i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
негър Георги изворски белопойчева силвина
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Empty
ПисанеЗаглавие: ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС   ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Icon_minitimeВто Дек 18, 2012 4:47 pm


ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС 4507885-closeup-of-a-man-s-hand-ringing-the-service-bell-isolated-on-white-background-002_zps03f9fb84


Въпрос: Какво е определението за пушач.

Отоговор: Това е мракобесно, болно, егоистично и безволево същество, което се интересува единствено от удоволствието, да си поема дневната доза отровна мамина цицка.

Въпрос: Има ли такова същество право на глас и свобода.

Отговор: Само ако си сменят местата с непушач и разбере какво причинява на себе си и на другите.

Мерси за вниманието
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС   ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Icon_minitimeСря Дек 19, 2012 10:08 am

От малък не понасям пушачите. Винаги съм ги чувствал като някакви лоши и недорасли деца.
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС   ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Icon_minitimeСря Дек 19, 2012 12:58 pm

Admin написа:
От малък не понасям пушачите. Винаги съм ги чувствал като някакви лоши и недорасли деца.

Tе СА недорасли лапета. Пушенето показва пълна неосъзнатост, после ''дайте ни права да си пушкаме и да си тровкаме на воля drunken '' Ай стига изостанали схващания вече. Вчера се загледах в онова недоразумение Цветанка Ризова, как страстно по пушачески защитаваше връщането на порока обратно в заведенията, направо ми идеше да я цунем здраво. Душичка What a Face
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС   ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Icon_minitimeЧет Дек 20, 2012 7:11 pm

Аз не знам ако върнат частичното пушене, как ще решат проблемите в клубовете и пиано баровете.
Преди забраната направих опити да пея в няколко клуба, но се повтаряше една и съща картина. Работя около две седмици, цигарите бавно ме съсипваха и след около две седмици се разболявах от вирус заради отслабнала имунна защита. Лицето ми ставаше със сив отенък. Миризмата на дрехите ми беше най-малкият проблем.
Премествам кадъра в чужбина и там по осем месеца не знаех що е болки в гърлото дори. На мен пушачите са ми длъжници, защото заради тях не можех да работя в България. Пушачите са жестоки егоисти, които с гадния си пример и кадене имат да плащат много дан на хората, които са мъчили и на децата, дето са съсипали. Време е човечеството да започне да се отърсва от простотиите.
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС   ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 9:17 pm

Понеже при нас пушенето е абсолютно забранено се ходи на едно място,отдалечено на около 300 м. от работното.И тъй като малките почивки са по 10 мин. да видите циркови изпълнения на пушачи през зимата-за да стигнат навреме там и да имат време да пушат се започва едно бягане,хлъзгане,падане на леда,счупени ръце,глави,едно препускане и търсене на най-прекия път,едни шмугвания през храсти....направо са като партизаните от "На всеки километър".Палят още преди да са стигнали на заветното място,което е също нарушение.Както и да е,финишират там и започва бясното къдене на високи обороти и изпълване на омразните бели дробове с прекрасния никотинов букет.Над мястото за пушене се извива облак,като от смъкващия се "Ел Ниньо".Разширените им очи нямат дори време да мигнат,допушват бързо остатъка и започва втора серия на "The return".Нова серия прибежки и припълзявания по леда,за да са навреме след почивката.В крайна сметка пак закъсняват.И като погледнеш за какво е било всичкото това-сякаш една гнусна цигара управлява и програмира целия им ден,години,живот.Те всъщност са достойни за съжаление,не толкова за наказание.Но може и да съм прекалено либерален.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС   ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Icon_minitimeЧет Яну 17, 2013 4:26 pm

patkan написа:
Те всъщност са достойни за съжаление,не толкова за наказание.Но може и да съм прекалено либерален.

Представи си следната гледка..

Кафене. Отпред стълби и площадка. В ъгъла, колкото да се свре една много слаба котка, собственикът някакси е успял да побере малка масичка и два стола, посветени на пушачите. На нея седи двойка–мъж и жена със сиво-жълт отенък на лицата и гледат с празен поглед в пространството. Кракът на единия стол е до половината върху ръба на стъпалото-демек, а са поели по-силно въздух, а са се катурнали надолу по стълбите. Някакси обаче се крепят, напук на закона за притеглянето. На лицата им е изписана смесица между обида и гняв към правителството заради тая мръсна и несправедлива забрана за пушене, вместо да се сърдят на себе си за липсата им на воля, дето скапва всичко, около което се извие тоя змийски дим.
Ник'ва милост към тея убийци, братле. В къщи, в кенефа, да си се прокарват на воля в комплект сутрешен вестник пълен с кофти вести от света и у нас. Българите са на едно от първите места по тутунжийство, айде малко да ги съживят с тая забрана, а и ние да живнем май-накрая, че много се намъчихме, без майтап. За мене тутунджиите са болни хора, дето правят и другите болни. Каква ти хуманност към нехуманоиди, да се гърчат сега на площадките и да си плащат данъка–смет на въздуха.


Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС   ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Icon_minitimeВто Мар 04, 2014 7:44 pm

Днес съм по снимките Smile)))

Е не-е-е, ето точно това е манталитета на пушача – нагъл и доста много тъп...


ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС 9e2dcd1d-e2d6-4838-ac54-f8d70d7b4d52_zps1c2e6c53

Върнете се в началото Go down
Мирослава_2F




Rara Avis : 47

ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС   ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Icon_minitimeСря Мар 05, 2014 9:45 am

Картинката и сентенцията са култови!!! Very Happy 
Аз съм бивш пушач. Пропуших на 19 годишна възраст с една единствена цел - да се впиша сред "атрактивните" и "зрелите" мадами.../жалка работа, ама тогава така си мислех.../
Пуших 12 години. Стигала съм до 2 кутии цигари на ден.
Който си мисли, че цигарите не променят психиката на човека - лъже се жестоко! Както и да е замръчкана  и пригладена, зависимостта има много грозно лице!!!

Отказах ги за 1/2 час...Ей така - от раз. Един ден бях получила зверско главоболие, което се активираше при всяко запалване на цигара. Направих три поредни опита да пуша, но и трите пъти ме пронизваше главата в една точно определена точка /още мога да я посоча коя точка ме болеше тогава..../...Споделих с една колежка /бивша пушачка/ какво става, а тя ми каза: "Момиче, Господ ти дава шанс..."

...И изведнъж тези думи оттекнаха в мен много на дълбоко....И аз се засрамих...Засрамих се от себе си. Истински, дълбоко...И след 10 минути мислене, бръкнах в джоба на якето си, извадих от там кутията с цигарите и запалката и...ги подарих на една друга колежка, която беше пушачка...
Това беше през 2000 година. От онзи момент нататък за мен беше по - лесно да не пуша, отколкото да запаля отново.
Просто нещо "прещрака" в мен...

За протокола: никога не съм била от онези пушачи, които пушат в присъствието на непушачи. Винаги съм уважавала правото на непушачите да си останат такива.

В отговор на въпроса: "Имат ли пушачите право на глас", ще добавя и още един аспект, който често се пропуска, когато става дума за пушачите....Освен етичния проблем, има и още един - финансовият! Не може да "пафкаш цигарки", а в същото време да ревеш, че "нямаш парички"... /егати изразите, а?/
Не е приемливо.
Всеки /ама всеки!/ просещ или клошар е с цигара в устата!!! И като му го натякнеш, всеки /ама всеки!!/ ти вика: "Пуша фасове"...Ама на кой ги разправят тия не знам...Защото все мога да различа фас от цигара, егати!
Та така.

Нямат думата пушачите. Не и според мен. И не разбирам щом марихуаната, екстазито и хероина са забранени вещества, как може тютюна да е сред позволените?!
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС   ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Icon_minitimeСря Мар 05, 2014 6:14 pm

Мирослава_2F написа:

Който си мисли, че цигарите не променят психиката на човека - лъже се жестоко!

Хората, които приемат отровите на матрицата имат едно странно неразбиране на нещата. Много се радвам, че Бог те е Събудил!


Както и да е замръчкана  и пригладена, зависимостта има много грозно лице!!!

Зависимостта е много сериозна болест с наименование – липса на воля.



...И изведнъж тези думи оттекнаха в мен много на дълбоко....И аз се засрамих...Засрамих се от себе си. Истински, дълбоко...И след 10 минути мислене, бръкнах в джоба на якето си, извадих от там кутията с цигарите и запалката и...ги подарих на една друга колежка, която беше пушачка...
Това беше през 2000 година. От онзи момент нататък за мен беше по - лесно да не пуша, отколкото да запаля отново.
Просто нещо "прещрака" в мен...

Ти си късметлийка...преживяла си ЕпифаниSmile

В отговор на въпроса: "Имат ли пушачите право на глас", ще добавя и още един аспект, който често се пропуска, когато става дума за пушачите....Освен етичния проблем, има и още един - финансовият! Не може да "пафкаш цигарки", а в същото време да ревеш, че "нямаш парички"... /егати изразите, а?/
Не е приемливо.

Така е, Мирослава, хората са разглезени и не знаят какво е истинско нямане. Скоро гледах по телевизията едно предване за пушачите. Изчислено е, че за целия си съзнателен живот, един пушач изпушва през прозореца един тристаен апартамен. Аз тази безотговорност не мога да я оправдая по никакъв начин!


Нямат думата пушачите. Не и според мен. И не разбирам щом марихуаната, екстазито и хероина са забранени вещества, как може тютюна да е сред позволените?!

Защото цигарите не унищожават толкова сериозно психиката, колкото наркотиците, за това минават метър. Цигарите унищожават повече физическото здраве и действат по-неусетно, по-мръснишки.
Хората са дойни сомнамбули... Гледаш ги сега пушачите, сврели се като малки никотинозависими мишки в едни найлонови ограждения до кафенетата...такава жална гледка...ако могат да се видят отстрани колко наистина са жалки...Истински бройлери, за които се грижат с тези найлонови ограждения с единствената цел – печалба, а после ги пращат на поточната линия я в пирогов, я на още по-лошо място...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС   ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ИМА ЛИ ПРАВО ПУШАЧЪТ НА ГЛАС
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  АЗ ЛИ СЪМ НАЙ–ЛУДАТА ?!? ИЗДИГАМ ГЛАС ЗА КОНЕТЕ В НЕРАВНОСТОЙНО ПОЛОЖЕНИЕ !!!
»  ПРИТУРИ СЕ ПЛАНИНАТА И ПРАВО НА ПИ АР ГУРУВИЦАТА В ПОЛАТА
» ДА НИ БЪДЕ ЧЕСТИТ 13 ЮНИ – СВЕТОВНИЯ ПРАЗНИК НА ИСТИНАТА ''ПРАВО КУМЕ В ОЧИ''

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: