i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Георги изворски силвина негър белопойчева
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!! Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!! Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!! Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!! Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!! Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!! Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!! Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!! Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!! Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!! Empty
ПисанеЗаглавие: ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!!   ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!! Icon_minitimeСъб Яну 19, 2013 2:58 pm

Сега. Няма да говоря за Доган, дали заслужава нападението или не. Няма да говоря за охраната дали е реагирала своевременно, качествено или професионално. Ще наблегна на един друг факт.

Ние сме хора. Някои от нас са с психически отклонения. Възможно е тези болни хора да нападнат и с газов пистолет. Възможно е. Възможно е да са опасни. Възможно е. Питам аз господата делегатите. Питам ги аз. Те, като са толкова за мира и неприкосновеността на техния бог, смятат ли, че някой вече ще им вярва, като ги види как ритаха с такъв кеф с разпенени уста хванат човек, който не може да се защити. Питам се, защо ли ми станаха толко гадни, мръсни, гнусни и противни. Питам се, дали няма някакво наказание и за тея разгневени и комплексирани петленца, дето им дойде смелостта само пред вързано куче. Съд в Хага за тея мръсници! Питам се всъщност, кое беше по–важно..да се спаси една вип персона или да се постъпи хуманно, въпреки всичко, към един най-вероятно психически болен човек. Абе, ако в тая страна така се държат към болните хора, не придвиждам нищо добро за тая държава. Мен, като човешко същество ме интересува не за колко време дойде охраната и дали спасиха един вип, дето сички го плюят, ами защо има хора, дето им се ще да тепат тоя вип.
Ясно е , че за да си на чело на властта трябва много да си изцапаш ръчиците, дето мама ти ги е мила с толко обич, ама ние като хора ше видим ли ясно картинката на разправата.
Айде честито на медиите. Имат да дъвчат цял месец случката. Сигурно някои ше вземат и премийки, на батко сладурите. Аз искам да чуя един човек, който ше излезе да им зададе въпросите, дето ги задавам аз тука.
За мене, тея делегати трябва да бъдат подведени под строга отговорност за агресията, както ше бъде подведен под отговорност и похитителя. Айде да видим има справедливост тука в тая държава или пак ше си блееме.. Хм, мене лично, ако някой ме защитава като бие на другите ритници, ше си плюя на суратя, баси!


Последната промяна е направена от lemongrass на Вто Яну 22, 2013 1:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!!   ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!! Icon_minitimeСъб Яну 19, 2013 6:14 pm

Ох, остави се!!! Днес точно включвам телевизора и гледам как налагат с крака по главата някакъв човек, докато разбера какво става...После като разбрах и видях господата какви са благородници, ми идваше да скоча в телевизора и............Може ли бе такова нещо!?!!! Това ако го види света, не може да не си направят тотални заключения за нас като народ, какви са ни политиците и много други неща още. Отвратена съм от тези, дето ни управляват! ОТВРАТЕНА СЪМ!!!
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!!   ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!! Icon_minitimeНед Яну 20, 2013 6:10 am

Aми да,точно това е толератността им към другите,точно това е фанатичността им не само към
лидера,но и към идеята.С агресията с която подходиха към атентатора със същата такава подхождат към нас,със същата такава строят джамии,със същата такава пропагандират и насаждат радикален ислям,наливат пари в техните си области.....Още да изреждам ли?Това,което се случи е умален модел,картинка-картичка на истинската им същност.При първия благоприятен случай и нас така ще ритат,бъдете сигурни в това.Работил съм с турци и знам какво представляват.Нека не прекаляваме с либерализма си и толератността си спрямо тях.Айчето хубава статия беше постнала за злото-понякога трябва да го ошамариш,иначе от много прошка някой път и теб ще те "простят".А Доган си е самото олицетворение на злото,превъплътено в човешки образ.Но просто подхода по проблема не може и не трябва да е този.
А бе стават такива неща по белия свят,някои ги замерят с обувки,други с торти-явно има за какво.Лично за мен си беше нескопосана постановка,целяща консолидиране и сплотяване на електората или това,което все още е останало от него.Аз лично поздравявам за смелостта похитителя,който трябва да научи как се използва точно пистолета.С такова нещо се стреля директно,а не се бяга с него срещу мишената.Всъщност сещам се за подобни случки,които са давали по телевизията-в калните и мюсюлмански страни се реагира точно по този начин.Съмишлениците скачат и се саморазправят с виновника.Така че сещате се на какво ниво сме.Реакцията им е първосигнална,животинска,дори бих казал комунистическа-с гърди като Александър Матросов да закрият амбразурата и спасят лидера-фетиш. Освен това пишман стрелеца свърши малката,опасна и мръсна работа,макар и като аджамия.Сега медиите дъвчейки случката ще допринесат неимоверно за вдигане на рейтинга на Доган и кликата му.Ха кажете не си ли го вкарваме ние самите.В белите страни за нещо подобно се шуми ден-два и всичко утихва.

Аia Това ако го види света, не може да не си направят тотални заключения за нас като народ,

Aйче ние отдавна сме престанали да бъдем народ.Ние сме население при това.....да не описвам какво точно.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!!   ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!! Icon_minitimeНед Яну 20, 2013 10:01 am

patkan написа:
Aми да,точно това е толератността им към другите,точно това е фанатичността им не само към
лидера,но и към идеята.С агресията с която подходиха към атентатора със същата такава подхождат към нас,със същата такава строят джамии,със същата такава пропагандират и насаждат радикален ислям,наливат пари в техните си области.....Още да изреждам ли?Това,което се случи е умален модел,картинка-картичка на истинската им същност.При първия благоприятен случай и нас така ще ритат,бъдете сигурни в това.Работил съм с турци и знам какво представляват.Нека не прекаляваме с либерализма си и толератността си спрямо тях.Айчето хубава статия беше постнала за злото-понякога трябва да го ошамариш,иначе от много прошка някой път и теб ще те "простят".А Доган си е самото олицетворение на злото,превъплътено в човешки образ.Но просто подхода по проблема не може и не трябва да е този.
А бе стават такива неща по белия свят,някои ги замерят с обувки,други с торти-явно има за какво.Лично за мен си беше нескопосана постановка,целяща консолидиране и сплотяване на електората или това,което все още е останало от него.Аз лично поздравявам за смелостта похитителя,който трябва да научи как се използва точно пистолета.С такова нещо се стреля директно,а не се бяга с него срещу мишената.Всъщност сещам се за подобни случки,които са давали по телевизията-в калните и мюсюлмански страни се реагира точно по този начин.Съмишлениците скачат и се саморазправят с виновника.Така че сещате се на какво ниво сме.Реакцията им е първосигнална,животинска,дори бих казал комунистическа-с гърди като Александър Матросов да закрият амбразурата и спасят лидера-фетиш. Освен това пишман стрелеца свърши малката,опасна и мръсна работа,макар и като аджамия.Сега медиите дъвчейки случката ще допринесат неимоверно за вдигане на рейтинга на Доган и кликата му.Ха кажете не си ли го вкарваме ние самите.В белите страни за нещо подобно се шуми ден-два и всичко утихва.

Аia Това ако го види света, не може да не си направят тотални заключения за нас като народ,

Aйче ние отдавна сме престанали да бъдем народ.Ние сме население при това.....да не описвам какво точно.

Не знам как изглеждаш, нито на колко си години, но искам да знаеш, че ти си един от най–уникалните хора, които срещнах в живота си. Дано се видим някога. Ако в този свят имаше малко повече хора като теб, лимона, мен–лудата и навикана от всички крехка женица...Е такива едни хора с такива едни огромни трески за дялкане, даже цели колове дето казваш, светът щеше да е едно далеч по-добро място flower

Не разбирам от политика, допускам, че атентата може да е инсценировка. Реакцията на делегатите обаче и реакцията на Доган, дето се свря като мадама под трибуната е толкова ясна, че няма никакво съмнение що за хора ни управляват. Сега да видим, дето казва Лимона, дали ще има по-широко обществено мнение за тази саморазправа на глутницата чакали с похитителя. Не го оправдавам, но трижди по не оправдавам тяхното държание. От дете ненавиждам конфигурацията много срещу един. За мен тази животинска сплотеност е много подла, страхлива и несправедлива. Народът трябва да се изправи и да потърси обяснение от управниците за това им поведение. Ако този народ не зададе въпросите, които ние задаваме тук, ако този народ не видя това, което ние видяхме... не сме народ, а мърша. Ще се присъединя към констатацията на Славейков, а не към тези на Вазов, че силна майка нас ни е родила............................. scratch
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!!   ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!! Icon_minitimeНед Яну 20, 2013 6:48 pm

patkan написа:
Реакцията им е първосигнална,животинска,дори бих казал комунистическа-с гърди като Александър Матросов да закрият амбразурата и спасят лидера-фетиш.

Кой ще си отвори очите да разбере истински картинката–лидер-подчинени. Защо да има лидер и защо да го обграждат и обгрижват така. На времето цар Борис е ходел из София без охрана. Аре бе, тука едни ескорти, едни дундуркания..Щели да гръмнат някого. Ами като се вре в л...й..ната, така ше е. После горкия ни лидер, бедния той, дай да ритаме в главата тоя убиец мръсен. Саморазправа на трибуната, лъснаха им задните обезкосмени части. Това трябва да има наказание. Ако ли не, народа да отиде и да направи по едно масово навеждане на площада.

Мен ми е ясно, че това е инсценировка, като видиш похитителя как танцуваше като балерина около Доган. То се вижда, че той се появи само да го сплаши, сигурно има още една дузина скрити политически подбуди, аз другото имам като отправна точка.
Това ще излезе в комедийните шоа от поредицата скрита камера нпр. и цял свят ще се залива от смях. Тоя Доган бил много пъргав бе, евала евала, бързак от класа! Спортист! Бравоbounce

Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!!   ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!! Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 9:00 am

Между другото, вчера подочух от едно място..че нападателя има колан по бойни изкуства..и че последното, което не може да прави, е да уцели мишена на два санта. Ами, като се загледаш в мускулатурата му и гръдния му кош, вярно може да се окаже. Но аз пак държа на отправната точка за пускането ми на темата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!!   ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ЗА НАПАДЕНИЕТО НАД ДОГАН !!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: