i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
негър изворски Георги силвина белопойчева
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ЩО МИ Е ПИСНАЛО ОТ НИЩЕТНОСТ!!! Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ЩО МИ Е ПИСНАЛО ОТ НИЩЕТНОСТ!!! Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ЩО МИ Е ПИСНАЛО ОТ НИЩЕТНОСТ!!! Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ЩО МИ Е ПИСНАЛО ОТ НИЩЕТНОСТ!!! Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ЩО МИ Е ПИСНАЛО ОТ НИЩЕТНОСТ!!! Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ЩО МИ Е ПИСНАЛО ОТ НИЩЕТНОСТ!!! Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ЩО МИ Е ПИСНАЛО ОТ НИЩЕТНОСТ!!! Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ЩО МИ Е ПИСНАЛО ОТ НИЩЕТНОСТ!!! Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ЩО МИ Е ПИСНАЛО ОТ НИЩЕТНОСТ!!! Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 ЩО МИ Е ПИСНАЛО ОТ НИЩЕТНОСТ!!!

Go down 
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ЩО МИ Е ПИСНАЛО ОТ НИЩЕТНОСТ!!! Empty
ПисанеЗаглавие: ЩО МИ Е ПИСНАЛО ОТ НИЩЕТНОСТ!!!   ЩО МИ Е ПИСНАЛО ОТ НИЩЕТНОСТ!!! Icon_minitimeВто Окт 15, 2013 8:17 am

Бележка до четящите това: Четецо, влез ми в положението. Бях под обсада и съм се яко разлютил!bounce bounce bounce 

Как е възможна такава човешка тъпотия?!?
Не ми стигат истеричните бг мами, ами сега и бабите ме атакуват на батальони!

Вчера си ходя кротко към магазина и една баба с внуче, дето все ме обгражда със съмнително внимание, ме вика на пейките при нея. Виждам, че е с внучето и знам какво ше последва, обаче отивам, понеже по принцип съм учтив. Жертвам се, демек.

И се почва, брате, една тирада около двайсе минути за неочакваното придошло коремоболие на внучето. Разговора е зловещо тъп и центриран единствено около '' болките в коремчето на внучето''. Някои изречения се въртят на колелото за има нема двайсти път...в същия ред и със същото истерично театралничене. Разкрякала се като кокошка след снасяне, простряла криле над тъпото идеотче и повтаря в някакъв див несвяст на всеки две секунди за сполетялото я нещастие заради коремоболието на внучето. Звъни постоянно на дъщеря си, да я пита какво да купи за коремоболието на внучето от аптеката и олеле!!!дъщерята не вдига!!! А пък, олеле, внучето го боли коремчето!!! Ох, бабе, боли ли те коремЧЕто???!!! Помощ! вселена!!!Внучето го боли коремЧЕто!!! Завлече ме до двата близки магазина, където подробно чух отново и отново цялата грамофонна плоча за коремоболието на внучето и пак олеле помощ вселена!!!Внучето го боли коремЧЕто!!!Внучето – адово тъпо, невъзпитано и непослушно до безумие...обаче го боли коремЧЕто и бабата виждам как вече бели очите, че ще припадне от истерията. И всички трябва да слушаме и да сме съпричастни към внучето и неговото болящо коремЧЕ. Две седмици преди това, ме покани тая баба на гости в тях. За какво мислите ме покани? За да ми показва два безкрайно дълги часа снимки на сватби, деца и бъдещи коремоболни внучета. Толко обсебена от възпроизводството си, че не се сеща да ме попита нищо за моя свят. Абсолютно нищо! Сватби, деца и внуци..ТЕ Т'ВА! Бе тея селтаци по селата са адово прости и егоистични. И като ръгнал тоя свят към тея села, дето са опасали София и си немат ни най-малка идея какви нищетни пропасти са там. Главен въпрос в тея, лишени от дори и най-слабенки наченки на човешка духовност местности, е единствено отглеждането на децата и внучета, които са задължително ИДЕОТЧЕТА, както и да ти  надуят главата с приспивните си разкази, за техните патила от коремоболията.
И като опънАли вчера едни мракобесни, прОстАш-ш-ш-ки и зловонни курбани в църквата, като опънАли двайсе смърдящи казана в двора на тая мрачна и демонична църква, и като режат главите на невинните животни, да им дадяла света Петка здраве. Бе какво здраве търсиш в мракобесник бе!!! Бе то брут бе, бе то дебело говедо бе, бе то сърце не носи, леле-е-е! То иска само да с*ере, да плюска и да се възпроизведе! И като скачкат веселко тея внученца в тоя ми ти двор и като пляскат щастливо с ръчички и като викат : ''ку-у-убан ку-у-бан, ние сме на ку-убан" И после те ти на, поредното морално-шизоидно коремоболно внуче-идеотче, което ше е сляпо за човешките жестокости.

Разгеле, дъщерята най-накрая!!! се обади! и бабата отнесе в свински тръст към аптеката, за да успокои най- на края това пусто коремоболие на свещеното внуче-идол. Най-после тирадите се отдалечиха и аз се отървах само със заето в ушите, но не мога да кажа същото за аптекаря. На дневен ред беше тоя клет нещастник и съм сигурен, че по некое време сигурно е много съжалявал, че е избрал точно тая професия, в точно тая селска дестинация...Скоро отварям тема за тея зони, с мощен призив, да ги избягвате както гробища по тайна доба. Заклевам се, ше ми бъдете БЛАГОДАРНИ ДО КРАЯ НА ЖИВОТА СИ ЗА ТЕЯ МИ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ!

В чужбина няма такова нещо. Е няма де! Каквито ще да са там хората, абе никой не ти губи времето в скучни разкази за деца и внуци. Споменат там, че имат деца и край. Точка! Нема да те причаква по ъглите и да те залива с тея безинтересни и безкрайни разкази, няма да те заставят да им слушаш дългите и крайно егоистични и тъпоумно несъобразителни тиради.

Какво да ви кажа, бг народа е толко фатално скучен и адово прост, че се чудя какво са ревнали всички да се опазваме и да се размножаваме, че да не се затрием. Какво да не се затрие? Цялата тая злоба, егоизъм и тъпоумие ли да не се затрият? Айде стига лицемерни простотии. Народа яко не струва и не съм сигурен, че трябва да се правят каквито и да било усилия, за да се опазва. Що, ако имате градина, в която растат бурени и някой дойде и ревне да си запазите бурените, какво ше направите? Не, ше оставите бурените. Аре бе, писна ми в живота да гледам една и съща картинка – говедото оцелява, свестното си отива, съсипано от говедото.

Айде хора, елате да помогнем за коремоболията на всички внучета в Бг, може ли сега такова нещо!!! Дайте да опазим еснафите в тая държава, дайте да опазим предателите, простаците, диваците, злобарите, лицемерите, некадърниците, адово скучните зелени еуглени, дайте да ги опазим от това коремоболие най-подир! Ела бе, езо, Ела кажи колко са важни тея хора за еволюцията, Ела кажи, колко е важно бъдещия егоистичен консуматор да не го боли тоя свински корем, че загинАхме вече ние тука, дето не сме наясно с тая безумна импортантност на зелената еуглена.
Има ли ненужни за еволюцията хора? Е тука сега не ми пука и ви казвам, че ИМА!!! Това са егоистичните хора - бурени. Обвиват всичко ценно, стойностно и красиво със задушливите си тръни, а езо скандира: Спасете бурените от коремоболие, че е важен за Девол-юцията. Ай стига с това лицемерие, че ми писна здраво!!! Аз му пожелавам на езо да му нападнат бурените неговата градина, да му ошушкат с простотията си всичките хубави ябълки и сладкото грозде, а пък тогава аз ше отида и ще му кажа да се не гневи, понеже буреняците са важни за еволюцията. Да си жертва ябълките и гроздето в името на бурените и да ги размножава, и да си ги сАди ако ще в стройни лехи. Да взаимства ако ще от най-напредналите  градинари и да спретне в засукани форми тея бурени като в английската кралска градина ако ще. Само дето бурена нищо няма да му роди, и нищо добро няма да му донесе.

мАле що ми е писнАло от егоИсти и тъпанАри, немам свян!!!!
Върнете се в началото Go down
 
ЩО МИ Е ПИСНАЛО ОТ НИЩЕТНОСТ!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: