i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
изворски силвина негър Георги белопойчева
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ОБИЧАЙНИТЕ ФРАЗИЧКИ НА ИЗРОДЕНИТЕ РАКОВИ КЛЕТКИ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ОБИЧАЙНИТЕ ФРАЗИЧКИ НА ИЗРОДЕНИТЕ РАКОВИ КЛЕТКИ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ОБИЧАЙНИТЕ ФРАЗИЧКИ НА ИЗРОДЕНИТЕ РАКОВИ КЛЕТКИ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ОБИЧАЙНИТЕ ФРАЗИЧКИ НА ИЗРОДЕНИТЕ РАКОВИ КЛЕТКИ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ОБИЧАЙНИТЕ ФРАЗИЧКИ НА ИЗРОДЕНИТЕ РАКОВИ КЛЕТКИ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ОБИЧАЙНИТЕ ФРАЗИЧКИ НА ИЗРОДЕНИТЕ РАКОВИ КЛЕТКИ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ОБИЧАЙНИТЕ ФРАЗИЧКИ НА ИЗРОДЕНИТЕ РАКОВИ КЛЕТКИ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ОБИЧАЙНИТЕ ФРАЗИЧКИ НА ИЗРОДЕНИТЕ РАКОВИ КЛЕТКИ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ОБИЧАЙНИТЕ ФРАЗИЧКИ НА ИЗРОДЕНИТЕ РАКОВИ КЛЕТКИ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 ОБИЧАЙНИТЕ ФРАЗИЧКИ НА ИЗРОДЕНИТЕ РАКОВИ КЛЕТКИ

Go down 
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ОБИЧАЙНИТЕ ФРАЗИЧКИ НА ИЗРОДЕНИТЕ РАКОВИ КЛЕТКИ Empty
ПисанеЗаглавие: ОБИЧАЙНИТЕ ФРАЗИЧКИ НА ИЗРОДЕНИТЕ РАКОВИ КЛЕТКИ   ОБИЧАЙНИТЕ ФРАЗИЧКИ НА ИЗРОДЕНИТЕ РАКОВИ КЛЕТКИ Icon_minitimeПет Ное 01, 2013 7:01 am

Всички тея фразички съм ги чул с ушите си, някои от които и по две-три хиляди пъти. Те са извадки от ежедневните ми и крайно неприятни срещи с изродените егоистични ракови клетки.

– Да не ти пука.
– Научих се да не обръщам внимание.
– Децата ми са най-важното нещо в моя живот.
– Много съм зает/а и нямам време да се обърна. ( тука ти казва в завоалиран текст: ''Нямам време за тебе''.)
– Да се оправя/т.
– Нараниха ме и се затворих.
– ВкусМихни се.
– В библията пише, че бог създаде животните, за да ги ядем.
– Имам бавен метаболизъм, иначе ям малко. ( а-ха, обаче иначе изяжда по три кила храна на ден)
– Няма начин, запасяваме се за зимата, ей-и-и! Ракийката, зеУето, туршийката, ей! ( с приповдигнато настроение)
– Няма да живея с орлите.( тук се оправдава за пушенето)
– Остави ме да се наживея ( и дава по 400 лева всеки месец за цигари и алкохол).
– Мълчанието е злато.
– Айде да ходим на църквиЧКА да си запалим свещиЧКА за здраве.
– Честита баба Марта, да си жив и здрав! ( с цигара в ръка)
– Мазничкото е добро за здравето, пази от студ през зимата.
– Курбана е важен, за да ти даде господ здраве.
– Купувам си яйца от щастливи кокошки.
– Само в Христос е истината.
– Бог е в църквата.
– Вземи си чети библията, много успокоява.
– Овесих си голУем златен кръст ( той пък и кичозен на всичко отгоре ) и така господ ше ми помага с привилегия.
– Аз обичам златото.
– Не ям плодове, не ги обичам.
– Ако нема мръвка, не съм ял.
– Чу ли последния поп-фолк на....?
– Тате, купи ми пиратки.
– Аз обичам фойерверките.
– Ами незнам какво да им купя на мойте деца за коледа вече, имат играчки за повече от две хиляди лева сигурно.
– Имам проблеми със сърцето.
– Имам язва и висок холестерол.
– Тая кола е много яка.
– Тате, омръзна ми черния крайслер, кУпи ми бял.
– Внимание: Еднофамилна къща. Площ – 1000кв.м.
– Ще ходя на солариум.
– Има ли в пакета телевизия ''Лукс ''?
– Аз не съм конфликтна личност, разбирам се с всички.
– На-пап-ка-ли-се-баб-че?
– Това го взех на изгода.
– Важното е децата да са добре.
– Трай си.
– Хората са гадни( задължително изключваш себе си).
– Тая котка ни разори, дадохме сумата си пари за храна и лекарства ( Бам, изхвърля я на улицата). После коментара е следния: ''Хората не са като нас, не обичат животните.''
– През комунизма си беше по-добре.
– Ами ходих до магазина, купих това онова, сега ше готвя, после след обед ще си легнем да си починем. При нас е закон, между два и пет да се почива ( бла бла бла-а-а-а........................................ теми от ''жизнена важност'' за целия Космос).
– Децата ми станаха пълни егоисти ( след което отново търти да им угажда и принася ).
– Иванке, залепи ли некролог и на оня дирек!?( и после се оглежда за съчуствие от минувачите).
– Чувал ли си за Слава Севрюкова, голема работа е. ( лично аз, Лѝмона, си поиграх да прочета нейните пророчества. Абсолютни глупости! На всичко отгоре се скъсва да хвали тоя народ, колко бил специален. Аз като чуя, че някой казва за българския народ, че е избран народ, ми става ясно, че това е чиста проба лицемерие за набиране на клиенти. Ти нямаш ли очи да видиш наистина трезво това население? Който има уста да изрече тая наглост, че тоя народ е избран и специален, не ми го хвали и него ама изобщо! ).

Та така, чуете ли тея фрази, знайте, че е по-добре да си нямате работа с такива хора. Лошото е...не...ФАТАЛНОТО Е, че това са ежедневните фрази в устите на целия ни народ!

БЪЛГАРИТЕ СА СТАНАЛИ ЕГОИСТИЧНИ И БЕЗДУШНИ ДО ПРЕСТЪПНИ РАЗМЕРИ!!!

Обаче има надежда...Пиранята и аз не сме изрекли ни една от тея тъпоумно егоистични фрази! Даваме ви нашия пример, ако имате поне малко сила и елементарна осъзнатост, последвайте ни.
Върнете се в началото Go down
 
ОБИЧАЙНИТЕ ФРАЗИЧКИ НА ИЗРОДЕНИТЕ РАКОВИ КЛЕТКИ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: