i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
изворски силвина Георги белопойчева негър
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
МАТРИЦАТА НЕ НИ Е ВИНОВНА, ПРОСТО ХОРАТА СА СИ SHEEPLE Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
МАТРИЦАТА НЕ НИ Е ВИНОВНА, ПРОСТО ХОРАТА СА СИ SHEEPLE Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
МАТРИЦАТА НЕ НИ Е ВИНОВНА, ПРОСТО ХОРАТА СА СИ SHEEPLE Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
МАТРИЦАТА НЕ НИ Е ВИНОВНА, ПРОСТО ХОРАТА СА СИ SHEEPLE Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
МАТРИЦАТА НЕ НИ Е ВИНОВНА, ПРОСТО ХОРАТА СА СИ SHEEPLE Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
МАТРИЦАТА НЕ НИ Е ВИНОВНА, ПРОСТО ХОРАТА СА СИ SHEEPLE Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
МАТРИЦАТА НЕ НИ Е ВИНОВНА, ПРОСТО ХОРАТА СА СИ SHEEPLE Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
МАТРИЦАТА НЕ НИ Е ВИНОВНА, ПРОСТО ХОРАТА СА СИ SHEEPLE Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
МАТРИЦАТА НЕ НИ Е ВИНОВНА, ПРОСТО ХОРАТА СА СИ SHEEPLE Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 МАТРИЦАТА НЕ НИ Е ВИНОВНА, ПРОСТО ХОРАТА СА СИ SHEEPLE

Go down 
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

МАТРИЦАТА НЕ НИ Е ВИНОВНА, ПРОСТО ХОРАТА СА СИ SHEEPLE Empty
ПисанеЗаглавие: МАТРИЦАТА НЕ НИ Е ВИНОВНА, ПРОСТО ХОРАТА СА СИ SHEEPLE   МАТРИЦАТА НЕ НИ Е ВИНОВНА, ПРОСТО ХОРАТА СА СИ SHEEPLE Icon_minitimeНед Сеп 01, 2013 6:09 am

Има ли го тоя феномен – Човешкото Величие? Къде скоро ми се мярна из нета някаква арогантна изцепка, че когато един човек се инкарнира на Земята, 5 милиона други души го чакат на опашка да дойдат на неговото място. Демек, толко бил специален и заслужилscratch Бре, викам си, нещо не разбирамscratch ... Направо съм абсолютен тъпанар! Излизам навън и още от портата започват да ме срещат едни човешки величия, ум да ти зайде. Вероятно нещо в цялата картина ми се губи... Само си говоря, правя се на оргиналенCool 

Истината е следната...Хората по цял свят са ужасяющо, потресающо, умопомрачающо глупави, с много малки изключения. Просто чужденците са доста по-възпитани от българите,( ако изобщо тоя етикет за качество може да се лепне на българина), което все пак си е много нещо, де... До къде ми взор отива, гледам едни физиономии, които излъчват силно притесняваща, лично мен, безкрайна и непрогледна тъпотийщина. Чудя се, кое е по-безкрайно – тая, мале, тъпотия или моя взор..Виждам лица, които не ми казват нищо. Едни празни лупи, вместо очи, които точно илюстрират какво вижда телескоп в дупката на язовец, демек, нищо не вижда. Като се взреш в тея лупи на човешкото величие, няма...няма и помен от някакво размишление или мъничък живец... Мракобесие, в най-непрогледния му и тежък вид. Мрак–обесие...Обесили се на Мрака. И си викам...що за човешко величие, дето не мога да го различа...бих му дал по-точно определение – под-човешко падение. Матрицата се подиграва с човечеството, прави си гаргара с него, а то – човечеството, даже не включва подтекста. Под тая реклама накрая, на кралската банка of Скотланд, хората са впечатлени единствено от песента в рекламата. Била много хубава и о-о йе-е, искат да си я сложат на айфона. Най-вероятно подсъзнанието им копнее да си напомня непрестанно тоя месидж на илюминатите. Нема да мецне срещу тая гаргара, няма дори да разбере намека, който изобщо не е тънък, ами направо нагло и дебело подчертано казва в прав текс: '' Айде, овци-и-и, р-р-р-р-р-р! Марш на опашката за млеконадой...''

Аз лично вече се отказвам да виня Матрицата. И тя е вдигнала ръце от човешка тъпотия, достигнала до гигантични размери. Матрицата нарича човечеството scum, което означава измет. Ще ли ако един човек е стойностен, виждащ, неподкупен и горд, да ти дойде на ум да го наричаш така? Аз не съм илюминат и никога с физически действия не бих застанал на тяхна страна, но защо още като отворя да кажем вратата днес, изляза на улицата и ме срещнат тея орди от бездушни шипъл по улиците, изпитвам огромна, необяснима почуда как е възможно овцете от тоя клип да ме карат да изпитвам далеч по-топли чувства?...Различавам между овцете от клипа физиономии, настроения, наченки на разбиране, чистота, спазване на ред, някои овце дори имат умни очи...А така и не мога да кажа същото за хорските маси. Абе какво да ви кажа, гледайте клипа, вижте сами фактите...За кого пишем в тоя форум. Аз ще ви кажа. За себе си пишем. Пишем единствено и само заради себе си. Наясно сме, че няма да ни разбере никой. Наясно сме, че мракобесниците са се обесили безвъзвратно на въжето на мрака...НО ЗАРАДИ СЕБЕ СИ си струва да продължиш да забелязваш света около теб и да продължиш да го описваш. В тоя клип, аз залагам с две ръце за овцете...а виеcheers 

Върнете се в началото Go down
 
МАТРИЦАТА НЕ НИ Е ВИНОВНА, ПРОСТО ХОРАТА СА СИ SHEEPLE
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» МАТРИЦАТА – ВЕЛИК УЧИТЕЛ
» ШЕСТТЕ ЕТАПА НА ИЗЛИЗАНЕ ОТ МАТРИЦАТА
» ИНДИГОВИТЕ ДЕЦА –МИТ, РЕАЛНОСТ ИЛИ ПРОСТО СИЛНО ЕГО....
» ЗА ЩАЙГИТЕ И ХОРАТА
»  ХОРАТА – ФОЙЕРВЕРКИ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: