i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
изворски Георги негър силвина белопойчева
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
БОГАТАШКАТА КЪЩА НА Г-Н МАФО КОЖОДЕРОВ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
БОГАТАШКАТА КЪЩА НА Г-Н МАФО КОЖОДЕРОВ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
БОГАТАШКАТА КЪЩА НА Г-Н МАФО КОЖОДЕРОВ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
БОГАТАШКАТА КЪЩА НА Г-Н МАФО КОЖОДЕРОВ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
БОГАТАШКАТА КЪЩА НА Г-Н МАФО КОЖОДЕРОВ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
БОГАТАШКАТА КЪЩА НА Г-Н МАФО КОЖОДЕРОВ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
БОГАТАШКАТА КЪЩА НА Г-Н МАФО КОЖОДЕРОВ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
БОГАТАШКАТА КЪЩА НА Г-Н МАФО КОЖОДЕРОВ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
БОГАТАШКАТА КЪЩА НА Г-Н МАФО КОЖОДЕРОВ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 БОГАТАШКАТА КЪЩА НА Г-Н МАФО КОЖОДЕРОВ

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

БОГАТАШКАТА КЪЩА НА Г-Н МАФО КОЖОДЕРОВ Empty
ПисанеЗаглавие: БОГАТАШКАТА КЪЩА НА Г-Н МАФО КОЖОДЕРОВ   БОГАТАШКАТА КЪЩА НА Г-Н МАФО КОЖОДЕРОВ Icon_minitimeПет Юли 12, 2013 9:58 am

''Когато злото бъде показано, то започва да изгубва силата си. Доброто, напротив, започва да я увеличава."– Лимона

Сигурно сте чували, че ако разберете кой ви е направил магия, тя изгубва силата си, та от там и нашата Форумна Функция.

Аз живея по стечение на обстоятелствата в зоната на здрача. Някой от вас биха се учудили защо наричам ''Зоната на Здрача'' място, където можеш да видиш такива бЮзумно големи богаташки къщи ''Зоната на Здрача'', обаче за мен е те това е прословутата ''Зона на Здрача''. Призраците и привиденията пасти да ядат...Минавам днес покрай една такава къща. Чета информацията на оградата написана на табло, за пред властите:
......ЕДНОФАМИЛНА КЪЩА......
..... и тъ-тъ-тъ-ъ и бла бла-а-а, разни обяснения още. По моя скромна преценка, къщата обхваща жилищна площ не по-малко от 600 кв.м. Викам си, абе на тая територия ако водят тая къща годна за една фамилия, най-вероятно ше живее некой манго с двайсе деца, иначе не е ли малко големичка за трима-четирима човекаscratch ...Въпреки че на цялостната обстановка отива къща тип – планинска хижа, тука айран българан е проявил присъщата си липса на вкус + яка комлексарщина и е цвъкнал на цялата тая жилищна площ мрамор, белким му се дигне ниското самочувствие, щото ако имаш ниско самочувствие и в Бъкингамския да живееш, пак ше си останеш парцафуйняк по душа. Доколкото знам, мрамор се слага на домове, дето се строят в горещи държави, още на мавзолеи, паметници, саркофази и прочие, защото държи студено. В планината си е доста хладничко и през лятото дори вечер си ти трябва пуловер, ама айде, да простим тая просташка грандоманщина на човечеца. Беден е горкия от към душевност. Беден та беден, сиромах направо. Улуците...виж, улуците ме впечатлиха...Медни. Сумата си медни улуци се блещят крещящо и нагло насреща ми. Тея улуци струват поне десет пъти по-скъпо от обикновените, обаче след въпроса ми ми се обажда, че са ВЕЧНИ. Усетих как голям товар падна от плещите ми. Бях се притеснил, а сега разбирам с облекчение, че пирамидите в Египет ще рухнат, храмовете в Шри Ланка ше потънат, градините на Семирамида ше увяхнат, но на г-н Мафо Кожодеров медните улуци ше останат непокътнати.

Викам, стачкуващите да не си губят времето да плачат пред парламента, ами незабавно да изкъшкат всички нагли партии и да се сформира правителството на Робин Худ. Па да тръгне из тея къщи Робин Худ, па да им конфискува медните улуци и всичко, което са опасали с тея ми ти медни улуци, па да го даде на народа, дето се трепе да си плаща лудите цени по кирливите, тесни и разпадащи се панелки. Цяла София е опасана с такива къщи, ей! Ако се питате къде са изчезнали парите ви, ами да ви кажа, Дами и Господа. Е в тея нагли къщи, дето вече е Ново Време да застане пред портите им тоя народ и да попита крадливите им собственици...Защо... От къде...Колко... Как... Кога...с Кой...на гърба на Кого...Па после един кютек, ама здрав...и после на къра, да се запознае с полската работа малко. Време е да се направи нещо нестандартно, за да обърка схемата на махалата. Иначе – глад и живот в панелки до пълно душевно самоунищожение.
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

БОГАТАШКАТА КЪЩА НА Г-Н МАФО КОЖОДЕРОВ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОГАТАШКАТА КЪЩА НА Г-Н МАФО КОЖОДЕРОВ   БОГАТАШКАТА КЪЩА НА Г-Н МАФО КОЖОДЕРОВ Icon_minitimeСъб Юли 27, 2013 11:25 pm

И на мен са ми правели впечатление тези къщи-от тях лъха някаква мракобесност,преобладават тъмните краски,често безвкусицата,помпозността и огромните кучета на Баскервил.Да не забравим камерите и портиерите.
Всъщност крадльото наистина се нуждае от стабилен бункер,че току виж съдружника му когото е изментил може да довтаса неканен с някоя берданка и да му свети маслото показно.
Със сигурност щом е построил такава къща е ходил в чужбина-това ли е видял там?
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

БОГАТАШКАТА КЪЩА НА Г-Н МАФО КОЖОДЕРОВ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОГАТАШКАТА КЪЩА НА Г-Н МАФО КОЖОДЕРОВ   БОГАТАШКАТА КЪЩА НА Г-Н МАФО КОЖОДЕРОВ Icon_minitimeСъб Авг 03, 2013 9:58 am

patkan написа:

Всъщност крадльото наистина се нуждае...

Въпросът е, защо хората се отказаха от Силата си и позволяват на крадльоWhat a Face  да ги краде още и още... Може би си мислят, че крадльоWhat a Face  е силен. Може ли човек, който има висок довар и страшни кучета, да е наистина силен. Големите къщи, високите огради, баскервилските кучета и черните джипове са нищо друго, ами ЕДНО ПУБЛИЧНО ПРИЗНАНИЕ ЗА СТРАХ, СЛАБОСТ И ГУЗНА СЪВЕСТ. ХОРАТА СЕ СТРАХУВАТ ОТ СТРАХЛИВЦИТЕ, Е ТОВА Е АБСУРДА, ДЕТО Е ПОД НОСА ИМ, ОБАЧЕ НЕ ГО РАЗБИРАТ. ТУКА В ТАЯ ДЪРЖАВА РЕВОЛЮЦИЯ ТРЯБВА, А НЕ ИЗДИГАНЕ НА ЛОЗУНГИ, КАРТОНИ И ХВЪРЛЯНЕ НА ДОМАТИ. ЗАМИСЛЯЛ ЛИ СИ СЕ, ЩО ЗА МЪЖ Е ТОВА, ДЕТО ХВЪРЛЯ ДОМАТА? ЩО ЗА КОМЕДИЙНА ПЛЮНКА Е ТОВА... КАТО ИМА ЗАКОНИ САМО ЗА КРАДЛЬО, ДА СИ НАПРАВИ ТОГАВА ЗАКОНИ И НАРОДА. ХОРАТА СЕ ОТКАЗВАТ ОТ СИЛАТА СИ И ТОВА Е НАЙ-ГОЛЯМАТА ИМ ГРЕШКА, ПОСЛЕ РЕВАТ САМО ПО ПАНЕЛИТЕ. Нещо от сорта: ''Ми той ме м-бе...ама какво да правя, неприятно ми е, ма нека ме м-бе, толко ми е цената...'' РОБИ, НАЛИ ТИ КАЗВАМ..ЧИСТИ РОБИ
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





БОГАТАШКАТА КЪЩА НА Г-Н МАФО КОЖОДЕРОВ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БОГАТАШКАТА КЪЩА НА Г-Н МАФО КОЖОДЕРОВ   БОГАТАШКАТА КЪЩА НА Г-Н МАФО КОЖОДЕРОВ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
БОГАТАШКАТА КЪЩА НА Г-Н МАФО КОЖОДЕРОВ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: