i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
силвина негър изворски Георги белопойчева
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
  САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
  САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
  САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
  САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
  САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
  САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
  САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
  САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
  САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

  САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

  САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ     САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Icon_minitimeЧет Яну 31, 2013 2:39 pm

Както вече споделих с вас, имаме си котка. Голям красавец стана на батко сладура, но не мога да не призная, че на няколко пъти изпитах искрено желание да се отърва от него. Първо прегриза кабела на едните ми слушалки. След два дена видя сметката и на следващите. После премина върху кабела за телефона. Вършееше по пътя де що свари, та се наложи да оголим апартамента от цялата украса на височина до метър и половина. Да не казвам, че бяхме яко изподрани и изпохапани. Негово величество Бисан нехае. Единствено важното нещо за него е, да има какво да яде и какво да ръфа. Независимо дали е котешка или човешка храна. Минахме и без елха. Изобщо, всичко се върти около него. И точно ти идва да го метнеш през балкона и той вземе та дойде с най–прелестната и сладурска физиономия на света и все едно ти казва: ''Е–е, тати-бати, какво толкова, недей да придаваш важност, нали това пишеш във вашия форум, да не се придава важност на нищо....или си лицемер?'' и мръдва с оскубаните мустаци. Абе не знам какво му става, но все е без мустаци и вежди. Къде ги губи, нямам идея.
И така.....животните са голяма работа, но по мое мнение, трябва да живеят в естествена среда. Виж, ако имаш къща с двор, няма да усетиш че имаш животно, но ако живееш в апартамент, ще ти се наложи много да се измъчиш, да побудуваш безсънни нощи и да го оставиш полупразен, за да не ти го съсипе малката мелница. Това беше една дълга прелюдия към съществената част. А именно, че котките са едни малки и потайни Сатани.
––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Мисля, че повечето от нас ще се съгласят, че светът би бил по-добро място без домашната котка. Те са ужасни, зли същества, които са в непрестанно изобретяване как да развалят ежедневния празник на хората. О-о знам, ти обичаш котките. В действителност ти обичаш котките толкова много, че ​​притежаваш пет от тях. Твоите котки са най-добрите ти приятели и всяка от тях има своя собствена индивидуалност. Твоята котка е любящо същество и по никакъв начин не е зла. Е, не си прав! Моля, прочетете по-долу, изброявам три основни причини, поради които твърдя, че котките са зли.

1. Котката иска да ви убиеSmile

Вярно е, вашата котка ви иска мъртъв. Когато котката ви носи обезглавеното тяло на мъртва птица или мишка, това не е знак за обич, тя просто иска да ви покаже на какво е способна. Те са зли животни, които обичат да гледат как хората страдат. Те започват от съсипват любимия ви стол или диван със злорадо удоволствие. Това е прелюдия към следващата й стъпка, която е нанасяне на физическа болка под формата на дране и хапане. И накрая, когато вече не получава високи дози от това удоволствие... ще се опита да ви убие. Да да, наистина да ви види сметката. Една сутрин ще се събудите и още сънен и достатъчно беззащитен, придвижвайки се пипнешком към кухнята, за да си направите заветното кафе, тя ще ви наблюдава спотаена върху гардероба и последното нещо, което ще видите, ще е падащата кутия с остър ръб насочен към слепоочието ви.

2. След което котката ще ви изяде!

Всички сме чували истории за кучета, които ще останат до техните собственици в продължение на дни, след като собственикът им почине. Е, този тип лоялност не е нещо с което котката може да се похвали. След като тя е убила собственика си, следва най-ужасната част от трилъра. Понеже обикновено собствениците на котки нямат много приятели, тя ще има цялото време на света, за да му отмъсти, че я е хранил само със суха храна, а през това време той е нагъвал вкусното пиле. Отмъщението ще се състои в изяждането на собственика. Котките не са по-различни от дивите котки, които виждаме по Нешънъл Географик. Те жадуват за плът и кръв!

3. Котката мрази Коледа!

Коледа е щастливо време за почти всички. Това е време, в което повечето от нас празнуват раждането на Христос. Да прекарат повече време със семейството си, да си раздадат подаръци и да украсят коледната елха. Но........... за зла беда, котките мразят Коледа! Те ще направят всичко по силите си, да развалят рождения ден на Исус, понеже котките са изчадия на дявола. Като за начало, те ще разбият максимално много играчки от елхата. След това ще се покатерят на дървото, за да унищожат ангела, седящ на върха, защото нещото, което котките мразят повече от Исус, са ангелите. След като унищожат дървото, вниманието им ще се насочи върху разкъсването на пакетите с подаръците под елхата. Тяхната крайна цел е да унищожат цялото коледно настроение, като оставят само руини, в чест на рождения ден на техния враг–Исус.

Та така...Котката е дяволско животно, което заслужава да бъде допуснато само до мазето на къщата ви. Иначе ви гарантирам, че ще дойде момент да спретнете куфарите и да кажете: ''Или аз, или тя" Smile


  САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ 6043278_f260_zpsef26cb3e
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

  САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ     САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Icon_minitimeЧет Яну 31, 2013 5:05 pm

Що ли се сетих и за тясната връзка черна котка-магьосница.Иначе блогчето ти ме поля направо с холандски душ.Още тази вечер стягам куфарите на Паткан,купувам му билет и го извозвам на първото попаднало ми пред очите превозно средство.
Според мен няма такова нещо като животно-домашен любимец.Това е човешка перверзия зад която се крият редица отрицателни неща.Не бих искал сега да ги засягам.Котката като всяко живо същество си има своята ниша и биологичен ареал,който да обитава.Тя е елемент от равновесието и намаляването на популацията и ще има огромен негативен ефект върху екосистемите.
Тяхното място е навън,в естественото им местообиталище.Влизайки при човека всичко се преобръща и в случая животното има най-малката вина.На двора няма как да ти бутне върху главата кутия с остър ръб,просто защото ще си почива на някое дърво.Освен това котката е своенравно и наистина диво животно и този затвор в апартаментите си е наистина шок за него.Аз с Паткан нямам никакви проблеми-остри си ноктите по пъновете,обикаля по покривите,катери се по дърветата.Нито съм го лишавал от пилешко,нито ми е правил летални намеци с домъкнати полуживи мишки.
Така че както за повечето неща ние самите сме си виновни.
Всъщност ми се струва,че си прав.Обаче само за затворените в апартаментите котки.Те по някакъв начин усещат,че си им отнел истинската свобода и сякаш си отмъщават,тъй като за едно животно свободата е много по-важна от храната.Тези навън на двора не проявяват такива качества.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

  САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ     САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Icon_minitimeЧет Яну 31, 2013 6:44 pm

patkan написа:
Иначе блогчето ти ме поля направо с холандски душ.Още тази вечер стягам куфарите на Паткан,купувам му билет и го извозвам на първото попаднало ми пред очите превозно средство.

E-e, що го пуснах тоя блог Laughing Паткан си има къща, защо ще го гониш. Ние да му муслим, че Бисан като един достопочтен рицар на мрака вече ни влезе под кожата Laughing Абе умно съвършено същество съм, ше измисля нещо да е добре за всички. Най-много да се напъна да изкарам за една къща да си има дзвера къде да си точи ноктите lol!

Според мен няма такова нещо като животно-домашен любимец.

Домашният любимец е лекарство измислено от хората за да компенсират страха си да обичат друго човешко същество. И понеже все пак човешкото сърце е направено, за да обича, страхливите търсят компенсация в лицето на мустакати, пернати и чифтокопитни.


Тяхното място е навън,в естественото им местообиталище.Влизайки при човека всичко се преобръща и в случая животното има най-малката вина..Освен това котката е своенравно и наистина диво животно и този затвор в апартаментите си е наистина шок за него.Аз с Паткан нямам никакви проблеми-остри си ноктите по пъновете,обикаля по покривите,катери се по дърветата.Нито съм го лишавал от пилешко,нито ми е правил летални намеци с домъкнати полуживи мишки.

Аз за това отворих тоя блог, за да кажа, че прибирането на животно в апартамент не си е работа както за едните, така и за другите. А останалото е за майтап, въпреки че има известна доза истина. Мислиш ли че мразя котките, след като имам в къщи тоя бонбон–терминатор Laughing Но животното наистина се мъчи и поради това мъчи и нас..за сега.....Давам си срок за къща bounce
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

  САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ     САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Icon_minitimeПет Фев 01, 2013 5:44 pm

Наистина котка в апартамент е безрадостна гледка. И като ги кастрират, та съвсем да ги размързелуват и раздебелеят. И какво? Имаш си дебела и тежко подвижна котка, която само яде и спи. Наистина си трябва двор за животните да си тичат на свобода. Единствено, дето викаш Лимоне, много се развъдиха животните и започват да нарушават баланса в природата. Паткане, прочете ли статистиката, която пуснах за котките и какво причиняват само за една Англия, а какво остава за целия свят. В Англия всяко семейство има поне по една котка и по едно куче. И всички си излизат през нощта и убиват изчезващи видове животни. Това е безумие. Хората наистина са обезумели с това ненормално размножаване на котки и кучета. А зад всяко коте или куче, стои ежедневно убийство на друго животно. Това е нещо, за което наистина трябва да се помисли, защото се е получил сериозен омагьосан кръг.
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

  САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ     САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Icon_minitimeНед Фев 03, 2013 7:33 am

Но животното наистина се мъчи и поради това мъчи и нас..за сега.....Давам си срок за къща

Значи аз съм малко като "Радецки"-ще се включа в последния етап на къщата ти.Като ти дотрябва ел.инсталация,слънчеви инсталации за ток,радиолюбителски антенни конструкции-жерета и антени за къси и ултракъси вълни,дворова декорация и светлинни ефекти-свиркай.Ама пак те обливам с холандски душ-това са ми хобита,иначе професионално работя друго,ама едва ли ще ти е полезно за къщата.Освен ако къщата ти не представлява товарен кораб,който трябва да се сглоби и завари. Laughing Laughing Laughing lol!
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

  САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ     САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Icon_minitimeНед Фев 03, 2013 5:39 pm

patkan написа:
Но животното наистина се мъчи и поради това мъчи и нас..за сега.....Давам си срок за къща

Значи аз съм малко като "Радецки"-ще се включа в последния етап на къщата ти.Като ти дотрябва ел.инсталация,слънчеви инсталации за ток,радиолюбителски антенни конструкции-жерета и антени за къси и ултракъси вълни,дворова декорация и светлинни ефекти-свиркай.Ама пак те обливам с холандски душ-това са ми хобита,иначе професионално работя друго,ама едва ли ще ти е полезно за къщата.Освен ако къщата ти не представлява товарен кораб,който трябва да се сглоби и завари. Laughing Laughing Laughing lol!

Чакай че Айето както се е рзвилняла с тая държава, да не идваш с цял екип работници за ел. инсталации. Братче, много хобита имаш много нещо, ти да не си гений като мен Very Happy
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

  САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ     САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Icon_minitimeВто Фев 05, 2013 4:47 pm

Братче, много хобита имаш много нещо, ти да не си гений като мен

Е,нямам чак такива амбиции и претенции за гениалност като теб-поназнайвам това-онова,правя това-онова,проба,грешка и така напред.Все пак съм прост работник със средно образование.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





  САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ     САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
САТАНАТА В МЕКИ ЦВИЧКИ ИЛИ ИСКРЕНО ЗА КОТКИТЕ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: