i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
изворски силвина негър Георги белопойчева
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ЗАЩО БЪЛГАРИТЕ ТАКА МАСОВО СА ИЗТРЕЩЕЛИ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ЗАЩО БЪЛГАРИТЕ ТАКА МАСОВО СА ИЗТРЕЩЕЛИ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ЗАЩО БЪЛГАРИТЕ ТАКА МАСОВО СА ИЗТРЕЩЕЛИ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ЗАЩО БЪЛГАРИТЕ ТАКА МАСОВО СА ИЗТРЕЩЕЛИ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ЗАЩО БЪЛГАРИТЕ ТАКА МАСОВО СА ИЗТРЕЩЕЛИ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ЗАЩО БЪЛГАРИТЕ ТАКА МАСОВО СА ИЗТРЕЩЕЛИ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ЗАЩО БЪЛГАРИТЕ ТАКА МАСОВО СА ИЗТРЕЩЕЛИ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ЗАЩО БЪЛГАРИТЕ ТАКА МАСОВО СА ИЗТРЕЩЕЛИ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ЗАЩО БЪЛГАРИТЕ ТАКА МАСОВО СА ИЗТРЕЩЕЛИ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 ЗАЩО БЪЛГАРИТЕ ТАКА МАСОВО СА ИЗТРЕЩЕЛИ

Go down 
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

ЗАЩО БЪЛГАРИТЕ ТАКА МАСОВО СА ИЗТРЕЩЕЛИ Empty
ПисанеЗаглавие: ЗАЩО БЪЛГАРИТЕ ТАКА МАСОВО СА ИЗТРЕЩЕЛИ   ЗАЩО БЪЛГАРИТЕ ТАКА МАСОВО СА ИЗТРЕЩЕЛИ Icon_minitimeВто Ное 19, 2013 2:03 pm

Както вече споменах негде из постулатите ми, човешката психика е като една електрическа крушка. За съжаление, животът много често подава прекалено висок волтаж, т.е. изпитания, с които крушката не успява да се справи и идва ден, в който тя прегаря. Кои са хората, които все пак устояват на силните изпитания, без да им изгорят жичките. Това са хората с много силни морални устои, силна воля и природна доброта. Тея хора са...без да преувеличавам, единици. По мои дългогодишни наблюдения, до към трийсет години, българите са на 50% с изпортена психика, а до 40 годишна възраст и нагоре, вече 99,9....% от българите са психически мръднали. Безвъзвратно луднали. Да обясня какво значи мръднал с психиката човек.

ТОВА Е ЧОВЕК, КОЙТО НЕ МОЖЕ ДА РАЗБЕРЕ КАКВО МУ СЕ ГОВОРИ И ТЪЛКУВА НЕЩАТА ПРЕЗ СВОЯТА ИЗКРИВЕНА ПРИЗМА.
Веднага давам пример:

Наскоро моя роднина прояви желание да ни направи подарък за новата къща. Обади ми се по телефона и ме попита за данните ми в паспорта, и ме попита по кой начин да ми ги изпрати. Аз естествено първо отказах, но тя беше много настоятелна и аз най-накрая склоних да ѝ дам тея данни. Обажда ми се след няколко дена тая ми ти моя роднина и много сбутано и притеснено ми споделя, че не знае що е това 'изи пей' и ме обвини, че съм я ПРИШПОРИЛ да ми изпрати парите, че съм я ... ''подлудил!!!'' да ми ги изпрати. Такова нещо абсолютно няма. По никакъв начин в моя разговор, НЕ съм проявил дори един микрон натиск, дори напротив. Проблема при тази моя роднина е, че тя е с психическа диагноза и вероятно от нейния болен и изкривен поглед, тя си е измайсторила един въображаем натиск от моя страна, който да е адекватен за цялото ѝ схващане за живота. Защото за нея живота наистина е голям натиск и това го знам със сигурност. Тя – болната психика, вижда единствено несъществуващите великани. Мене ми се яко сгади от тея ѝ коментари, но какво да я правиш...и тя е сестра на сестра си – жената, дето би трябвало да се нарича моя майка и както се подразбира, и двете са луднали в комплект. Какво да се прави.. сестри, пък и комунистки...А комунизма, както знаем, е направил пагубни поражения върху психиката, особено на българите.

Да поразсъждавам. Защо българите така масово лудват. Щото накъдето и да се обърна, неразменил и няколко думи, аз се сблъсквам с тоя феномен на поголовно изтрещяване на тоя народ. С феномена на това МАСОВО НЕРАЗБИРАНЕ НА ТОВА, ЗА КОЕТО ГОВОРИШ И НА ТОВА МАСОВО ИЗКРИВЕНО ТЪЛКУВАНЕ НА НЕЩАТА ПРЕЗ СВОЯТА ИЗКРИВЕНА ПРИЗМА, КАКТО И НА АБСОЛЮТНОТО АЛОГИЧНО И НЕАДЕКВАТНО ПОВЕДЕНИЕ КАТО ЦЯЛО.

Първата причина са тежките последици от комунЬизЪма. Никоя психика не би могла да остане нормална, от едни такива гнуслярски призиви, дето награждаваше комунистическата ''идеология''. А именно, да слухтиш и да предаваш другарчето, за да си намърдаш задника върху сладкото служебно столче. Това няма как да не сбъгне една човешка психика, защото съвестта, която Бог е вложил във всеки човек, ще започне с времето задължително да боледува и да се изкривява. Освен това, всички тея забрани за свободата да се обличаш както искаш, да ходиш където искаш, да слушаш каквото искаш, са били чрезвичайно пагубни за душата. А вържеш ли душата, мозъка изпрерква на сто, ама на сто процента. Няма как да останеш сух. Изобщо, комунизма бомбардира България с една унищожаваща психиката атомна бомба и пораженията още не са попили в почвата. Много има още за пречистване. Много бурен, много нещо.
От друга страна, тея ограничения в свободата, направиха българите ужасно страхливи, лицемерни и от там нещастни. Това ги накара да се затворят. А затварянето е гарантиран билет към лудването. Мислиш си, че така се защитаваш, но истината е, че клетките, за да са здрави, трябва да работят в отбор, иначе ставаш изродена ракова клетка в общия организъм. С времето се съсухряш, изсъхваш и задължително окапваш психически.

Това сега, дето тръбят, че състоянието в държавата влоши психическото състояние на българите е абсолютна лъжа. Ми нали през комунизма уж беше много лесно да се живее? Що пак българите бяха л*айнари, а?  Човек, ако е свестен, никакви трудности и изпитания не могат да го накарат да избуши и да мине на Черния бряг. Ако човека е наистина свестен, ше стане дори още по-благороден, защото изпитанията облагородяват. Само безволевите отрепки започват да предават принципите си, да стават зли и да се оставят да ги налазва шизофренията. Те са като отворените портали на лудостта. А като луднеш, това става зле както за тебе, така и за всички около тебе – апчХИ!, на ти тоя империл, апчХА!, предай нататък тая депресия, апчХО!, взЕми тая тлъста шизофрения в комплект с гласова поща и накрая за триумф – фРАс, нА тИ с много любоФ това предателство и отмъщение тип  MADE IN BULGARIA.

Така. Причина втора. Научно изследване сочи, че има там някаква костица в мозъка на българите, която се забива с годините явно в точното място и се получава същото, както при доберманите. Като му се забие тая костица там, дето не трябва и той става зъл, т.е., луд. Та поради наличието на тая костица в мозъка на българите, логично ми иде оная, на пръв поглед луда констатация, че българите имат рептилски ген. Ако отворите малко и прочетете характеристиките на анунаките – рептили, ще намерите доста сходни черти с тези на българите.

Констатация: В тая държава е по-вероятно Мадарския Конник да оживее от камъка, нежели да срещнеш ДОБЪР човек. Хора, които да правят откъслечни добрини има, но хора, които да живеят постоянно с тая идея в сърцето са просто едно на милион.

Причина трета. Бях чувал на времето, как един професор твърдеше, че всяка географска зона стимулира различни видове заболявания. Пример: Китайците не получават язви и са със здрави сърца. Стомасите на българите били надупчени от язви като швейцарско сирене и имали разхлопани сърца. Вероятно под наща държава се намира нещо, което има някакви силни излъчвания, които карат и без това оскъдните мозъци на българите да избушват. Това е мое предположение, но не го отхвърлям ни най-малко.

Четвърта причина. Оказва се, че българите имат много ниско ниво на интелигентност. Това са световните проучвания, черно на бяло. Хич да не са верни, като седнеш на разговор с българин, яко прозира тая липса на интелигентност. Не на интелект, а на интелигентност. Интелигентността не може да се придобие с времето. Или дедо Боже ти я е дал, или не. А интелигентността от своя страна означава силно усещане и разбиране на нещата, както и тяхното правилно анализиране. Е го сега за пример Роси Вакъвчиева, Димитър Божанов, Силвия Белопойчева, Мадлен Алгафари и цялата тая плеяда модерни мучи-тели. Те нямат капка интелигентност. Ама направо жуц откъм тоя дар. Може и много да се стараят, може и сто книги от световните автори да преведат и да ги прехвърлят в техните книги като техни лични прозрения, никак не могат да ме убедят, защото виждам нищетност от към интелигентност. За мен плагиатството си е също голяма лудост. Баси, вземаш някаква книга на чужд автор и приписваш идеите вътре за твои. Е това не е ли кражба? Това не е ли зло? Това не е ли лудост? Абе напиши ако ще да е най-големата простотия, ама нека си е твоята простотия. Пак повече ше уважавам простака зад тая негова простотия, нежели крадец самозванец с претенции. Интелигентността с няколко думи означава:

НЕВЕРОЯТНА НЕЖНОСТ НА ДУШАТА. НЕВЕРОЯТНА УЯЗВИМОСТ, СЪСТРАДАТЕЛНОСТ, ДУХОВНОСТ, А ОТТАМ И НЕВЕРОЯТНО НЕСПРАВЯНЕ В ТОЯ ПЪЛЕН С ГРУБИ ФЪШКИИ СВЯТ, ДЕТО УМРАТ ДА СЕ МАРКОВО ПОЗИЦИОНИРАТ ПО ПОДИУМИТЕ.

Аз до сега в България срещнах само няколко наистина Интелигентни човека. Толко можем тука на тая територия. По тая логика, само няколко човека в тая държава са се опазили от поголовната лудост, дето се шири.

Знаете ли какво разбрах в тоя живот. Нищо не става без съгласието на човека, без неговата 'любезна' покана. Човек дори ако ще да се моли от сутрин до вечер да пукне, пак няма да стане, ако вътрешно не е съгласен. Та по тая логика, българите са отворили широко ръце за злото, т.е., за лудостта. Луд или зъл, то е все едно и също, никога не го забравяйте. Те – българите, канят с дълбоки реверанси лудостта в своите домове. Омайват я с мезета, с рИкииКИ, с винЦЕ и погаЧКИ, пеят ѝ песни над тестовете за бременност и по тоя начин я предават неизменно и на идните поколения...и не щат да си признаят, че лично те са я поканили, защото лудостта, т.е. злото, т.е. лудостта, т.е. злото, т.е. ЗЛОТОСТТА никога не си признава и  никога не поема отговорност. И баш там се таи нейната огромна ЛЪЖА И ПРЕСТЪПЛЕНИЕ.

За теб, четецо, е поредния тест от нашия скъп Форум...

Ако си съгласен с тази статия, вероятността да си избамкал само на 50 % е доста окуражаваща. Да си едноок в царството на слепите си е все пак нещо, не мислиш лиWink Поне виждаш пътя отчасти.

Върнете се в началото Go down
 
ЗАЩО БЪЛГАРИТЕ ТАКА МАСОВО СА ИЗТРЕЩЕЛИ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ЗАЩО БЪЛГАРИТЕ СА ТОЛКОВА КОФТИ
» ЗАЩО БЪЛГАРИТЕ НЕ ТАЧАТ ДОБРИТЕ ХОРА
» ЗАЩО БЪЛГАРИТЕ СА ТОЛКОВА КОФТИ–СЕЗОН ВТОРИ
»  RARA AVIS, РЯДКА ПТИЦО, ЩО ЛИ ПЕЕШ ТИ ТАКА
» И ТАКА, ДОЙДЕ ДЕНЯТ, В КОЙТО ДВЕТЕ ДЕЦА...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: