мисли изкривяват телата и лицата. И Дънов го е казал.

Мъжете пък, които принизяват красотата у жените, го правят също с гадна цел. По този начин те си отмъщават, защото знаят, че тази красота никога няма да влезе в тяхната постеля.
Когато видя красива жена, аз ѝ се радвам. Как можеш да не се радваш на нещо красиво. Радваме се на красивите цветя, дървета, птици, а изведнъж, ако мине красива жена, всички започват да се опитват да я принизят. Започват едни анализи от сорта: ''М, ако не ѝ беше косата, нищо не струва...ако не ѝ беше задника, нищо не струва, ако не ѝ беше тялото, нищо не струва, ако не ѝ бяха очите, нище не струва.'' Бюстът ѝ е малък, но за това пък съвършен, но не, нищо не струва, трябва да точи и тресе силикони или да носи задника отпред на гърдите си, иначе не струва...Накрая се оказва, че изреждат всичко което е по нея, но ако го нямаше, нищо нямаше да струва. Lol!Smile)))

Красотата е карма, благословия, дар, но става много тежка за носене, заради завистта на другите.. Богатството също е карма. Всичко е карма. Всичко което е извън нашият контрол е карма. Умението да правиш контрол над нещата, също е карма. По учението на И Дзин всичко е програмирано. До падането на перушинката от птичето, до повея на листата, до това кой какво има и какъв е. Всичко е написано от Ръката далеч преди човек да каже първото ''мама''. Цялото това, което сме - чувства, мисли, действия...лица, тела...всичко е написано от Ръката.

Така че следващия път, красиви момичета, когато срещнете тази, която така и не намира да ви каже нещо хубаво, да знаете, че си имате работа със злобна кучка и за ваш най-голям интерес и генерално добро е да ѝ обърнете гръб моментално. И тя като егоистите и енергийните вампири няма да ви донесе нищо хубаво. Тя дори ще се опита да ви отмъсти по всякакъв начин, бъдете сигурни в това. Тя има достатъчно арогантност и омраза, за да се изпъчи и да спори насреща дори с Бог. Злобата на посредствените жени е толкова находчива и безпардонна... И странно защо, най-много я срещнах при езотеричките, балерините и певиците. Тонове с омраза...Книга мога да напиша и щЕ я напиша.
Винаги ще има Моцарт и Салиери, докато не се научим да не спорим с Бог за неговите творения и дарове. Докато не отстъпим и не разберем за дълбоката мисъл на падащата перушинка, на падащата звезда или защо извивките на нашите храмове са такива или онакива, защото в крайна сметка всичко има своето божествено предназначение.

Това го написах в подкрепа на красивите момичета. Ако завистничките знаеха през какво минават тези деца, не съм сигурна дали не биха предпочели да си останат по местата во век и веков.

Пазете се от ласкателите, НО ДВАЖ ПО СЕ ПАЗЕТЕ ОТ ТЕЗИ, КОИТО НЕ НАМИРАТ ДА КАЖАТ НЕЩО ХУБАВО ЗА ТОВА, КОЕТО СТЕ! В тези хора клокочи разяждащата киселина на ЗАВИСТТА И ОМРАЗАТА. Дайте им да четат повечко И Дзин ! study


Последната промяна е направена от Aia на Пет Ное 16, 2012 7:20 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ    ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Icon_minitimeЧет Ное 15, 2012 9:31 am

Да не дава господ да си хубава езотеричка,а? Викаш, като се излетят едни незадоволени вещици с циреи..... lol!
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ    ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Icon_minitimeПет Ное 16, 2012 7:45 am

...Веднъж Петя Боюклиева направи такъв смешен етюд, че силно се притесних за душевното ѝ състояние. Уж звезда, аз си пея кротко като агънце, без никакви претенции, тя като започна...махни, да не разказвам, че не е за по телевизията Embarassed Laughing
Една друга певица като пеехме двете, толкова много ме мразеше, че като започвах да танцувам по време на инструментала, заставаше с гръб към мен, тоест в профил към публиката. Ами какво да правя, бивша балерина съм, отдава ми се танцаSmile Ако не ме мразеше толкова, щях да я науча на някои стъпки да сме в синхрон, но тя не заслужаваше. Е за това я оставях да стои като пън на сцената и да се чувства глупаво. Естествено, ми попречи на работното място, като направи заговор срещу мен, та аз предпочетох да дам 1000 $ за билет и да си тръгна, но след няма и месец летях на крилата на друг самолет с друг договор, на много по-добро място с много по-добро заплащане Very Happy sunny

А езотеричките с които съм се срещала...Все едно виждаха горящ кръст. Защо бре момичета, и аз душа и сърце нося Laughing

Ами в църквата като влизах преди? Един поп като ме видеше, двеста човека да има, все в мен се вторачваше и ме гледаше с дива омраза. И веднъж ми отмъсти, когато вземах причастие. Дойде моя ред и той пред всички изсъска някаква злобна забележка относно това, че имах малко брокат на очите. Омразата му към мен беше направо невероятна Mad Всички го чуха, до последния ред. Иначе неговата роба беше цялата в брокат и камъни, но аз му се видях извън нормата. Абсурдни хора Suspect
Но в крайна сметка злобата им ги нарежда, защото това е арогантност спрямо Твореца, а той е справедлив съдия и винаги дава възмездие на онеправданите. Лично мен винаги ме е реабилитирал.

Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

 ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ    ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Icon_minitimeСря Ное 21, 2012 9:23 am

Aia написа:

А езотеричките с които съм се срещала...Все едно виждаха горящ кръст. Защо бре момичета, и аз душа и сърце нося Laughing


Защото ти имаш предизвикателност съчетана с проницателност, която заплашва да разкрие истинската им същност. Същото и със свещеника.
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ    ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Icon_minitimeЧет Ное 22, 2012 10:15 am

Admin написа:


Защото ти имаш предизвикателност съчетана с проницателност, която заплашва да разкрие истинската им същност. Същото и със свещеника.

Това е едновременно дар и проклятие. Но по него безпогрешно разбирам какъв човек стои пред мен. Работи перфектно и по телефона и по форумите Laughing Ако се страхува от мен, не ме приема и ме напада, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, БЕЗ ЕДИН ГРАМ СЪМНЕНИЕ, има голям процент страх и омраза в себе си. Ако човек ми се радва и приема, значи е човек на Светлината. Нямам грешка, дали да не ме използват като индикатор за ЧОВЕШКОТО ЗЛО affraid Няма и секунда, и тестуването ми е приключило. bounce Laughing
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

 ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ    ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Icon_minitimeЧет Дек 13, 2012 8:34 am

Едните завиждат на гроздето, че е хубаво узряло, другите, че е на високо. Едните искат да го затрият, другите да го опитат.
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

 ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ    ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Icon_minitimeНед Дек 16, 2012 12:45 pm

Aia написа:
...Веднъж Петя Боюклиева направи такъв смешен етюд, че силно се притесних за душевното ѝ състояние.


Един поп като ме видеше, двеста човека да има, все в мен се вторачваше и ме гледаше с дива омраза. И веднъж ми отмъсти, когато вземах причастие. Дойде моя ред и той пред всички изсъска някаква злобна забележка относно това, че имах малко брокат на очите. Омразата му към мен беше направо невероятна Mad Всички го чуха, до последния ред. Иначе неговата роба беше цялата в брокат и камъни, но аз му се видях извън нормата.


Петя Буюклиева никога не ми е била от любимките. Изглежда ми завистлива и истерична. Ако това на аватара си ти, разбирам напълно поведението на доста от жените за които разказваш.

А за реакцията на този свещеник нещата са също от ясни по-ясни. afro
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ    ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Icon_minitimeВто Дек 18, 2012 6:13 pm

аз не съм Заратустра написа:


Петя Буюклиева никога не ми е била от любимките. Изглежда ми завистлива и истерична. Ако това на аватара си ти, разбирам напълно поведението на доста от жените за които разказваш.

А за реакцията на този свещеник нещата са също от ясни по-ясни. afro

Благодаря ти, Заратустра Embarassed Проблемът не е във външността ми. Има много по-хубави момичета от мен. Проблемът е, че съм различна в мисленето си и не се давам на унижения и управление, че имам собствено мнение и си го отстоявам докрай. Не съм продажна за пари и джунджурии и това вероятно се усеща от другите моментално, дори само да ме видят в гръб. Един мъж на времето ми каза, че имам осанка на свободен човек и хората завиждат на подсъзнателно ниво точно на това.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ    ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ЖЕНСКАТА ЗАВИСТ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: