i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
силвина негър Георги изворски белопойчева
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Empty
ПисанеЗаглавие: СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА   СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeПон Мар 11, 2013 5:53 am

Гледам от няколко дена нашия котарак Биско ходи нещо омърлушен.
Викам му :Какво става мой човек?

Той: Абе жадувам да се себепозная.

Питам го: Как искаш да стане това?

Той: Ами искам да се логна във форума на Росица Вакъвчиева – Себепознание, та да ме себепознае професионално.

Викам му : Ей, Биско, като един неуморим изследовател на човешката природа бях в тоя форум и ти гарантирам, че няма да ти помогне да се себепознаеш. Ела в нашия форум, питай Космическия Оракул, той по–верни ще ти ги себепознае.. Laughing Laughing Laughing

Той: Не, кои сте вие. Въпреки че ме храниш качествено и ме обгрижваш как си трябва, вие във вашия форум не правите семинари. За да правиш семинари, трябва да си образован, да имаш много приятели, да си находчив, да се вреш...

Аз му казвам : Абе човеко, бях в тоя форум и на втория ден някой го сбъгна и изтри сумата си теми. Ако е толкова пълна с Любов, дето се тупа в гърдите, ще ли някой да изяви желание да й сбъгва сайта?

Биско: Абе сигурно са завистници. Българите са кофти хора.

Аз: Бисане, много нокти има да точиш, докато разбереш истинската природа на тоя тип хора като Роси. Аз веднага скенирах силно его там. Как можеш да говориш за любов, като си се хванал толко здраво за егото.

Бисан–котан: Какво имаш предвид?

Моя милост : Ами гледам й снимката във фейсбук и начина по който е застанала говори за силно его + комплекси и типичната българска неестественост и затвореност. Пуснала като първи коментар–Аз обичам моите приятели– Паулу Коелю и тъ тъ тъ и бла бла бла... изброява натам. Г-н Коелю си нема и пойма коя е тя, ама нали и той набира по бизнес съображения широка аудитория, що да не прибави напористото момиче. Та докато писах в тоя форум ми направиха впечатление някои дребни на пръв поглед неща, но аз знам, че не са за изхвърляне. Wink За пример–говори назидателно, като много знаеща, обаче истината е , че е още яко в началото на пътя, а и се страхувам, че егото ще й направи силни номерца за напред. Освен това пуснах един кратък филм там за ефекта на пеперудата и тя не пропусна да отбележи, че ВЕЧЕ ГО Е ГЛЕДАЛА. Не знам за другите, но на мен това много ми говори. Какво по-точно–его, желание да покажеш, че си над другия, желание на дълбоко вътрешно ниво да омаловажиш...Но тя това не го знае за себе си, защото иронията на форума й с това име–себепознание е, че тя първа не се е себепознала.

Бисан: Леле, ами сега как ще живея като не мога да се себепозная.

Аз : хОди из двора, катери се по клоните, наблюдавай другите котки и ти гарантирам, че това ще ти помогне много повече да се себепознаеш, отколкото семинарите на тези, дето още себе си не са себепознали.

Бисан, за разлика от хората е умен и знам, че ше ме послуша Wink




Последната промяна е направена от Лѝмона на Пон Май 27, 2013 7:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА   СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeВто Мар 12, 2013 9:46 pm

Днес разглеждах една статия на английски за неефективността на самоутвържденията. Те работят единствено при хора с високо самочувствие. Хрумна ми, защо му е на човек да си самоутвърждава, когато има високо самочувствие, като така и така си знае, че получава това, което иска. Та тези семинари са само мижи да те лажем и пари в джоба на инициатора. Ключа е в самочувствието, то няма нужда от учебници и практически помагала. То просто си може и само. Никой не може да ти покаже как да намериш съкровището, трябва сам да извървиш пътя. Това са времената на семинарите и книгите тип – как да станем милионери за един ден. На хората им харесват тея заблуди, защото илюзията не е болезнена като истината, а и надеждата умира последна.
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА   СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeНед Апр 07, 2013 10:33 am

Не, сериозно, какво ще кажете за това лице. Не говоря дали е с красиви черти или не. Говоря за това какво излъчване има тази жена... Shocked Аз не бих приела абсолютно никакви съвети, семинари или да си купувам книги от нея. Мен ме побиха тръпки, на каква любов ще ме научи тя? Боже, всички луди и комплексари написаха книги. А хората са достатъчно наивни да им се връзват и да ги приемат за компетентни източници. За мен, ако лицето не излъчва топлота и доброта, не бих му приела нито семинарите, нито книгите, нито един малък съвет дори...
СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА P1470405111_zps2afe5f91
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА   СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeНед Апр 07, 2013 7:53 pm

Лица с подобно излъчване и форма на устните съм виждал по Hustler TV,без там да имат претенциите да се себепознават,там по-скоро опознават партньора си в една друга,по-нисша сфера на познанието и сетивата.Това излъчване може да помогне на трима мъже едновременно да себепознаят способностите си,че и да останат разочаровани от същите,без обаче вината да е в тях.
Иначе псевдонима е интересен-РОСИ ВАК звучи свежо и различно,почти като РОСИ Inc.
Преди подобна дейност е хубаво човек първом да поочисти собствените си Авгиеви обори и чак след това да започне с чуждите.
Върнете се в началото Go down
pira(N)ha

pira(N)ha


Rara Avis : 220

СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА   СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeВто Апр 09, 2013 6:14 am

Освен всичко, което правилно сте забелязали, виждам и груб материализъм и скованост. Все едно някой е залепил повече излишен материал около бузите. Очи–малки, вежди–скубани без мярка, черно сако...изобщо обичайното излъчване на човек от матрицата с подобаващите му сериозни вътрешни конфликти. Какви семинари тука, какви книги...това Роси Вак ми звучи безвкусно, претенционо и фалшиво.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА   СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeВто Апр 09, 2013 3:55 pm

Момичето е толко пълно с любов, че му иде да откъсне розата. Дори и да не я е скъсала, самия жест говори, че още не е готова да говори за любов и мир. Ама нейсе, може да съм глупав човек, та да не разбирам.
По дребната агресийка и неосъзнатост ше ги познаете, стига да имате очи да видите. А дребните камъчки, те обръщат колата....Какво да правиш, времената на ''светлината''настъпиха, любители на любовта–бол. Абе дайте да го себепознаем това момиче, май не знае, че има нужда от Оракула Laughing

СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА 420043E044104380446043001_zps9146ed1e
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА   СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeСря Апр 10, 2013 9:25 am

Сега ще ви кажа какво най ме притеснява в нея. Преди време попаднах случайно на нейния форум, където нищеха едно момче, което имаше проблеми май в училище... Не помня тези подробности, но по думите на момчето си личеше, че е добро и интелигентно. С две думи–Бяла Врана. Но понеже тя не е уникален човек, не би могла да разбере тази порода, носеше вода от околовръстното, за да му обясни, някакви съвсем отвеяни и неточни причини, защо той има проблеми с колектива. Тя и нейната вярна приятелка във форума се опитваха буквално да внушат на момчето, че БЪРКА Shocked . А то не бъркаше с нищо и това ние тук много добре бихме го усетили...Та ето как нейните претенции, че уж е роден психоаналитик, се оказват опасни, защото тя няма необходимия потенциал да усети нещата дълбоко. Интелигентните и добри хора нямат тая напориста амбиция на средно статистическия човек. Защото, за да разбереш човешката Душа, трябва ти самия да притежаваш страшно добра и богата душевност, с каквато уви тя не разполага. И ето сега, пише книги, вече втори семинар се мъдри на хоризонта и е жалко това, защото такъв човек не би могъл да даде нещо наистина ценно на другите. Деветдесет и девет процента от лечението на Истинските Учители е Енергията и Излъчването, което те дават на другите. Какво е това, излязъл някой с псориазис и плешива глава и тръгнал да учи другите как да живеят в любов, прошка и изобилие. Айде стига глупости!!! Учителят трябва да е чист човек, човек наистина в Любовта. А всички знаем, че тези, които живеят наистина в Любовта, са здрави, щастливи и имащи. Ще ми идва някой да ме учи как да обичам. Боже, та това чувство не се учи! Или го имаш, или го нямаш. Това да не ти е рецепта за зелева салата. Ама събудете се, хора! bounce bounce bounce
Друга причина е, че тя наистина има его и идвайки в София, неминуемо ще започне след време...ако не е започнала вече, да важничи и да избива комплексите на човека, роден в малкия град. Живота ми показа много такива идентични случаи, всички работят по един стериотип...
И не на последно място, не ми хареса факта, че на промоцията на тази нейна книга, вдясно от нея, стои още един новодошъл от малкия град, който има его голямо колкото Хималаите. Този човек за има няма две три години, издаде три книги, коя от коя по взаимствани от чужди автори и лично съм го виждала да се обръща към светило в ytube, който имаше договор с ytube защото клиповете му бяха много гледани, с кошмарно и неуважителното обръщение '' ПИЧ ''. Чужденците се обръщаха към него с цялото си уважение, разбирате ли, цъфна нашия хубостник от Разград и си показа цялото високомерие и провинциален манталитет. Плъхче, знаеш, че нямам нищо против хората от провинцията, ние с теб имаме много дълбоки и приятелски взаимоотношения и ти много добре знаеш, какво имам предвид. cheers

Аз лично винаги имам едно голямо на ум към хора, които имат самочувствието да се изтъпанят и да учат другите как да живеят. Природата е най-големият Учител, а и не иска една стотинка в замяна. Там където се намесят книги, помагала и правила за живеене, семинари, дарения за ашрами и тем подобни...това е Дявола.
Върнете се в началото Go down
pira(N)ha

pira(N)ha


Rara Avis : 220

СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА   СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeПет Апр 12, 2013 8:46 am

Aia написа:
Деветдесет и девет процента от лечението на Истинските Учители е Енергията и Излъчването, което те дават на другите. Какво е това, излязъл някой с псориазис и плешива глава и тръгнал да учи другите как да живеят в любов, прошка и изобилие. Айде стига глупости!!! Учителят трябва да е чист човек, човек наистина в Любовта.

Браво Айа, добре си забелязала тея важни тънкости. За този с плешивата глава и трите книги не ще и дума, че дълъг път го чака още. За сега краката му тичат далеч пред тялото и затова няма как да бъде убедителен. Както и наглед невинния жест с късането на розата, Лимоне, издава далече по-сериозни неща, но това малцина ще го усетят.
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА   СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeСъб Апр 27, 2013 11:17 pm

Който си го може просто си го прави,а който не умее учи другите как да го правят.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА   СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeПон Май 06, 2013 2:31 pm

Амбициозни семинаристи се излитат отвсякъде към София като глисти.
На любов и изобилие ще те научат,
от чуждите автори ученията зубърската ще заучат.
В тях лично творчество изобщо няма,
но желанието им да учат другите е в пълна гама.
Питай провинциален семинарист как правилно да се живее,
как от квантовите варианти изобилието щедро да се лее,
и нищо че и до Румъния не са ходИли,
с помощта на визуализацията чуждите кралства са обиколили.
Да те учи провинциален семинарист на любов и правилен живот,
е на това му викам аз вече – Кръгъл ИдЕот.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА   СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeПон Май 27, 2013 1:09 pm

Хм, когато бях във форума й, отворих тема за каризмата. Гледам днес по youtube нейно интервю, говори и тя за каризмата scratch Твърди, че това хем е дар от Бога, хем може да се научи. Взех, та дадох следното мнение под клипа:

'' Каризмата не може да се научи, както и любовта, и самочувствието, впрочем, защото тя не е занаят. Или го имаш, или го нямаш. Каризмата е бликащ фонтан от страст, силна и завладяваща енергия, дързост, сексапил, оргиналност, интелигентност, детска игривост, нестандартност и магия в едно. Каризмата е състояние на свободната душа. Как може да се научи всичко това от книги и семинари, нямам си на идея Smile Аз гледам българите даже не могат да се научат да се усмихват един на друг...но...''

Сега да не взема да я чуя в някое друго интервю да цитира това, че ще ме замисли много сериозно. Поне ще разбера защо й бяха сбъгнали сайта. Тя каза, че някой искал да й открадне темите...хм...те на нея или тя на тях scratch ...Причините лично на мен май започват да ми се избистрят scratch Smile
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА   СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeНед Юли 07, 2013 7:59 am

Aia¸.•*✿ написа:
Хм, когато бях във форума й, отворих тема за каризмата. Гледам днес по youtube нейно интервю, говори и тя за каризмата scratch Твърди, че това хем е дар от Бога, хем може да се научи. Взех, та дадох следното мнение под клипа:

 '' Каризмата не може да се научи, както и любовта, и самочувствието, впрочем, защото тя не е занаят. Или го имаш, или го нямаш. Каризмата е бликащ фонтан от страст, силна и завладяваща енергия, дързост, сексапил, оргиналност, интелигентност, детска игривост, нестандартност и магия в едно. Каризмата е състояние на свободната душа. Как може да се научи всичко това от книги и семинари, нямам си на идея SmileАз гледам българите даже не могат да се научат да се усмихват един на друг...но...''

Мина месец от тоя твой коментар, още не е мецнала. Е как ше мецне, като не си подкрепила семинарите й, дето им прави 15 %-ви намаления на цените, като че продава домати на пазара. НИКОГИШ НЕ БИХ СЕ УНИЗИЛ ДА ПАДНА ТОЛКОВА НИСКО, да правя пазарлъци за цени. Уж твърди самата тя, че семинара й имал голям успех, за това прави втори, а пък в същото време кандърдисва народа с намаления. Лъже та чак дрънка... Но човекът с робска психика, би намерил тея намаления и пазарлъци за цените за крайно нормални, че дори и хуманни. СемКИнаристи...ше ме учат как да обичам и то с такива посърнали физиономии...да си учи овцете, ама те и без това на нищо не могат да се научат, пък незнам. Абе викам, да вземат като начало тея семинаристи да започнат да учат народа на културни обноски, как се отваря носоглътката при произнасянето на думата ''Благодаря'', ''Може ли'', ''Извинявай'', '' Добър Ден'', пък после да ги учат на любов. Че то без култура в обноските, не можеш нито да дадеш, нито да получиш Любов. Баси тъпаците, елементарни неща не разбират, какво остава за нещо по така.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА   СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeНед Сеп 01, 2013 4:52 am

Задава се поредния семинар на Рос Вакbounce albino bounce albino  След като успя да научи несхватливите иначе българи, да живеят в любов, сега се мъдри на хоризонта поредния практически семинар:

“Трансформация на живота чрез изцеляване на вътрешното дете”Basketball
Въх, Вак, браво момиче, дано излекуваш джоба си!
 
Много ми харесва тоя абзац от семинара :

''...Таксата за участие е 40 лв. при заплащане до 25.09.2013 г. и 50 лв след тази дата.

Предвиждаме и специална отстъпка: при записване на двама приятели/ки или двойка, цената е 35 лв на човек (при заплащане до 25.09.2013 г.).''


 Браво! Напред шипъл, духовното израстване ще ви струва само 35 лева! Нищо работа! Не, вижте сега, докато има ШИПЪЛ (sheep + people = sheeple ), ще има и семКинари, кандърми за намаления и всек'ви други ласкателства, близалки и унижения. Целта е ясна – пари в джоба на продавеца, ама шипъл не мож го разбере товаlol! 

Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА   СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeСъб Сеп 14, 2013 8:20 am

Ах, ле-ле-е-е, знам си аз защо има нещо в тази жена, дето не ми хареса и ме кара да алармирам хоратаExclamation Exclamation Exclamation ....bounce bounce bounce Освен че прогнозите ми за голямата ѝ напоритост се оказаха верни, защото летят нейните семинари един след друг, но и на нещо доста странно се натъкнах току що. Вижте само какво е харесала мадам Вакъвчиева ( Рос Вак ), вижда се черно на бяло на нейната страница. Там онзи клип с голата жена на задна поза.

https://www.youtube.com/channel/UC_nC-hqKLYN4dh-Sz6M8ihw


Ами моля, вижте клипа, кратък е...но и страшно красноречив! Кой нормален човек с нормална психика, би лайкнал такъв клип??? Там на едно място в клипа, мъжът разтяха долната устна на жената като ластик. Аз наистина НЕ РАЗБИРАМ!!! КАКВО ИМА В ТОЗИ КЛИП ЗА ХАРЕСВАНЕ, ОСВЕН АКО НЕ СИ С ПСИХИЧЕСКИ ОТКЛОНЕНИЯscratch  Хора, отворете си очите! Ходите на семинари при  Twisted Evil ДЕЦАТА НА ДЯВОЛА!Twisted Evil 
Ето го клипа....БЕЗ КОМЕНТАР.


Върнете се в началото Go down
pira(N)ha

pira(N)ha


Rara Avis : 220

СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА   СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeНед Сеп 15, 2013 6:35 am

Aia¸.•*✿ написа:
[i][size=18][color=#66cc33]Ах, ле-ле-е-е, знам си аз защо има нещо в тази жена, дето не ми хареса и ме кара да алармирам хоратаExclamation Exclamation Exclamation ....bounce bounce bounce Освен че прогнозите ми за голямата  ѝ напоритост се оказаха верни, защото летят нейните семинари един след друг, но и на нещо доста странно се натъкнах току що. Вижте само какво е харесала мадам Вакъвчиева ( Рос Вак ), вижда се черно на бяло на нейната страница. Там онзи клип с голата жена на задна поза.
Ясно се вижда, че тая жена не обича празните пространстваLaughing Гледам ѝ аватара на страницата как се усмихва благо между обаците с претенции за високо спиритуална и се опитвам да намеря логика между тоя аватар и гнусния клип,дето е харесала и виждам за кой ли път неизброимите противоречия в сбъркания мозък  на псевдо-духовния самозванец. Лимоне, мисля че заслужава да я причислиш към класацията на челната шестица лъжливи гурута.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА   СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeВто Сеп 17, 2013 9:54 am

pira(N)ha написа:
Лимоне, мисля че заслужава да я причислиш към класацията на челната шестица лъжливи гурута.
Мдам-м...тя беше точно 50 на 50 да влезе или не, обаче сега с това ѝ издайническо натискане на копчето ''лайк на порното'', тържествено влиза в класацията с фанфари. Говори за такива възвишени неща като лечение на вътрешното дете, обикване на себе си и привличане на сродната душа и тъ-тъ и т.н. и изведнъж хопbounce о-йе на порното. Някой ше каже, ми к'во, ще ѝ се на жената, обаче аз бих ги попитал, как така ще успее да научи хората как да привлекат любовта на сродната душа, като тоя клип показва, че тя самата не може да я привлече. Понеже е много ясно на всички, че хора, които харесват такива неща са малко позагорели. По харесванията на порното ще ги познаете...загорелите де...Cool Освен това силно се изгадих от тоя нейн вкус и предпочитанияSuspect Да ходи и тя при Занко Занев..че и той е фен на тея нещицаSmile))) Гледаш я, лети на аватара в облаците и изведнъж зад кулисите – нискочестотно дръстене.Shocked Shocked Shocked  Хората са доста плоски, та се лесно издават. Фалшът винаги им изиграва лоши шегиLaughing 
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА   СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitimeСъб Сеп 21, 2013 7:43 am

Остави се, вижте за какъв канал се е абонирала, на страницата ѝ в youtube се вижда черно на бяло. Каналът се казва ''Discreet hearts''. Вижте какви гнусотии показва този каналShocked Shocked Shocked 
https://www.youtube.com/watch?v=BFGzM3BL5zQ&feature=c4-overview&list=UUrE4EyZqixkzxXF8Nt70-Kw

Този клип е пълен с обратни жени и гейове, които се целуват. Е добре де, кой свестен човек ще хареса и ще се абонира за такива неща...Един от семинарите ѝ се казва ''Любов без страх и зависимости''. Като гледам, си има и зависимости, а от там, иде логично и страхове. Боже боже...ела си прибери версиите...Хората са толкова ФАТАЛНО НАИВНИ...Аз вече бих посъветвала всички, да НЕ! ходят по никакви сбирки и семинари и много да внимават какво четат. Интернет е буквално залят от ЛЪЖИ И ФАЛШ! Хора, не се доверявайте на никого. Само на Природата, тя е единствения Истински ЛЕЧИТЕЛ И УЧИТЕЛsunny flower sunny
 Настанаха ГОЛЕМИТЕ ВРЕМЕНА НА ЛЪЖЛИВИТЕ ГУРУТА. Не че не ги е имало и преди, но сега с помощта на интернет, лъжите се разпространяват много по-лесно и са много по-изкусително напундрени, за да привличат наивните маси.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА   СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
СЕБЕПОЗНАЛА ЛИ СЕ Е РОСИЦА ВАКЪВЧИЕВА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: