i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
белопойчева Георги силвина изворски негър
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 ДА КАЖЕМ НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Empty
ПисанеЗаглавие: ДА КАЖЕМ НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿    ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Icon_minitimeПет Яну 11, 2013 12:58 pm

Преди време работих на едни кораби и имахме възможност да си купуваме най-скъпата фирмена козметика с голямо намаление. Не съм снобарка, но реших да опитам някои от последните писъци на Кристиан диор и Елизабет Арден. Какво беше голямото ми разочарование от тези прехвалени продукти, нямате си представа Shocked. Уж си ги купих под професионалния надзор на дипломиран консултант, който провери щателно структурата на кожата ми и т.н. и т.н....резултат нямаше, освен, че кожата ми изглеждаше по-мазна. Нищо друго!
Една козметичка от Англия на времето ми призна ( сигурно защото си беше пийналаSmile), че всички фирмени кремове са само хвърляне на луди суми пари, за ''ДОБРОТО НА ФИРМЕНИТЕ КОМПАНИИ''. Никак не се съмнявам в това. Процесът на остаряване е вътрешен проблем, не външен. Най-сигурният начин да остарее човек по-бързо, е да пие, пуши, да спи недостатъчно, да живее в стрес и да не се усмихва. Тези четири неща са в състояние да състарят човек направо с дни.
Какво бих ви дала като знание, което натрупах с времето.
Спазвайте тези четири неща– не пушете, не пийте алкохол, спете достатъчно и си лягайте рано и се опитвайте веднага да елиминирате стреса със задълбочено дишане. Обземе ли ви безпокойство или гняв, ВЕДНАГА ЗАПОЧВАЙТЕ ДА ДИШАТЕ ДЪЛБОКО...Върши чудеса.

Колкото до кремовете...Какво правя лично азSmile Открих един български крем на Арома – " Green Line'' с алое вера. Има го във Фантастико нпр. Пише, че е без парабени, но това няма как да знаем със сто процента сигурност. Ако е БЕЗ, още по-добре. Струва 2 лева и нещо Smile. Освен това на кутията му пише, че 5% от себестойността отиват за озеленяването на България. Хем хубав крем, хем ще правите добро за природата на България...какво по-хубаво от това! flower flower flower flower flower
Освен това всяка вечер си слагам розов кварц в чаша с изворна вода и на другия ден, преди да сложа крема, си слагам от тази вода на лицето, врата и деколтето. Ако имате пулверизатор, можете да сложите водата в такова шише и да се пръскате през деня като се сетите. 5-6 пъти е достатъчно.Можете също към крема да прибавите няколко капки истинско масло от рози – Розата е кралицата на цветята flower
Също така си имам два удобни за хващане камъка от розов кварц, с които си правя масаж, когато имам възможност. Сложете преди масажа някакво масажно олио– гроздови семена, ленено семе, бадемово масло или зехтин. Лятото ходих на масаж на лицето, щяха направо да ме удушат. Казах си – не се давам в лапите на никого вече!
Момичета, съветите които ви давам са много прости за изпълнение и най-вече ще спестите много, ПОВЯРВАЙТЕ ми, излишно хвърлени пари.


ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            518817_af9c76d6c7c17343107ea1abf3fa21be_large_zps8e6ae28c
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА КАЖЕМ НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿    ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Icon_minitimeПет Яну 11, 2013 2:16 pm

Браво Айче, аз се поразрових за мнения на разни фръцли из един от форумите, дето ме развеселяват и се оказа, че девойчета на по 21 години използват следната тежка артилерия lol! :


''Re: Какъв крем за лице използвате? - тема IV
« #6 Нед., 18 Март 2012, 21:05 »

''..За лицето си използвам продукти на Clinique и съм многоооо доволна Very Happy
Единствено не мога да си намеря крем за околочният контур Rolling Eyes
На Clinique използвам Repairwear Laser Focus Wrinkle & UV Damage Corrector, Even Better Clinical Dark Spot Corrector, кремовете Repairwear, Youth Surge, Superdefense и Redness Solutions. Маската ми отново е на Clinique Mr. Green - Skin Calming Moisture Mask. И трите стъпки и тях ги ползвам Laughing
Пробвала съм доста кремчета, но за сега на Clinique ми се отразяват най-добре.''
– туй девойче добре го раздава, чудя се какво ше ползва като стане на трийсе и нагоре........... What a Face

''..какъв е тоника с чаено дърво ? И да попитам за кремчето на Биодерма какви са активните съставки? Има ли киселини някакви или вит. С , защото за мен те са алерген и ми излизат пъпчици с връх от тях. Hug

Иначе аз в момента ползвам серум Хидраплениш и отгоре крем Хронолис на СВР. 24 години, дехидратирана, чуствителна кожа.''


Re: Какъв крем за лице използвате? - тема IV
« #55 Пон., 26 Март 2012, 15:13 »

''..Здравейте, хубава тема!
Аз днес си взех едно кремче за лице на Лореал - Triple Active Fresh -активен овлажняващ гел-крем. Нацапах се преди малко, засега е добре, Ще видя след известно време как ще е. Преди това имах ей това http://americas.nuxe.com/en/creme-fraiche-de-beaute-formule-ligh … fraiche-de-beaute В началото ми действаше много добре, кожата ми беше гладка и мека, наскоро забелязах, обаче, че непосредствено след нанасяне кожата ми става на червени петънца. Confused

''..Може да го комбинираш и с трите стъпки на Клиник.Но наистина си вземи тестер преди да си го купиш,че аз от него направих реакция и си отиде в кофата пълен крем.
Кремът който си е взела Damaris също е добър.
Както и на Кларинс HydraQuench''

''..Hydra quench пробвах и не ми хареса. Пробвах с тестет и за три намазвания забелязах поява на пъпчици. Може и да не са от него, но не ми се рискува. По отношение на тестерите в б. зоне винаги ги кътат. Последно исках тестер и ми казаха ако искам да се намажа на място. От сърцето им се откъсна единствено h. Quench. Ще пътувам и мисля да взема от летището и ще трябва да целя на сляпо, освен ако в някой магазин не се излъжат да ми дадат пробичка.''

Имам чувство, че тез девойки само са чакали да се отвори тая тема, за да се нахвърлят да се хвалят коя по-завързана козметика ползУва..Ама защо така май много пъпчици и червени петънца са им се появили Shocked scratch

Между другото, темата ''какъв крем ползУвате'', я беше отворил един любознателен мъж lol!





Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА КАЖЕМ НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿    ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Icon_minitimeПет Яну 11, 2013 9:43 pm

Само така Айче,да разнищим и напудрелките.Аз предлагам малко по-цялостен подход по темата.
Не ли лицето външен израз на нашата вътрешна и уж скрита същност?Не е ли лицето физическия ни изказ на това,което бушува в душата ни?Не е ли лицето ни стената,върху която е рисувал всеки един,когото сме допуснали до нас?Не е ли лицето ни огледало на скритите ни мисли,мечти и амбиции,на преживяванията ни и на непреживяното ни?Не е ли лицето ни това,което понякога говори не ами направо крещи повече,отколкото апарата ни за членоразделна реч?
Няма ли да е по-добре вместо да се мацаме с високовалентни производни на стеарините и въобще с цялата менделеева таблица и дори с елементите,които още не са там Very Happy да поработим върху гореизброените неща,които формират и утвърждават харизмата ни?Дявола няма да изгоним нито с тамян,нито със скъпо кремче,па било то и "Виши".Защо ангелите или поне това,което се изобразява и се представя за тях имат ангелски лица?Защо Антон Лавей има лице на Ваала?Казано накъсо това,което е отвън е това,което е и вътре.И обратно.
Да погледнем нещата и от чисто физическата страна.Тези кремове са почти идентични химии,които в дългосрочен времеви период всъщност увреждат кожата.За да може тогава да си купим още по-скъпия крем.Тази многомилиардна индустрия се крепи всъщност основно пак на човешкото ни Его-да бъдем харесани,одобрени,приети,ухажвани.Кремчетата сякаш са нашия ключ към хората.А всъщност са една суетна бутафория.Аз лично се ужасявам и отвращавам от жени с много кремчета и гримове.Имам странното усещане,че сякаш се стремят неистово да прикрият нещо.
И още един физически аспект-кожата е олицетворение на цялостното ни здраве.Ако вътрешно сме здрави и тялото ни е подхранено с всичко необходимо,ако е пречистено от токсините ще имаме прекрасно лице.И то такова,че като ни види експерта-консултант по кремчетата веднага ще му се прииска да си смени професията.
Покълнали семена,зехтин студено пресован от първа преса,домашно кисело мляко,чисти домашно отгледани плодове и зеленчуци,чиста вода,разходки на чист въздух,сухи гладувания по Малахов,чисти мисли,цели и идеали-ето ви набора за прекрасно лице.При това може и по-евтино да ви излезе.Но за сметка на това ефекта ще е по-осезаем и дълготраен.Гарантирано.Пък ако толкова държите да се клепате с нещо-ами имаме си прекрасна хума-жълта,сива,зелена.Става и за вътрешно приемане,лично тествано е всичко изброено от мен.
Така че мятайте кутийките "Л,ореал" в кофичките си за разделно събиране и бегом навън!Кажете на вашия козметичен агент да стане монтьор на телескопи,намажете му ако трябва насила лицето с хума и от утре да започва да я продава.
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА КАЖЕМ НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿    ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Icon_minitimeСъб Яну 12, 2013 12:59 pm

lemongrass написа:
[color=yellow]

''..За лицето си използвам продукти на Clinique и съм многоооо доволна Very Happy
Единствено не мога да си намеря крем за околочният контур Rolling Eyes
На Clinique използвам Repairwear Laser Focus Wrinkle & UV Damage Corrector, Even Better Clinical Dark Spot Corrector, кремовете Repairwear, Youth Surge, Superdefense и Redness Solutions. Маската ми отново е на Clinique Mr. Green - Skin Calming Moisture Mask. И трите стъпки и тях ги ползвам Laughing
Пробвала съм доста кремчета, но за сега на Clinique ми се отразяват най-добре.''


От тоя набор ме побиха тръпки.
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА КАЖЕМ НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿    ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Icon_minitimeСъб Яну 12, 2013 1:16 pm

patkan написа:
Тези кремове са почти идентични химии,които в дългосрочен времеви период всъщност увреждат кожата.

Ефекта е като при наркотиците–кожата ще има нужда от все по-силни елементи и все повече ще изтънява от хирургията.


Аз лично се ужасявам и отвращавам от жени с много кремчета и гримове.Имам странното усещане,че сякаш се стремят неистово да прикрият нещо.


И аз да ти призная, много се отблъсквам от жени с много грим, защото освен че искат да прикрият нещо, искат и да ни манипулират с очи тип–змия. Като горгони медузи–впиват само отрова.

Ако вътрешно сме здрави и тялото ни е подхранено с всичко необходимо,ако е пречистено от токсините ще имаме прекрасно лице.

Е това е самата истина, но за нея се изисква да се откажеш от заблудите, а те са станали тихо пристанище за духовно мързеливите.
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА КАЖЕМ НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿    ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Icon_minitimeСъб Яну 12, 2013 3:33 pm

Але Айче, тука закъсах като бос невежа. Ще ми преведеш ли какво иска да каже бейбито с това. Звучи ми като решаване на сложен ребус scratch


''...Факторът (доколкото знам) зависи от последния продукт, който е нанасен (ако си с крем и фдт - защитата е според фактора на фдт-а). Дали обаче ако фдт-а няма защита, пък кремът има, означава, че си без фактор ''
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА КАЖЕМ НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿    ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Icon_minitimeСъб Яну 12, 2013 3:50 pm

patkan написа:
Аз лично се ужасявам и отвращавам от жени с много кремчета и гримове.Имам странното усещане,че сякаш се стремят неистово да прикрият нещо.

Братле, сега ще ти обадя на теб и на пиранха, откъде е останало да си чернят очите така жените:
В резултат на генетична манипулация на Ануннаките над човеците,
вторите наследиха две жлези отстрани–точно където завършва чернилката на грима ( при слепоочията). По принцип тея жлези се казва, че са помагали да получиш ясновидски и ясночуващи способности. Та в знак за това си знание за тея жлези, египтяните са чертаели очния контур. Я със прах от лапис лазули, я с боядисани мустаци от комари. Та тая мода пристига от древен Египет, където между другото са почитали и котката, а като се загледам в очите на нашия котак Бисан, все едно виждам една моя бивша отчаяна в опитите си да ме впримчи, женска манипулаторка affraid
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА КАЖЕМ НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿    ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Icon_minitimeНед Яну 13, 2013 9:45 am

Леле, горките мъже през какво минавате, заради нашата гадна женска манипулативност. Embarassed Embarassed Embarassed
Аз ще се повторя за кой ли път, но откакто спрях да ям месо, осъзнах колко сме гнусни ние жените с всички тези безбройно много дрънкулки с които даваме мило и драго да ви впримчим. Аз вече не съм такава, честно!!!
Жартиери, високи токчета, секси бельо, гланцове за уста, спирали, силно гримирани очи, сутиени, дето правят гърдите по-големи... Аз пък ви признавам, че имам малки гърди и никога не са ми липсвали обожатели. Имало е случаи, когато са се карали на масата по няколко мъже за мен. Е, жена съм, оставете ме малко да се похваля Very Happy Сега вече не се карат за мен, защото станах жена само за големи ценители и познавачи. Станах жена, която впечатлява само високо ниво мъже. В крайна сметка това е много по ценно, отколкото да се обръщат след теб всякакви мутри, шофьори, кондуктори и бирени кореми.
За успокоение на жените бих казала, че актрисата Хелън Мирън беше обявена в нейните 65 години, за най-сексапилната жена в Холивуд. И няма нито една хирургическа намеса и си остарява с достойнство. И наистина има едно особено обаяние, за което нашите превзети кукли само могат да мечтаят, защото това обаяние идва от одухотвореността от вътре. Ей това е!Smile А, и забравих да кажа, че интелигентните мъже не можеш да ги хванеш с тези атрибути на жените–ловци. Те са впечатляващи само за ниското ниво мъже–алфа маймуните Laughing
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА КАЖЕМ НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿    ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Icon_minitimeПон Яну 14, 2013 8:32 pm

Аз пък ви признавам, че имам малки гърди и никога не са ми липсвали обожатели. Имало е случаи, когато са се карали на масата по няколко мъже за мен. Е, жена съм, оставете ме малко да се похваля Сега вече не се карат за мен, защото станах жена само за големи ценители и познавачи. Станах жена, която впечатлява само високо ниво мъже.

Светът иска голяма гръдна обиколка-ние няма да му я дадем.Ние не търсим големия обем чашки-ние търсим големия брой невронни връзки.Стига ни това,че под тях тупти едно голямо Сърце.
Е,Айчо,само по няколко мъже ли са се карали на масата за теб?Ти заслужаваш много повече-например цял табун разгорещени,потни и интелигентни мъже да кръстосат вилици и лъжици,ум и слово,да се замерят с книги и мастилници в борба за вниманието ти.
Да,ти вече се превърна в скъпо "Шато",от което всеки желае да отпие,но което не всеки може да си позволи.
Така е-стана жена,която впечатлява само високо ниво мъже-като нас тук.
Надявам се ще ми простиш този анонс тук,исках да демонстрирам малко интелигентен хумор,какъвто си мисля,че притежавам.А ако си се засегнала-извинявай и си запазвам бъдещото право на адекватен реванш.
Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА КАЖЕМ НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿    ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Icon_minitimeВто Яну 15, 2013 10:59 am

patkan написа:
Аз пък ви признавам, че имам малки гърди и никога не са ми липсвали обожатели. Имало е случаи, когато са се карали на масата по няколко мъже за мен. Е, жена съм, оставете ме малко да се похваля Сега вече не се карат за мен, защото станах жена само за големи ценители и познавачи. Станах жена, която впечатлява само високо ниво мъже.

Светът иска голяма гръдна обиколка-ние няма да му я дадем.Ние не търсим големия обем чашки-ние търсим големия брой невронни връзки.Стига ни това,че под тях тупти едно голямо Сърце.
Е,Айчо,само по няколко мъже ли са се карали на масата за теб?Ти заслужаваш много повече-например цял табун разгорещени,потни и интелигентни мъже да кръстосат вилици и лъжици,ум и слово,да се замерят с книги и мастилници в борба за вниманието ти.
Да,ти вече се превърна в скъпо "Шато",от което всеки желае да отпие,но което не всеки може да си позволи.
Така е-стана жена,която впечатлява само високо ниво мъже-като нас тук.
Надявам се ще ми простиш този анонс тук,исках да демонстрирам малко интелигентен хумор,какъвто си мисля,че притежавам.А ако си се засегнала-извинявай и си запазвам бъдещото право на адекватен реванш.
Laughing Laughing Laughing Laughing

А-а-а-а-а- ха-ха-ха-аха............. Laughing Laughing Laughing

Патканееееееееее, тук избухнах в смях Laughing lol! lol! lol!

Виж, аз вече не съм толкова хубава колкото бях, защото Англия ме съсипа... ВЯРВАЙ МИ, ТАЗИ ТЕРИТОРИЯ е способна да разбие и най–издържливия и философски гледащ човек, но едно чудо стана с мен.На пук на цяла България, АЗ ВЕЧЕ ИМАМ СИЛА ДА КАЖА: Ей, Българио! АЗ СЪМ СУПЕР ТАКА ДА ЗНАЕШ!!! Ето това промени в мен страданието ми в достопочтена и убийствено матричарска Англия. Вече вярвам в себе си и не ме е страх да го заявя пред целия свят. Не ме е страх да бъда себе си.
Паткане, хумора ти е много изискан и сладък Razz . Ти да не си човек на изкуството. Хайде, кажи нещо за себе си. bounce Лимона ти спомена за аватара, но ти не щеш ли не щеш, да се покажеш Laughing Покажи си едното оче поне. Пиранята гадае на аватар, без майтапSmile Беше отворил такава тема в един друг форум lol! Първоначално го гледаха с насмешка, после им стана интересно, накрая като се събра една опашка... Laughing Не го оставиха да затвори офиса до късни нощиSmile))
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА КАЖЕМ НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿    ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Icon_minitimeВто Яну 15, 2013 9:43 pm

Споко Айче,няма да се явяваме на конкурс по красота.А на теб явно Англия ти действа като ваксината-вкарва в теб матричарски бацили в опасни дози и очаква да се зомбираш.Само най-силните не само оцеляват,но и добиват терминаторски способности.Като твоя случай.Така че добре си дошла в Родината си,терминаторе и ще очакваме с железните си позиция и плещи (макар и женски) да отстояваш противоположните на цял един народ догми и стереотипи.
Иначе аз не съм човек на изкуството,аз съм техничар,който по ред причини се занимава с антихуманна професия в момента.Но резултатите от нея лежат изцяло на гърбовете на политиците,не на моя.
Пък за хумора-радвам се,че ди е допаднал.Няма нищо лошо между сериозното и актуалното да вметнем и някоя весела нотка.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА КАЖЕМ НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿    ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 9:52 am

patkan написа:
Споко Айче,няма да се явяваме на конкурс по красота.А на теб явно Англия ти действа като ваксината-вкарва в теб матричарски бацили в опасни дози и очаква да се зомбираш.Само най-силните не само оцеляват,но и добиват терминаторски способности.Като твоя случай.Така че добре си дошла в Родината си,терминаторе и ще очакваме с железните си позиция и плещи (макар и женски) да отстояваш противоположните на цял един народ догми и стереотипи.
Иначе аз не съм човек на изкуството,аз съм техничар,който по ред причини се занимава с антихуманна професия в момента.Но резултатите от нея лежат изцяло на гърбовете на политиците,не на моя.
Пък за хумора-радвам се,че ди е допаднал.Няма нищо лошо между сериозното и актуалното да вметнем и някоя весела нотка.

Не, Англия е адова за живеене, заради това, че е изчислено да живееш на ръба на немотията. За това българите се събират да живеят в къщи по сто човека, редят се на опашка сутрин пред тоалетната и само се следят кой колко пари получава и къде работи. Вече ме виждаш какъв човек съм, смяташ ли, че мога да оцелея в такава среда Laughing И от горе на всичко като кажа, че съм от София и всички спират да говорят с мен. Освен това не се наг*зих като другите жени да работя като чистачка на индийски и африкански супер мръсни къщи и тоалетни и омразата към мен стана........ Преместих се в собствен апартамент, това вече никой не можа да го издържи. Завист, злоба...остави. А климатът в Англия е нещо, заради което много англичани искат да я напуснат. Няма никакво слънце и само вятър вятър вятър..............Там има някаква черна енергия, която се усеща от всички, независимо колко дебелокожи са, а жените изпадат до една в тежка депресия.
Ако мога, бих посъветвала всички българи, да не отиват на там. Exclamation Exclamation Exclamation Англия е подвижен пясък, в който затъваш бавно, за това пък сигурно! И остаряваш с часове...а мен идеята за остаряването никак не ми се нрави.
В къщи и стените помагат.

Пожелавам ти от все сърце да си намериш хуманна професия, въпреки правителството. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА КАЖЕМ НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿    ДА  КАЖЕМ  НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿            Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ДА КАЖЕМ НЕ! НА ИЗЛИШНО СКЪПИТЕ КРЕМОВЕ ЗА ЛИЦЕ✿­*•..•*✿
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: