i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
негър силвина Георги изворски белопойчева
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

  ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО

Go down 
+3
Aia¸.•*✿
Admin
Лѝмона
7 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Empty
ПисанеЗаглавие: ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО    ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 8:35 am

Пиша за нещо, което много малко хора разбират и още по-малко наистина осъзнават и разгеле, прилагат на практика.

Ние хората се мислим за много специални. Едва ли не само ние имаме душа и съзнание и само ние трябва да живеем добре. Че целият заобикалящ ни свят е направен единствено и само за наше благо и ползване. По наша крайно ограничена и високомерна преценка – всичко друго ни е дадено да пада под ножа на унищожението, какво толкова.

Имало едно време един човек и това съм го видял със собствените си очи. Подарили му сувенир – трол от чужбина. Минало се време и човекът се разболял. На тролът започнала да му пада косата, докато не изпадала цялата. Ей така, от само себе си. Ще кажете, съвпадение. Може би ще кажете, Лѝмоне, въобразяваш си. Да, ама не. Лѝмона никога не си въобразява, защото Лѝмона има свежо Съзнание от лимоновия сок.

Оказва се, че всяко нещо създадено в този огромен и необятен Космос има съзнание. Всяко нещо, всеки предмет, ВСИЧ ! КО ! има Съзнание. Иначе не би поддържало форма. Съзнанието на всеки предмет е свързан с голямото общо Съзнание. И така, по тази проста логика, всички сме свързани и си влияем помежду си.

Има един закон, който гласи – Аз създавам моята реалност. Това е законът на малката клетка. На човекът като единица.

Има един друг закон, многократно по-силен и могъщ.

                                                        И той гласи – Всички сме Е! Д! Н! О!

Това е основната повеля на всички големи религии – Обичай себе си и обичай околния свят. Ти и светът около теб сте едно. Най-голямото живее в най-малкото и най-малкото живее в най-голямото. Всяко едно човешко същество е капка в огромния океан, който е неразривно свързан и си влияе всеки ден, всеки час, всяка секунда.

Така че...
 Like a Star @ heaven Следващият път когато купите месо, знайте, че това е било същество като вас, с пет сетива. Същество, което е имало майка, която се е грижела за него и се е жертвала...точно като вас.
 Like a Star @ heaven Следващият път, когато подарите откъснати цветя, знайте, че те също имат чувства. Изпитват щастие, мъка, радост, болка, ревност и имат способността да разпознават добрите хора от лошите.
 Like a Star @ heaven Следващият път, когато изхвърлите остарялата ненужна вещ, за да я замените с нова ѝ благодарете за свършената работа.
 Like a Star @ heaven Следващият път, когато купите яйца от '' щастливи кокошки '', знайте, че те са били затворени на тъмно и поради това им е опадала перушината. Когато на времето споделих това на една продавачка, тя се изхили като проскубана хиена. Толко ѝ беше нищожно съзнанието. Колкото очето на една мравка.
 Like a Star @ heaven Следващият път, когато забравите да благодарите на някого, знайте, че не сте извършили правилен обмен на енергия и тя остава нереализирана в пространството.
 Like a Star @ heaven Следващият път, когато срещнете познат, вместо да му захленчите поредната тирада, усмихнете му се и му кажете, че изглежда добре. Е напънете се де, станете нестандартни за рамките на мракобесна България и най вече, станете ДОБРОНАМЕРЕНИ.
Like a Star @ heaven Следващия път, когато видите бездомно куче, пиле... дайте им. Обаждат се хора, питат, споделят, врабчетата били на изчезване. Еми хвърлете им хлебец. Изчезват, защото няма какво да ядат, особено през зимата. Рискувайте, няма да ви се свършат паричните купюри. Може дори да стане Чудо и да ви се увеличат. Те, паричните купюри, имат свойството да се увеличават, като давате за другите. Странно на, ама работи.
 Like a Star @ heaven Следващият път...
...Има толкова много неща, които очакват да бъдат компенсирани, за да се завъртят в една и съща посока колелата на общата машина,

                          наречена ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО...

Живеем тук, на тази Земя под илюзорното було на разделението. Тук сме на тази Земя, за да осъзнаем това и да се потрудим здраво, за да се върнем в единството. Бяхме заедно, разделихме се. Разделени сме, ще се съберем отново...хора, врабчета, мравки, всички ще се съберем отново...рано или късно... няма как...Не можем да сме по-силни от Великите Всемирни Закони създадени от ЦВЕТЕТО НА ЖИВОТА.

Ако пък се питате, кои хора бре джанъм осъзнават този толкова важен Закон и дали сте сред тях, ето ви един бърз отговор:

https://broadmind.catsboard.com/t305-topic

Погледнете по-нашироко и по-надалеко. Докъдето достига човешката мисъл, до там ВСЕ СМЕ ЕДНО.

Мерси за Вниманието.                                                                                                                   
                                 


Последната промяна е направена от Лѝмона на Сря Фев 26, 2014 10:40 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО    ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitimeЧет Мар 01, 2012 9:52 am

Приятелю, отбелязах ти темата като важна, защото е много хубава ! Благодаря ти Smile Който разбере, разбере. Който НЕ, негов си проблем. Само дето не е само негов ами на всички.
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО    ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 8:34 am

Admin написа:
Приятелю, отбелязах ти темата като важна, защото е много хубава ! Благодаря ти Smile Който разбере, разбере. Който НЕ, негов си проблем. Само дето не е само негов ами на всички.

Няма по–неосъзнато същество от човека. Всяка секунда при срещата ми с хора го забелязвам. И ме дразнят яко. Понякога ми се струва, че светлината в очите им леко трепва, викам си, разбран съм !!! Но това било светлината идваща от слънчевите лъчи. Не било ми то от зацепване в мозъчните полушария scratch
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО    ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitimeСря Мар 21, 2012 4:34 pm

lemongrass написа:
Admin написа:
Приятелю, отбелязах ти темата като важна, защото е много хубава ! Благодаря ти Smile Който разбере, разбере. Който НЕ, негов си проблем. Само дето не е само негов ами на всички.

Няма по–неосъзнато същество от човека. Всяка секунда при срещата ми с хора го забелязвам. И ме дразнят яко. Понякога ми се струва, че светлината в очите им леко трепва, викам си, разбран съм !!! Но това било светлината идваща от слънчевите лъчи. Не било ми то от зацепване в мозъчните полушария scratch

Толкова могат, наистина ! Аз предполагам, че всичко има някакво обяснение. Природата е безпогрешна. Най-вероятно има някаква глобална причина, за да ги има alien
Върнете се в началото Go down
icy blue butterfly

icy blue butterfly


Rara Avis : 23

 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО    ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitimeВто Апр 03, 2012 4:21 pm

Tова наистина ме трогна Sad
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО    ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitimeПет Апр 06, 2012 7:11 am

icy blue butterfly написа:
Tова наистина ме трогна Sad

Добре дошла, icy blue butterfly cheers: Радвам се, че се отзова на поканата. Тук можеш да се чувстваш наистина свободна да излееш душата си Smile Никой няма да те нападне, а и Пиранята няма да позволи Smile

Lemongarass, това за '' щастливите кокошки '' е тъжно. Знам, че те не живеят нормално в онези инкубатори...Sad Аз съм глас за безгласните... Обичам животните много и всички издевателства над тях ме карат да плача. Ето един клип, който си заслужава да видите. Да видите колко са мъдри кокошките и това определение ''глупава кокошка '' може да си го лепне някоя тъпачка от '' ВЕЛИКИЯ ''човешки род. Пфу !


Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО    ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitimeПет Яну 11, 2013 10:16 pm

Това е нещото,което най-трудно се проумява,осъзнава и приема.И виновника ни е до болка познатото Его.То е звяра,който се гърчи и съпротивлява,изтъквайки уникалността ни.Да,всеки я има,но уникалност в контекста на Сътворението и Вселената,уникалност,с която допринасяме за развитието на двете понятия.Ако е лишена от този смисъл тя се превръща в надменност.А горделивата надменна клетка веднага се унищожава,защото заставя околните клетки да работят за нея,превръща се в организъм в организма,т.е. става ракова клетка.А края на рака е смърт.
Ние сме отделните атомчета на Реалността(приемам тезата ти,Лимоне).Може да я наречем и Бог-няма да сбъркаме.Точно тази наша обща част от цялото ни прави едно общо цяло.Точно нашата фракталност ни обединява.
Лесно е да се напише,но е толкова трудно да го проумееш и приемеш,когато например някой помияр те дъвче със сигурност ще си зададеш въпроса "А аз какво общо имам с този песоглавец?
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО    ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitimeВто Яну 22, 2013 8:53 am

patkan написа:

Лесно е да се напише,но е толкова трудно да го проумееш и приемеш,когато например някой помияр те дъвче със сигурност ще си зададеш въпроса "А аз какво общо имам с този песоглавец?

А дали пък изначалния план не е бил друг. Бог си прави природата, рибките в морето и т.н. А после извънземните се намесват в гениалното творение и понеже им трябват роби, докарват от различни галактики различни хуманоиди, с различни характеристики и нива, почват да си експериментират– смесват ги, баят им, сбъгват им ДНК-то и всякакви такива от сорта и се получава цялата тая каша, която няма как да стане хомогенна и няма как да се разбира помежду си, щото нивата са фатално различни scratch . Помисли върху това, има някаква логика..
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО    ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitimeСъб Яну 26, 2013 3:26 pm

А дали пък изначалния план не е бил друг. Бог си прави природата, рибките в морето и т.н. А после извънземните се намесват в гениалното творение и понеже им трябват роби, докарват от различни галактики различни хуманоиди, с различни характеристики и нива, почват да си експериментират– смесват ги, баят им, сбъгват им ДНК-то и всякакви такива от сорта и се получава цялата тая каша, която няма как да стане хомогенна и няма как да се разбира помежду си, щото нивата са фатално различни . Помисли върху това, има някаква логика..

Установил ли си,че твърде късно сме се родили,за да измислим някаква нова теза за Реалността?Всичко отдавна вече е казано и изписано.Няма човек,който да предложи нещо радикално ново.Е няма как да има такова ново твърдение.Естествено възниква резонния въпрос-кое е вярното?Истината според мен е в процентното отношение между всичките или почти всичките твърдения.И то по такъв начин,че не да се противопоставят теорийте,а взаимно да се допълват.Въпроса е само от коя колко да вземем и кое е било първоначалното.
Това,което казваш не противоречи на идеите,които сме чели до сега.Друг ще каже друго и то ще е вярно в контекста на цялото.Усещаш ли къде е уловката?Че повечето неща са верни,само ние искаме да има едно единно нещо вярно.А истината има винаги най-малко две страни.В случая с този фундаментален въпрос-доста повече.Взаимнодопълващи се до цялото.всяка идея е част от фракталното и го допълва.
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО    ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitimeВто Яну 29, 2013 11:32 am

patkan написа:


Установил ли си,че твърде късно сме се родили,за да измислим някаква нова теза за Реалността?Всичко отдавна вече е казано и изписано.Няма човек,който да предложи нещо радикално ново.Е няма как да има такова ново твърдение.Естествено възниква резонния въпрос-кое е вярното?Истината според мен е в процентното отношение между всичките или почти всичките твърдения.И то по такъв начин,че не да се противопоставят теорийте,а взаимно да се допълват.Въпроса е само от коя колко да вземем и кое е било първоначалното.
Това,което казваш не противоречи на идеите,които сме чели до сега.Друг ще каже друго и то ще е вярно в контекста на цялото.Усещаш ли къде е уловката?Че повечето неща са верни,само ние искаме да има едно единно нещо вярно.А истината има винаги най-малко две страни.В случая с този фундаментален въпрос-доста повече.Взаимнодопълващи се до цялото.всяка идея е част от фракталното и го допълва.

Аз си имам една моя скромна теорийка. Всеки човек си има по една Земя. Всичко друго е холограмно–илюзорен декор. Реални са само този един човек с неговите чувства. Целия декор е създаден с цел–разплащателно училище, за слава и еволюция на дедо Боже, от който всички ние сме неделима част. Уловката е, че декора е толкова истински, че дори и да знаеш, че е декор, пак му се връзваш. Гениален е! Не аз........Той!
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО    ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitimeВто Яну 29, 2013 4:02 pm

Аз си имам една моя скромна теорийка. Всеки човек си има по една Земя. Всичко друго е холограмно–илюзорен декор. Реални са само този един човек с неговите чувства. Целия декор е създаден с цел–разплащателно училище, за слава и еволюция на дедо Боже, от който всички ние сме неделима част. Уловката е, че декора е толкова истински, че дори и да знаеш, че е декор, пак му се връзваш. Гениален е! Не аз........Той!

Не омаловажавам теорийката ти,но съм чувал и от други подобно нещо-че околния свят не съществува,той е само продукт на перфектна програма и нашето въображение.Обаче нали и ние сме част от околния свят на другите?И какво излиза-ние също и цялата Вселена сме една мега холограма,една пълна илюзия на перфектна програма,вървяща на перфектен компютър,написана от един почти перфектен програмист.[color=cyan]
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО    ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitimeВто Яну 29, 2013 4:39 pm

patkan написа:

Не омаловажавам теорийката ти,но съм чувал и от други подобно нещо-че околния свят не съществува,той е само продукт на перфектна програма и нашето въображение.Обаче нали и ние сме част от околния свят на другите?И какво излиза-ние също и цялата Вселена сме една мега холограма,една пълна илюзия на перфектна програма,вървяща на перфектен компютър,написана от един почти перфектен програмист.[color=cyan]

Аз за теб съм холограма и ти за мен си холограма. Единственото реално нещо са нашите емоции. Нищо друго. Тези наши емоции обаче са ценни, защото дедо Боже се храни с тях и пълнее( в добрия смисъл на думата). Защо иначе ще има все още толкова тъпи хора след тея 400,000 години повторение на първо–второ–първо–второ(.... и ....така до полудяване) отделения. Освен да пълнее от нашите емоции, дедо Боже има и друг план, който ще остане Енигма за нас, докато не стигнем до 18–то измерение, където вече са тотално пречистените частици cheers Имаме доста дълъг път, но-о...времето е пред нас Basketball
Върнете се в началото Go down
pira(N)ha

pira(N)ha


Rara Avis : 220

 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО    ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitimeВто Юли 02, 2013 4:24 pm

Koгато се обсъжда съзнанието на хората трябва да се има  предвид : тяхното вродено безсъзнание и тяхното придобито безсъзнание. Много хора забелязвам, по формата и чертите на лицето им,  идват направо от животиснкото царство. Каквото и да правят не могат да осъзнаят какво става наоколо и защо...като и прибавим ниско-честотния им начин на живот, което включва замърсяване с храна и наркотични вещества( алкохол, цигари ...итн), нещата излизат извън контрол. Замърсеността води до притъпяване на сетивата и ценностната система, тотално оскотяване. Хора от тази категория  клонят към био масата и на тях закона за единството е непозната величина. Не намирам смисъл да се прави усилие да се промени нещо в тях. Единствено трябва да проявяваме съчувствие ...
Върнете се в началото Go down
kotarak777

kotarak777


Rara Avis : 32

 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО    ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitimeВто Дек 17, 2013 12:24 pm

Законът за единството е едно от най-смислените неща,които съм чел някога!!
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО    ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitimeСря Дек 18, 2013 3:56 pm

kotarak777 написа:
Законът за единството е едно от най-смислените неща,които съм чел някога!!

Става и хиляда пъти по-смислен, ако човек има осъзнатост да го приложи и на практика...Проблемът е, че за да приложиш на практика тази Велика Истина, защото разочароващата новина за някои дървени философи, които обичат да оригиналничат е, че има ЕДНА БЕЗСПОРНА ИСТИНА и това е НЕГОВО ВЕЛИЧЕСТВО – ЗАКОНЪТ за ЕДИНСТВОТО. Но за да разбереш този закон, трябва да си се освободил напълно от лошите страни на егото си и да си станал мноооооООООООО0оооооого самоосъзнат.
Този Закон претърпява пълно корабокрушение сред човеците, тъй като сме създадени с Его, което постоянно ни напомня, че сме самостоятелни и разделени частици от цялото. Дадени са ни по един чифт очила с ограничителни рамки по рождение и ни се казва : Ама вижте, светът е син, зелен, пембен, подай ръка, помогни на другарчето...а ние се спъваме един друг, защото не виждаме добре... рамките на очилата ни пречат и закриват Светлината. Тук всички, които влизат и четат този Форум сигурно стенат от злоба и разочарование, намирайки себе си тук и там из статиите...И на никого не му хрумва да се запита: Абе, дали не сбърках някъде, дали не попречих, дали не нараних назаслужено?... Спъват, обиждат, пречат, омаловажават, не зачитат...а после ОЛЕЛЕ, тая, тоя, тези, онези, са кофти, почти луди. Езотерици, мезотерици, вегани, християни...99,9% от тях са слепци. Какво остава за шлосера в завода, дето не е чел, няма и да прочете, нито пък да вдене този Велик Закон. Адът е на земята и той се нарича – Нямам си хал хабер представа от каквито и да било единства
 rendeer  pig  monkey  cat  Sleep  Sleep  Sleep
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО    ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» КОИ ХОРА ОСЪЗНАВАТ ''ЗАКОНЪТ ЗА ЕДИНСТВОТО'' И ЕЗОТЕРИКАТА КАТО ЦЯЛО – БЪРЗ ОТГОВОР

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: