i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
белопойчева Георги силвина негър изворски
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ВСИЧКИТЕ ТЕЯ РЕЛИГИИ, ХРАМОВЕ И СИМВОЛИ... Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ВСИЧКИТЕ ТЕЯ РЕЛИГИИ, ХРАМОВЕ И СИМВОЛИ... Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ВСИЧКИТЕ ТЕЯ РЕЛИГИИ, ХРАМОВЕ И СИМВОЛИ... Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ВСИЧКИТЕ ТЕЯ РЕЛИГИИ, ХРАМОВЕ И СИМВОЛИ... Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ВСИЧКИТЕ ТЕЯ РЕЛИГИИ, ХРАМОВЕ И СИМВОЛИ... Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ВСИЧКИТЕ ТЕЯ РЕЛИГИИ, ХРАМОВЕ И СИМВОЛИ... Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ВСИЧКИТЕ ТЕЯ РЕЛИГИИ, ХРАМОВЕ И СИМВОЛИ... Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ВСИЧКИТЕ ТЕЯ РЕЛИГИИ, ХРАМОВЕ И СИМВОЛИ... Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ВСИЧКИТЕ ТЕЯ РЕЛИГИИ, ХРАМОВЕ И СИМВОЛИ... Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 ВСИЧКИТЕ ТЕЯ РЕЛИГИИ, ХРАМОВЕ И СИМВОЛИ...

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ВСИЧКИТЕ ТЕЯ РЕЛИГИИ, ХРАМОВЕ И СИМВОЛИ... Empty
ПисанеЗаглавие: ВСИЧКИТЕ ТЕЯ РЕЛИГИИ, ХРАМОВЕ И СИМВОЛИ...   ВСИЧКИТЕ ТЕЯ РЕЛИГИИ, ХРАМОВЕ И СИМВОЛИ... Icon_minitimeНед Окт 06, 2013 9:38 am

Религиите...
Момент, да си вдигна чорапа, че ми се смъкна...
А така, готов съмSmile
Започвам!
Религиите...Тея дребни клоунади на човешкото разделение.. Тея малки мракобесни пристанища на човешката заблуда...

Скупчили се като стада овце около някой техен си бог, тупат с барабаните, вЕсат по вратовете разни символи, качват се на малки столчета по пазарите( това действително го видяхSmile)))), да проповядват на другите тоя техен бог. Чували ли сте фразата : '' В Христос е истината ''. Не може да не сте я чули. Не може да не са ви надули главата с тая фраза. Слушали ли сте как заклеймяват всеки, който не е избрал християнството, а се е отклонил от изключително ''верния'' път. Тея отсам заклеймяват, ако не си избрал Христос, онея от там заклеймяват, ако не си избрал Плутон...Защо будистите се свряха в храмовете. Защо съществува малкото монахинче ( разказът ми е по действителен случай!). Защо будистите си бръснат кратуните. Защо се облякоха в онези еднакви оранежеви роби. Защо се отказаха от своята индивидуалност, в името на техния създател, който иска точно това...да покажем на света точно тази навикана наша индивидуалност, с която е дарил всеки един от нас. Защо проповядват това псевдо смирение на унифицирането? Пълни ли са будистите с любов? Пълни ли са християните с любов? А мюсюлманите? А евреите?...Е ако са толкова пълни с любов, защо така се разделят? Разбрали ли са всички те наистина Бога?  Защо всички религии строят такива огромни, скъпи и прескъпи храмове? Народа гладува, те посипват куполите на църквите и джамиите с кофи течно злато...Защо величаят бога, а не му приемат децата. Или ше ги приемат единствено, ако изповядват само техния бог. Защо дедо попоприлеп не ще да освети анха и те порицава, че не щеш да овесиш чинно кръста, като другите овци, за да ти напомня постоянно за някакви садистични мъчения, които да ти вгорчават умишлено ежедневието? Да си бил помнел. Да–си–бил–пОмнЕл!!!...Или май тука има някакъв по-демоничен замисъл(аз залагам на второто) – да ти се втълпява на дълбоко подсъзнателно ниво ЧУВСТВО НА ВИНА, че са разпънали някого, че някой се е мъчил заради тебе( забележете, БЕЗ ТИ ДА СИ ГО ИСКАЛ!!!), за да ти измие греховете и сега, за да му платиш, ти ще трябва да се мъчиш също.

Впрочем това е един от най-големите ГРЕХОВЕ на християнската религия. Това непрестанно натякване и вкарване на чувство за вина. За мен тоя силно пропагандиран символ на разпнат на кръста на мъченията – човек, е Twisted Evil ДЕМОНИЧЕН Twisted Evil Този символ–кръста, дето всички са го гушнали с такава тъпа и мракобесна охота, изпраща на подсъзнателно ниво месиджи на хората, че и те са там, на мъченическия кръст – разпънати и разчекнати во век и веков. Да не забравят случайно!

Символи. Какво са всички тея символи. Това са всички онея доказателства за човешката тотална НЕвяра. Будистки общности, Храмове на изгряващото слънце, пентаграми, братства, папства, икони, кандилници, мюсюлманства, евреи, кепета, рангове...

Всяко разделение, всеки привърженик на определена религия, идва да каже само едно единствено нещо: '' Ние сме по-добри от вас. Ние, за разлика от вас, намерихме истината! Нашата истина е тази, която Е! Нашия бог струва, вашия НЕ! Вашият бог е тъпанар и злодей. Ние сме ПО- умни, ПО- мъдри...във всички свои виждания и по всички гледни точки и свещени ритуали ви превъзхождаме. Ако не си с нас, значи си срещу нас... Огън! – бий по неверниците!bounce bounce bounce  ''
Парадигми, парадИгни, вдигнете си пАрите да се избистри въздуха...

Виждаш изписани надписи по храмовете от сорта – е те това е мястото, рабе божий...
Що раб, бе??? Що тая обида? зАш-ш-штО??? Не ме наричай раб, дедо попе, защото аз роб не съм. Ти може да си се предал и да си станал роб, АЗ! НЕ! СЪМ!

И е така са се навили с ключетата, като малки музикални кутийки – '' Дин-дон-н-н...Това е истинския божи храм и ако стъпиш точно в тоя храм, а не в храма на конкуренцията от другата религия, па и дариш некой грош на мързеливите ни служители, ше видиш господ отблизо и ще бъдеш помилуван во веки веков...''

Религиите... до една!, са създадени, за да разделят и да вселяват омраза между хората. Всяка религия е като един отбор надъхани юнаци, които си мятат фланелките по спортните игрища, плюят се, спъват се, чупят си глезените, защото трябва да покажат на себе си и надругите, че те са по-добрия – избрания отбор.
Що битки, що кръв, що затрити човешки живота, за да защити всеки своя отбор и неговите религиозни убеждения...Що инквизиции, що мъчения, що аборти, що нежелано родени деца, що непозволени бракове, що садистични машинни внедрения, що кървави самобичувания, що масови самоубийства, що шествия...заради едно единствено нещо – човешкото ТОТАЛНО   НЕ!разбиране на ИСТИНСКИЯ БОГ.

Един човек на времето ми каза: ''Ако можеше човек да съсредоточи Бога в една единствена икона''. О, аз бих казал: '' Хм, ако можеше човек да разшири взора си и да НЕ! съсредоточава Бог в една единствена икона, а да види съществуването му в целия тоя безкрай, тогава този човек може да се каже, че е разбрал една малка, но достатъчна част от Истинския Бог...И тогава не му биха били необходими никакви религии и никакви символи''...Те ще отпаднат точно както отпадна теорията на Дарвин за маймунския ни произход.

Всъщност, можем да обрисуваме всички религии със следната илюстрация – враждуващи стада маймуни, които живеят в една обща гора (която е една ОБЩА майка на всички маймуни), които се бият, крякат и си отмъщават – кое племе маймуни да стане притежател на заветните дървета с най-изобилните банани и от клоните на чий сектор на гората, се вижда по-добре долината отсреща.

Ей, хора-а-а, Бог е Много Голям! Неговата Църква е Цялата Вселена! Не ограничвайте необятните му размери с някакви нескопосани и опорочени религии, кръстове, смеещи се Буди, сторъки Шиви, свещи и икони. Ако един ден ви дойде да се освободите от всички тези атрибути, ще се издигнете над целия тоя примитивизъм, контрол и лъжовност на човешката изостанала природа и ЩЕ СТАНЕТЕ НАИСТИНА СВОБОДНИ!!!...

Бог е навсякъде и всичко изпълва. Нарисувайте ми символ на това изречение. Ще кажете: '' Цветето на живота ''. А защо ви е изобщо символ? Да ви напомня, ако забравите. А защо си позволявате да забравяте? Двойкаджии ли сте?
Сложете 'Цветето на Живота' веднъж завинаги в сърцето си, осъзнайте мъдростта му и повече няма да имате нужда от никакви символи, религии и напомняния. Тогава ще видите как изглежда Истинския Бог.

Бог е навсякъде и всичко изпълва. Не го смалявайте до вашия кръгозор...Погледнете нощното небе обсипано със звезди, вижте планините, океана, синьото небе...как можеш да навреш тая необятност и красота в една бледа и изпита икона или в символа на едноокия хорус? Мога да ви уверя, че Истинският Хорус НЕ Е С ЕДНО ОКО. Това си е истинска обида към Създателя! Броят на очите му е – хикс към безкрай!

 ЧОВЕЧЕСТВО! РАЗШИРИ КРЪГОЗОРА СИ!  ПОЗВОЛИ СИ ДА ПОРАСНЕШ!  ПОЗВОЛИ СИ ДА ПОГЛЕДНЕШ НЕЩАТА НА   'ХИКС КЪМ БЕЗКРАЙ'................  !


Последната промяна е направена от Лѝмона на Пет Дек 06, 2013 8:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pira(N)ha

pira(N)ha


Rara Avis : 220

ВСИЧКИТЕ ТЕЯ РЕЛИГИИ, ХРАМОВЕ И СИМВОЛИ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВСИЧКИТЕ ТЕЯ РЕЛИГИИ, ХРАМОВЕ И СИМВОЛИ...   ВСИЧКИТЕ ТЕЯ РЕЛИГИИ, ХРАМОВЕ И СИМВОЛИ... Icon_minitimeНед Окт 13, 2013 7:13 am

Религиите и символите са етикети пълни с его,пози и претенции без никакво покритие. Видя ли някой да люлее голям кръст на торса знам,че това е особено опасно зомби,заслужаващо повишено внимание. Всички религии са принадлежност към определен стаден сектор и докато те съществуват,ще съществува и човешкото зло.
Върнете се в началото Go down
 
ВСИЧКИТЕ ТЕЯ РЕЛИГИИ, ХРАМОВЕ И СИМВОЛИ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: