i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
белопойчева изворски негър Георги силвина
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ   ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Icon_minitimeПон Яну 21, 2013 1:14 pm

'' Elle dolet vere, qui sine teste dolet''–Истински скърби онзи, който скърби без свидетели.

Искам да залея почитаемата аудитория с поредната кофа студена вода. Защо правя това. Най–умните ще се сетят. За другите не отговарям.
И така...........

Пътувал съм много извън тая държава. Доста свят съм видял. Застоявал съм се на много места за по-дълго, та съм разгледал по-отблизо бит и нрави на народите. Е никъде не видях такова състезание по лепене на некролози. По-точно, изобщо не видях никъде залепени некролози. Тука братче, на всеки дирек, на всяко дърво, на всяка спирка–отвън и отвътре, на всеки трафопункт, на всеки магазин, на всеки вход и тако далие, гъмжи бе, гъмжи– некролози некролози, до където ти очите видят.
Сега. Сигурен съм, че на починалите хора–мир на праха им, моята почит към тях–не им е никак, ама никак необходима тая постоянна надпревара по съобщения и възпоменания. На всека задушница като се наизлетят едни мрачни черни бабички и реват да ги чуят всички. Това разбира се е с цел да омилостивят Бога, ама така не става. Аз съм сигурен, че на заминалите изобщо не им е приятно да им весят лицата като на изложба и да се разтичат и избледняват от дъжда. Тоя театър е за нас, живите. Да ги видим колко са добри и непрежалими за загубата. Освен това, те имат още една много мръсничка целчица. Тя е по-неуловима, но работи добре. Това е ПОДСЪЗНАТЕЛНАТА НАСЛАДА ДА СКАПЕШ НА НЯКОГО СВЕТЛИЯ ДЕН. Тая наслада Е НЕУДЪРЖИМА, НАЛИSmile? нАлИSmile?
Защото тоя народ е един гигантски и плътно начумерен енергиен вампир. Питам аз, абе защо не се държахте към човека докато беше сред вас като към човек, не го уважавахте, не му помагахте, не го обичахте, ами му разкатахте фамилийката и го изпратихте да си ходи по-бързо, а сега играете тея селташки театри. Хем тъпо, хем не помагате на никого, хем никой не ви вярва, хем само пари хвърляте. Викам, да спрете с тея средновековни парадности и да погледнете към живота.

Всички имаме починали роднини и приятели. Мир на праха им, ама тея масови обяви не са хубава работа, тъй ще знаете. Идете на едно светло място, спомнете си за заминалия с добро, с усмивка, с добра енергия, па го помолете да ви прости, ако има защо.Сигурен съм, че има. От това имат те нужда, а не да им готвите манджи по гробовете и да лепите некролози на всяко празно място, до което можете да се докопате. Спрете да дърпате това население надолу с мрачни вести и мрачни вибрации, че сте си едни много изостанали ЕВ–ета ( енергийни вампири).
Господа конгресмените да помислят да коригират тая диващина.
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ   ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Icon_minitimeПон Яну 21, 2013 9:50 pm

Приятелю,благодаря ти,че ми открадна идеята.Точно за това мислех да пиша в неделя.Но нищо де,ти или аз-все тая мисленето ни е сходно.

Ти приятелю като си ходиш ей така по света явно наблюдаваш.Не гледаш,а наблюдаваш и анализираш.Щото и нали една крава гледа,ама само гледа и не вижда.Усещаш ли как се ражда новата тема-за това кой какво е забелязал в чужбината и как го анализира и съпоставя?Не си ли забелязал,че като се върне от чужбина брута говори само за това какви са цените,какви коли карали,какви са им жените?Не е видял нито красотите,нито музеите нито нищо друго.А ако го попитаме какво от това,което е видял и реализирал и прекопирал в живота си стои и немее като даначе на заколение.

Ха така,потривам доволно ръце.Наистина човеко няма по Европата кьорав некролог.Даже като бях в Австрия и се зверих по портите и не видях такава черна честитка в един миг реших,че там просто хората нямат навика да мрат,а си живеят вечно и затова няма некролози.Моите уважения към всички починали!!!
Пропускаш и ония старите черни парцали дето ги слагаха-един черен правоъгълник стиснат през средата и окачен не къде да е,а точно на олющената сива и безлична разкривена порта.А до това демонско парцалче се кипри и пресен некролог със скръбната вест-истински натюрморт на Огюел Самсон и Здислав Бексински.Красота и радост за окото.При това пред името изписани и титлите- О.З. генерал,инженер,доктор,к.т.н.заслужил артист,изкуствен осеменител и прочее престижни названия на професии,като че по тях ще е ситото ад-рай.Па като почне един фалшив рев и вой...ум да ти зайде.Най-лошото е,че дъртата ревачка с крайчеца на окото наблюдава кой не проронва и една сълза и след театъра му пуска приказка,че бил коравосърдечен паметник,а тя се съдрала да реве.После идва ред на другото лошо-събират се всички и започва ядене и пиене в чест на умрелия,че дори се и напиват.Точно като на сватба.И вярвай ми-колкото повече реват та се късат,толкова по-лоши отношения са имали помежду си.Убеден съм в това.Пък на гробищата като почнат да скимтят,та чак искат да скочат в гроба в едно с ковчега на роднината или да легнат вместо него-показност пред погребалната агенция и роднините и гостите.Тези,които тъгуват истински за него отдавна са си изплакали сълзите и вече не са им останали сили за това.
Но българина е цар на имитациите,дори и на умряло.Имитации български има навсякъде и във всичко.
Разбира се идва резонния въпрос кому е потребно всичко това.Тъй като българина нищо не прави само за едно единствено нещо,нека потърсим и други.Няма начин да не ги намерим.Ти правилно си отбелязал едно от тях-може би подсъзнателно да вгорчат нечии светъл (дай Боже) ден.Защо ми се струва,че сякаш парадират с умрелия?Звучи страшно,но имам чувството,че сякаш се хвалят с това.И не само се хвалят,но и изискват от всички да им съчувстват,да им прискърбяват (каква дума само),да ги утешат,да реват с тях и по този начин като вампири да изсмучат и още някоя силица.Да демонстрират титлите на починалия,та да не би някой да не знае или да не научи за титаничния му подвиг тук,приживе.Друга "полза"-сега е момента да покажем,че и ние сме като другите,при нас също умират-значи имаме принадлежност към стадото.И ние скимтим като дърта мастия с провлачен крак,и ние ще раздаваме за умряло-няма да се делим я!Да ни помислят за откачени.Сега пък богатите се състезават да им правят палати-гробници по гробищата.Видях вече няколко,само май джакузи и сауна бяха пропуснали да сложат.То мутра да си в днешно време-и в задгробния ще си живееш мутренски.
Още един поглед-неизменния църковен страдалчески оттенък на източно-православната ни църква.От това последното понятие направо ми се повдига.Църквата препоръчва живот на мъченик-ето Шефе,даваме ти го,той живя като истински мъченик,виж как ревем за него.Свети Пешо да му дава там ключа и да го настанява в райските покои,ако може и с климатик "Panasonic" да е,енергиен клас "А" поне.
Пък и на Задушница ще имаме повод да поядем с комшиите и умрелите вафли и варено жито-няма да се делим я.Аз като любител на сладкото в такъв ден наистина съжалявам,че не съм гушнал босилека-щях да си отям на сладичко.Толкова са ми смешни като вземат пред нас по улицата да минават с тия подносчета за умряло....Нас естествено ни прескачат-познай от раз защо. Very Happy Very Happy
От това последното има наистина една полза-там на гробищата в тези дни се носи много храна и мангалите дебнат като песоглавци от засада иззад гробовете и чакат баламурниците да си заминат,та да отмъкнат храната и да започнат да пируват направо върху гробовете.Ужас и безумие направо,истински сюжет за филм на Алфред Хичкок.
Аз забраних да се лепят некролози за баба ми,така както забраних по двора да се сеят домати,чушки и краставици.Градината е за цветя,а не опитно поле за зеленчуци.Портата е огледало на човешката душа,не стоянка за некролози.Диреците пък си имат друго предназначение.Между другото никъде няма един некролог за баба ми и пак които трябваше да разберат че е починала разбраха и без позьорските черни честитки и известия.Като наближи и моето време ще забраня и за мен да лепят,а ако случайно установя,че са залепили направо ще ги удуша от астрала.
Хей,забравяме страниците с некролози по вестниците,приятелю!Там е същото де,само дето парадността е в национални размери,та мисля да не я засягаме.
Един човек е значим приживе-с това,което е направил,съградил и предал като личен пример на околните.Няма смисъл от възвеличаване и изтъкване след смъртта му.Ако си изтървал този тук шанс-духаш супата.И цял билборд да ти направят в черно на центъра-полза няма.
Наистина човек уникални сме във всяко едно отношение и то уникални в негативния аспект на понятието.Като изчетох всички теми тук в сайта някак си реших,че сайта си е изпълнил задачата и няма вече какво да се пише.Обаче във всекидневния живот сякаш край нас в България има неизброимо количество теми,една от друга по-пикантни и екзотични.Дори и Хемингуей да си пак няма да ти стигне цял един живот да пишеш теми за българина.


Последната промяна е направена от patkan на Вто Яну 22, 2013 4:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ   ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 8:10 am

patkan написа:
Приятелю,благодаря ти,че ми открадна идеята.Точно за това мислех да пиша в неделя.Но нищо де,ти или аз-все тая мисленето ни е сходно.

Ако щеш вярвай, ако щеш недей, ама малко преди да пусна темата или малко след това, честно, не помня, ме налази една мисъл че имаш идея да я пуснеш. Бога ми! Бре, между нас има телепатична връзка, което говори доста неща. Отворени пинеали, близост до Източника и разни такива Very Happy

Ти приятелю като си ходиш ей така по света явно наблюдаваш.Не гледаш,а наблюдаваш и анализираш.

Мен ме обвиняват все, че много анализирам и понеже виждах, че това на тея дето не им се разсъждава им идва много, решихме наща компания и сие да отоворим тоя форум, да си анализираме на воля, пък който иска да чете, който иска да живее само за да си мечтае да сяда на кенефа на Сваровски. Поне това, дето е в нас го изкарваме вече, че иначе ше станем като онея корейци, дето ходят на един хълм и започват да викат неистово, за да им излезе всичко, че иначе като се мълчи и тъпче навътре малко повечко, лудването ти е в кърпа вързано. И без да ми казваш знам, че нямаш съмишленици много около тебе Suspect Щом не ласкаеш и не ближеш сандали, значи си кофти Laughing

Усещаш ли как се ражда новата тема-за това кой какво е забелязал в чужбината и как го анализира и съпоставя?Не си ли забелязал,че като се върне от чужбина брута говори само за това какви са цените,какви коли карали,какви са им жените?

Давай, отваряй, аз сега отстъпвам ти да напишеш шедьовъра, щото го можеш Idea


Пропускаш и ония старите черни парцали дето ги слагаха-един черен правоъгълник стиснат през средата и окачен не къде да е,а точно на олющената сива и безлична разкривена порта.

Бегай бегай, аз като малък като видех такова пищималче и ми прималяваше. Травмата почва от детството. Не случайно в Бг има толко много хора, дето страдат от танатофобия. Ама кой ти разбира. Важото е да си театралничим и да си живеем в драмата.


Ти правилно си отбелязал едно от тях-може би подсъзнателно да вгорчат нечии светъл (дай Боже) ден.Защо ми се струва,че сякаш парадират с умрелия?

Всъщност българите са едни много добри актьори–позьори. Не мож им го отречем.

Сега пък богатите се състезават да им правят палати-гробници по гробищата.Видях вече няколко,само май джакузи и сауна бяха пропуснали да сложат.

Тъй тъй, добре си ги забелязал тея луксове.


Аз забраних да се лепят некролози за баба ми,така както забраних по двора да се сеят домати,чушки и краставици.Градината е за цветя,а не опитно поле за зеленчуци.Портата е огледало на човешката душа,т,а ако случайно установя,че са залепили направо ще ги удуша от астрала.

Пичага ше си останеш и от астрала!


Хей,забравяме страниците с некролози по вестниците,приятелю!Там е същото де,само дето парадността е в национални размери,та мисля да не я засягаме.

Значи, тая дивотия трябва да се спре и най-после излязоха едни други, с други идеали, че да си отворят устата за това. Дали да не пробваме да пуснем тая темица барабар с коментарите в някой голям бг форум Laughing Предвиждам истриване на темата някъде на 45-ата секунда Laughing Що не влезеш да разкажеш някоя смешка в темата на Айчето за ''форумни властелини и гадни злобюли'' Сега ни е паднало Twisted Evil Laughing

Дори и Хемингуей да си пак няма да ти стигне цял един живот да пишеш теми за българина.

Според мене, Хемингуей се е самоубил, защото се е бил изчерпал. Да му беше казал някой за наща държавица, да дойде да се къпе в тоя необятен материал. Мир на праха му де, голяма работа е бил!
Аз предлагам, ако ни викнат в телевизията на дискусия, да дойдеш и ти. Веднага ти връчваме едни скъсани дънки и силиконови джапанки, па да насметем малко тая маса нестандартному. Обаче после наистина ще ни трябва конен ескорт за охрана bounce lol!
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ   ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 4:30 pm

Ами предполагам черпим инфо от един и същи честотен егрегор.Нали знаеш как попива мисли и ги отдава на хората,настроени на същата вълна-също като парелелния трептящ кръг в радиотехниката.
Най-хубавото качество на този сайт е,че всеки го приема,когато е готов за него.За приемане говоря,не за намиране-всеки ще го намери.Ако се окаже,че го е приел късно значи е на по-високо ниво и е безсмислено.Ако се опита да го приеме когато е още неготов-изгърмяват му бушоните от високите стойности на импулсните пикове на тока.
Обвинявали са те в тероризъм в други форуми-ами да,такъв си,човек,който руши статуквото си е чист терорист.Правилно са ти го казали хората,приеми го като комплимент.
Още не съм готов за тази тема или ръчкалото нещо стачкува.....та ще видим.
Значи тоя черен правоъгълник прищипан се казвал "пищималче" Very Happy не знаех,благодаря ти.Страхотна компилация на думата,сигурно произхожда от "пищя" и "малеее,малииии,мамооо" lol!
Ей,богат е българския език,бе човек!А кажи че сме бедни на думи и изразни средства.Население,имащо в речника си понятия като "няколко" и "двеста-триста грама" няма да умре!!! Very Happy Very Happy
Аз да ти призная нямам опит в писането в други форуми,някак си ми се е струвало безсмислено.В сивата и безлична тълпа няма как да пробиеш,никой няма да те оцени,дори забележи.Не че съм търсил някаква парадност и изяви просто ми е ясно,че бисера ще бъде стъпкан веднага от свините и не си струва да се хвърля.
Пък за дискусия в телевизия-забрави.Мен ме е срам да се показвам по такива палячовски театралщини,пък и на една синдикална стачка в София един представител на журналистическата гилдия така изопачи думите ми по радиото,че се отвратих напълно вече от тия катадневни нагаждачи и лизачи.


Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ   ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 7:35 pm

patkan написа:

Обвинявали са те в тероризъм в други форуми-ами да,такъв си,човек,който руши статуквото си е чист терорист.Правилно са ти го казали хората,приеми го като комплимент.

Мдам, само дето коментара беше придружен със снимка на един убиец.. Аз не им се сърдя, така съм изглеждал в очите на страха им. Помня че ги събудих от летаргия за известно време, което си е едно добро. Very Happy Накрая си изтриха всички техни мнения, а аз им казах това повече да не го правят. Very Happy Каквото и да е, човек трябва да брани крепостта до край. Laughing
Страхотна компилация на думата,сигурно произхожда от "пищя" и "малеее,малииии,мамооо" lol!

пищи малче, демек пищя малко..и така може да се рече

Пък за дискусия в телевизия-забрави.Мен ме е срам да се показвам по такива палячовски театралщини

По принцип си много прав, защото тея дето се появяват по медиите се държат ужасно неестествено, безинтересно и са яко дразнещи. Но ако се появим ние, едни такива объркващи махалата, матриците, рутините, нормите и прочие, ще внесем една нова струя, което си е все пак нещо. Ние не бихме го направили, за да се видим как изглеждаме в профил или анфас по екрана, или защото Айчето от където мине върти главите. Бихме го направили заради тръпката да объркаме схемата, защото, повярвай ми, има какво интересно да се случи в студиото lol! Обаче това в перспектива. Ако не стане, дълбоко ни е все тая. Животът не обича придаването на важност за каквото и да било и ние знаем добре този урок.



Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ   ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Icon_minitimeПет Яну 25, 2013 8:23 am

patkan написа:

Най-хубавото качество на този сайт е,че всеки го приема,когато е готов за него.За приемане говоря,не за намиране-всеки ще го намери.




Патканчо, аз знам защо този форум е голяма лъжица. Защото начина по който пишем е директен. Не е като един филм, в който истината се представя косвено. Тук всеки, който чете и има над какво да работи, намира себе си. За сега срещнахме един човек от Русе–теб, след няколко месеца се надяваме да се присъедини един човек от Варна, един от Бургас...От Пловдив– в никакъв случай, защото имаме с пловдивчани вражда относно къде трябваше да бъде столицата...Пълни бла бла бла...Както и да е, ние обичаме този форум–той е нашето дете. То плаче плаче, но е истинско, казва това, което мисли и не гледа да ближе подметки на админи и модератори. Тук всички сме свеобразни админи и модератори, защото ако има админ, то е просто защото такава е опцията на всеки форум–да има админ. Ако можеше да се махне тази опция, отдавна да сме го направили cheers
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ   ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Icon_minitimeПет Яну 25, 2013 6:01 pm

Мдаааа,другия месец така като гледам "отрочето" ви ще навърши годинка-време за равносметка и нови идеи и насоки.Лимона да му лисне отпред една чаша лимонов сок,Айчето като кобилка (имаше такъв разказ за две кобилки,едната беше Айа) да поброди и потропа край креватчето му,пиранята да го плясне с мокра опашка по бузката,а аз като плъх и съсел ще го гризна по крачето-за успешен старт!
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ   ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Icon_minitimeПет Яну 25, 2013 7:23 pm

patkan написа:
Мдаааа,другия месец така като гледам "отрочето" ви ще навърши годинка-време за равносметка и нови идеи и насоки.Лимона да му лисне отпред една чаша лимонов сок,Айчето като кобилка (имаше такъв разказ за две кобилки,едната беше Айа) да поброди и потропа край креватчето му,пиранята да го плясне с мокра опашка по бузката,а аз като плъх и съсел ще го гризна по крачето-за успешен старт!

Ха-ха, това ще дойде малко като заклинателно-магически адети взети направо от наръчника на добрата бяла фея. Ако се приложат, току-виж настане чудо и форума се превърне на също толкова успешен антипод на фейсбук.
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ   ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Icon_minitimeСъб Яну 26, 2013 5:50 am

Aia написа:
Тук всички сме свеобразни админи и модератори, защото ако има админ, то е просто защото такава е опцията на всеки форум–да има админ. Ако можеше да се махне тази опция, отдавна да сме го направили cheers [/color][/i]

Админа да раздаде на тук участващите паролата си, да си натискаме плюса на воля. Laughing
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ   ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Icon_minitimeСъб Яну 26, 2013 5:59 am

patkan написа:
Мдаааа,другия месец така като гледам "отрочето" ви ще навърши годинка-време за равносметка и нови идеи и насоки.Лимона да му лисне отпред една чаша лимонов сок,Айчето като кобилка (имаше такъв разказ за две кобилки,едната беше Айа) да поброди и потропа край креватчето му,пиранята да го плясне с мокра опашка по бузката,а аз като плъх и съсел ще го гризна по крачето-за успешен старт!

Брей, измина неусетно тая година, което доказва, че сме правили неща, дето са ни доставяли душевен оргазъм.

Паткане, излезе ли ти опция да натискаш плюса. Това, братле, се нарича управление на реалността, сериозна работа Laughing
Не знам за другите, дето ни гледат отвън и сигурно страшно ни се възмущават от тая чудовищна арогантност наша, обаче ако знаят колко е добре да бъдеш сред свои и да си казваш мнението на момента, направо биха ни завидели. Тоя форум е голяма благина, защото е лечебен. Казваш си това, дето те мъчи и вземе та ти олекне. Задържаната дума е бая деструктивна енергия, но малко хора са светнати за това.

Майтапа настрана, голяма работа сме!
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ   ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Icon_minitimeСъб Яну 26, 2013 10:36 am

Да,и аз съм съгласен с теб тук.Както написах някъде от напрежението тук на плитката душица и изгърмява недоразвитата слаба инсталация,а за здравата е истинска благодат и енергия да захрани консуматора.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ   ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Icon_minitimeПет Фев 01, 2013 5:19 pm

Тези некролози са като отрова хвърлена по улиците. Отрова от отровни хора с отровни сърца, отровни мисли и отровни действия. Никой не може да ме убеди, че човек, който постоянно навира некролози в очите на другите, е добър, НИКОЙ! Понякога ми се иска да отида да живея в малка схлупена къщурка, само да съм сред весели И ДОБРОНАМЕРЕНИ хора. Помня на времето гледах един филм по Хол Марк. Показваха хавайско погребение. Тук и на сватбите не е толкова позитивно и красиво, колкото техните погребения. Песни, красиви танци на красиви жени с цветя, хората седяха спокойни и усмихнати...Тука братче всичко кал. Навсякъде има кал...и в душите на хората и в обстановката. Загубена нация! Толкова простотия на едно място събрана, та чак ми се повдига..........

Лимоне, браво за темата и за смелостта да я отвориш! ххх
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ   ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ЗА НЕКРОЛОЗИТЕ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: