i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Георги силвина изворски белопойчева негър
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ЗАЩО ПРАБЪЛГАРИТЕ СА БИЛИ ДИВАЦИ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ЗАЩО ПРАБЪЛГАРИТЕ СА БИЛИ ДИВАЦИ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ЗАЩО ПРАБЪЛГАРИТЕ СА БИЛИ ДИВАЦИ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ЗАЩО ПРАБЪЛГАРИТЕ СА БИЛИ ДИВАЦИ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ЗАЩО ПРАБЪЛГАРИТЕ СА БИЛИ ДИВАЦИ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ЗАЩО ПРАБЪЛГАРИТЕ СА БИЛИ ДИВАЦИ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ЗАЩО ПРАБЪЛГАРИТЕ СА БИЛИ ДИВАЦИ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ЗАЩО ПРАБЪЛГАРИТЕ СА БИЛИ ДИВАЦИ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ЗАЩО ПРАБЪЛГАРИТЕ СА БИЛИ ДИВАЦИ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 ЗАЩО ПРАБЪЛГАРИТЕ СА БИЛИ ДИВАЦИ

Go down 
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ЗАЩО ПРАБЪЛГАРИТЕ СА БИЛИ ДИВАЦИ Empty
ПисанеЗаглавие: ЗАЩО ПРАБЪЛГАРИТЕ СА БИЛИ ДИВАЦИ   ЗАЩО ПРАБЪЛГАРИТЕ СА БИЛИ ДИВАЦИ Icon_minitimeСря Авг 21, 2013 1:06 pm

Кои сме ние българите. От къде идват нашите корени. Велик народ ли сме били и ако ДА, защо сега така ни е изтъняло величието.. Възможно ли е един толкова велик и древен народ, който претендира да е създал света, така да изпадне, та да застигне унизителната съдба да се изтегля от собствената си държава под формата на масов катун. Вярвате ли в гена? Съгласни ли сте с мен, че ако един човек има добри гени, където и да го сложиш, той ще намери начин да ги прояви, независимо от злата съдба. Защо се получава така, че на нас все някой ни пречи да се разгърнем в цялото си безсмъртно величие, така нескромно заявено от някои бг историци, че не кои да е, а ние, българите, сме били създатели на човешката цивилизация...Че от нас е започнала Алфата и Омегата на Големия Взрив...
Днес целенасочено се загледах в поредното ми изследване по нета и се натъкнах на едни масирани спорове за българския ни произход. От къде сме дошли, татари ли сме, хуни ли сме, как сме изглеждали, с кого сме се смесили по пътя, имали ли сме писменост, защо сме били прокудени от първородните земи, кои са оставили по-голям отпечатък – българите върху славяните или славяните върху българите. Едни спорове, едни екзодуси...главата ме заболя направо. Основно ми се наби едно...че българите много искат да се почувстват велики. В споровете си ми заприличаха на онея дребни душици, дето много се интересуват, какви са били в предишните си животи. И ако Кера–перачката, да кажем, се ''окаже'', че по думите на ''ясновидката Маг-Маги'' е била самата Клеопатра, престоя ѝ в пералното помещение на вмирисаното мазе в хотела, ше се окаже далеч по-поносим. Кера дори би развила един особен вид снизхождение към колежките по прането на калъфи. Би ги поглеждала със загадъчната, но и нищо не казваща усмивка на Мона Лиза и може би тайно би тържествувала: '' Вие перете перете, ако знаете АЗ коя съм била-а-а''...

Пред фактите и Боговете мълчат и аз ще се постарая да поразсъждавам над един странен такъв, приятно огрян от следобедното слънце над Витошките склонове и да разгадая доста по-важен въпрос от това, дали сме дошли на кон или на магаре по сегашните ни земи, а именно – свестен ли е бил гена на българите и ако ДА, защо ги сполетя такава безславна съдба.
Всички знаем, че когато едни хора търсят донор, те се интересуват далеч повече от това има ли донора читави гени, отколкото от кое племе е дошла пра-пра-пра баба му. Е, освен ако донорът не се окаже черно-син африканец, но според мен и това не бива да е толкова на дневен ред, имайки предвид, че доста наши юнаци също са минали по рождение през двойна вакса. От къде е тоя черен ген на българите, в комплект със силно изразени арабски черти, ама не от онея, в приказките на Шехерезада, ами някаква като че ли по-долна прослойка, що ли...

 Днес попаднах на един факт, който може да се стори абсолютно незначителен и дори безсмислен на вас, но на мен той говори толкова много, че си нямате и представа дори. Разглеждах боговете на българите – Тангра, Седемте небесни светила, Алпите–диви–хурса–Богът ковач, Барс – Богът на Справедливостта, Барин – Бог на Победата и Войната( задължително са си имали бог на войната, е как да неSmile), Кубар – Бог Гръмовержец, Баран – Овена, Джил, Сокол, Бог– Елен, Барадж – добър Змей, Артиш – Богиня на домашното огнище, Самар – отново войнствена Богиня, Богинята Майка... Какво ми направи впечатление... Която и държава да потърсите в гугъл, всяка една от тях има Богиня на Красотата, Веселието и Щастието. Монголия, Африка, Индонезия, Елада, Древен Рим, Китай, Япония, Шри Ланка, Филипините, Индия, Норвегия, Германия, Англия, Ирландия, Турция, Сингапур...където и да отворите, ще намерите имената на техните Богини на Красотата и Щастието. Българите – НЕ. Не са имали такива божества. Божествата на войната са били най-застъпени при тях. Богинята Лада, ама тя е славянската Богиня на Красотата, не българска...Викам си...ей така си разсъждавам фриволно, къде мога да класифицирам един човек, който издига божества на войната и не вижда единствен от целия останал човешки род КРАСОТАТА, за да я възпее и да ѝ благодари...Какъв изроден ген би подминал КРАСОТАТА, без да ѝ отдаде нужното внимание. Човек, който не може да види Красотата има много груба вибрация, което предполага логично, кофти гени. Тая груба вибрация и до ден днешен не е претърпяла никакво развитие в нашия народ, защото грубата вибрация е много устойчива. За това тука така се ширят нискочестотните ритми и просташките вкусове в пълна гама. Въпреки че сме се смесили със славяните и траките, българите са били най-многобройни и доказателство за това е самото име на наща държава – България. Колкото и да са ни давали траките и славяните техните си Богини на Красотата на версия, това не е успяло да ни повлияе, защото българите не са ги ТЪРСЕЛИ И ИСКАЛИ В СЪРЦАТА СИ. При добро желание, българите са могли да се напънат и да си измайсторят една своя си Афродита, НО...

От къде сме дошли, на коне ли, на каручки ли, какво ни е било долното бельо...едно е ясно, били сме слепци за Красивото и до ден днешен потропваме с бастунчета и искаме да Я смачкаме във всичките ѝ форми. Прозвището 'варвари' не е изсмукано от пръстите на някой ''завистлив'' и ''онеправдан'' съсед по граници. То си е дошло съвсем на място. Ако искате да ме оборите, имате прекрасната възможност да ми назовете БЪЛГАРСКАТА БОГИНЯ НА КРАСОТАТА И ЩАСТИЕТО. Пожелавам ви късмет с търсачката. Имам време да почакам около два-три века.
Върнете се в началото Go down
 
ЗАЩО ПРАБЪЛГАРИТЕ СА БИЛИ ДИВАЦИ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ЗАЩО СЪМ ГНЕВЕН
» ЗАЩО МЪЖЕТЕ ПЛЮЯТ
» ЗАЩО ЕЗОТЕРИКАТА Е ИЗЛИШНА
» ЗАЩО БОГ НЕ ИЗПЪЛНЯВА МОЛИТВИТЕ
»  ЗАЩО СЕ ДАВАТ ИЗПИТАНИЯТА

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: