i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Георги негър изворски белопойчева силвина
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
МОЖЕ ЛИ МАНГО ДА ЗАЛЮБИ ШОПЕН Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
МОЖЕ ЛИ МАНГО ДА ЗАЛЮБИ ШОПЕН Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
МОЖЕ ЛИ МАНГО ДА ЗАЛЮБИ ШОПЕН Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
МОЖЕ ЛИ МАНГО ДА ЗАЛЮБИ ШОПЕН Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
МОЖЕ ЛИ МАНГО ДА ЗАЛЮБИ ШОПЕН Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
МОЖЕ ЛИ МАНГО ДА ЗАЛЮБИ ШОПЕН Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
МОЖЕ ЛИ МАНГО ДА ЗАЛЮБИ ШОПЕН Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
МОЖЕ ЛИ МАНГО ДА ЗАЛЮБИ ШОПЕН Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
МОЖЕ ЛИ МАНГО ДА ЗАЛЮБИ ШОПЕН Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 МОЖЕ ЛИ МАНГО ДА ЗАЛЮБИ ШОПЕН

Go down 
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

МОЖЕ ЛИ МАНГО ДА ЗАЛЮБИ ШОПЕН Empty
ПисанеЗаглавие: МОЖЕ ЛИ МАНГО ДА ЗАЛЮБИ ШОПЕН   МОЖЕ ЛИ МАНГО ДА ЗАЛЮБИ ШОПЕН Icon_minitimeСъб Сеп 28, 2013 4:20 pm

Ще ви излъжа за точната хронология, но преди около 500 години, цигански катун се заселил близо до един немски град. Местните жители били едни клети наивници, защото в техния град царяла, както сами разбирате, прословутата немска коректност. За зла участ, те не били виждали цигани до тогава и съвсем доверчиво оставили ''горките хорица'' да се установят на избраната от тях територия. Местните жители, които както уточних, били чисти като росни капки роса, не могли да предположат и да предотвратят онова, което последвало, но достоверни източници твърдят, че градът осъмнал с окрадени до шушка дворове и хамбари. Нямало оставен ей така, за адет, един кокоши крак дори...

Иде логичният въпрос – трябва ли да се позволява на циганите да се внедряват и смесват безразборно с другите народности. Ами тая описана история, сама по себе си отговаря на тоя въпрос, но аз ще се опитам да развия отговора, с помощта на моята вечно киселинна ирония.

О ДА! Трябва! Разбира се, че трябва!... ако обаче си поканят ромите право там, в Ню Йорк сити. Щото нали знаете, че евросъюза си е за парлама и световното управление се дирижира от чичо дона(лдс)тс. Тогава пък ние изведнъж ще развием огромен хуманизъм към циганите и ще започнем да поставяме условия на ''загрижените'' , как да се справят възможно най-хуманно с тях, както и ще започнем да даваме безумни съвети, как може манго да се внедри безболезнено в Йейл. Що, няма ли да стане? Е-е айде сега господа до скорошни хуманисти, изненади ли започнаха да ви връхлитат? На Нови Йорк започнаха да му отлипсват разни неща? Не ви харесват тея изненади? Бъдете търпеливи, тея хора са досущ като вас, дайте им шанс, дайте им равни права, може да се изхвърлите да ги толерирате даже. Идеята е от умна по-умнаSmile))...Дайте им удобства, носете ги на гръб, дундуркайте си ги...Ако успеят да се внедрят, тогава ние ще признаем, че сме сбъркали сериозно в приобщаването и ще отворим широко ръце отново за тях.
Освен това американците са голям народ и в пряк и в косвен смисъл, та нашите цигани няма да могат да ги стопят, както нас – малобройните, ако ще да се сдобият като Алф със седемкамерни стомаси и да плюскат денонощно по техните мак вериги.

Щом като цял свят е гракнал, че това са хора точно като нас, с еднакви умствени и интелектуални способности, нека да им дадем възможност да опитат това на практика, щото иначе тетралните кръжоци са претъпкани вече, мисля. Странно обаче, като става въпрос за мексиканци, да кажем, изведнъж се оказва, че американците започват да правят странна разлика и тя е в полза на циганите. Аз съм си говорил с мексиканец, който ме увери, че в Америка е много трудно да се внедриш, ако си мексиканец. Не можеш да си намериш нито работа, нито пък те третират като човек. От къде изведнъж така им домиля за гейовете и за циганите, а пък към другите проявяват такава странна безчовечност...

Циганите са изгонени от Индия, като най-долната каста от индийското население. Това е ген! Това не мож го промени! Те имат вродена НЕспособност на мозъка да синтезира правилно постъпващата информация в кортекса. Познавам осиновени от българи циганки. Не мож ги промени. Оная с котешкия кожух, дето я описах в статията ми за ловджиите, беше такава. Нахално, брутално и генитално същество. Това е. Жуц! ( жуц значи точка на мой жаргон).

Аз мисля, че българите трябва да направят един голям бунт и да настояват пред другите държави, дето толко се сополявят уж за равни права на всички, да направят малко елементарни психологически тестове и тогава да натрапват разни безумни комунистически идеи за равенство с неравните.
Лично аз за себе си съм убеден, че в това ни натрисане на тая циганска общност се крие, най-малкото, желание да се унищожи нашия народ. След което ще последва странно и съмнително торнадо и ще отвее всички тея фенове на кючека барабар с останалите им гнусни и демонични изобретения, щото е ясно, че никой няма да ги изтърпи, дори и най-фанатично отдадените филантропи.

Преди известно време имах възможност да контактувам с една циганка. Викам си, айде и те са хора, гледам я чиста, прибрана, викам си, ше ѝ дам шанс, няма да съм расист. Тя от малка се е отделила от катуните и прави всячески опити да се слее с българите. Чете езотерика, видиш ли, ходи по лекции, записва си най-старателно по листчета разни мъдрости и ми ги чете по телефона... Мъдростите от които се впечатлява обаче, са неща, дето ми правеха впечатление някъде между предучилищна и първи клас, ама айде, викам си, нека дам шанс, понеже се старае. Аз винаги давам шанс на всеки, който виждам, че се старае.

Ами какво да ви кажа, Дами и Господа... Манго си е манго. Донесе ми вместо поръчания от мен 100 грама чай – 50, но си ми взе пари за стоте грама, без да поеме никаква отговорност, тъпо на гьостерица, не може да вдене една елементарна мисъл и не може да си наложи да не ѝ шарят очите постоянно, броейки колко радиатора имам в хола, ми в спалнята, ми в тоалетната, ми колко ми излиза отоплението, като на всичко отгоре ме прекъсва с тея тъпи въпроси на най–неуместното място в разговора, когато говоря неща, които са наистина важни и сериозни... Сестра ѝ – същата тъпа мотика от към интелект и оскъдност на възпитание... и това са хора, които от малки са избягали от бащината колиба и които всячески се стремят да заличат всички, дори и най-дребни доказателства за циганския си произход...

Циганите просто си имат като даденост тревожно нисък потенциал и ако ще от малки да ги натиснат да учат по Кембрижд, пак ше броят колко кабела минават над университета. Според мен, циганите имат брауни аура и докато се избистри до златна, ще трябва Бог доста да се потруди и да направи още няколко нови Сътворения на Света, през които праисторическия човек да се разгъне от пещерата и сгъне пред компютъра поне няколко пъти.
Ето, сам ви признах, че бях много толерантен( дали пък не съм го направил за пробаWink) към тая възмургава женица, но признавам, че опитите ми да отворя дома си за нея, се провалиха с гръм и трясък, особено след като най-накрая не можа да удържи циганската си природа в опита си да направи една нещастна интрижка, как само манго и дванайсетте му братя и сестри черни лебеди си могат.

Може да сме малка държава, може да сме една от най-малобройните държавици на тая Земя, но трябва да викнем срещу тоя сериозен проблем, ама така да викнем, че да ни чуе цялата галактика. Айде тея лицемерни комунистически призиви за равенство да си ги затрият некъде по нанадолнището. Може ли да даваш еднакви права на очевАдно различни нива хора. Били сме ги мачкали, не сме им давали права, расисти сме били. Дрън дрън та ДА! Може ли да искаш от един любител на Азис да стане почитател на Шопен? Аз не знаех, че можели да стават такива чудеса, но ето, евросъюза се кълне, че можело.

Какво предлагам лично аз за тея ...хора...щото все пак живот носят и те. Ами да се съберат всички толко загрижени членки и да им построят една държава, ама да бръкнат от техния си джоб и да резнат от тяхната си територия. Нека тези, които са толко загрижени да докажат, че наистина са загрижени, а не да се загрижват за чуждото, на чужд гръб. Ние българите не искаме циганите и това го знае цял свят. Що за нахалство да натрапваш на някого нещо, което НЕ ИСКА! Да си взимат безумното недоразумение азис-а и другите подобни нему клоуни и да ги поканят да им пеят пред пентагона. Може пък господа членките да им просветне нещо и да почувстват угризения за тея нахални натрапвания и условия, дето ни ги поставят. Може пък и да ги хареШат, де да знам... Да не чуем някой висшестоящ някой светъл ден да каже на правилен цигански: '' Ах-х-х-х, кхолкху съм шукхар-р-р-р, са, са!''.......

Или всички тея ''филантропи'' викат, че ги е страх да не би да осъмнат с много по манго пред техните порти, че той манго е отчайващо приспособим, оцелява и хванат само за едно тънко стъбло под вихъра на торнадото. Е така, с два пръста ше се прихване, на единия нокът ше се държи и пак ше остане хванат за стъблото. Е може ли да се притесняваме за манго, като той проявява такива отявлени качества на върл сървайвър? Аз мисля, че земя ше се пукне, но ше останат четири неща – медните улуци на г-н Кожодеров, чалгата, хлебарките и манго развят на стъблото.

Like a Star @ heaven Форумът на Новото Време Like a Star @ heaven 
Изпраща Апел към Космическите Сили, от името на целия български народ!!!

За Бога! Спасете българите от тея вечно приспособяващи се сървайвъри и върли любители на Тесла – катуните на Принчипеса Азис jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor  !!!

БОЖЕ-Е-Е, НЯМА ТАКЪВ ЧОВЕК НА ТОЯ СВЯТ!!! БОЛИ МЕ СТОМАХА ОТ СМЯХSmile)))))

Върнете се в началото Go down
 
МОЖЕ ЛИ МАНГО ДА ЗАЛЮБИ ШОПЕН
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  МОЖЕ ЛИ ЧОВЕК ДА БЪДЕ МАГЬСНИК И ДА ТВОРИ РЕАЛНОСТТА...
»  ОБРЪЩЕНИЕ ДО ГАЛАКТИЧЕСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ. КОЙТО ИСКА, МОЖЕ ДА ПОДПИШЕ ТАЗИ ПЕТИЦИЯ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: