i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
негър белопойчева силвина Георги изворски
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА... Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА... Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА... Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА... Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА... Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА... Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА... Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА... Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА... Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
kotarak777

kotarak777


Rara Avis : 32

В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА... Empty
ПисанеЗаглавие: В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА...   В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА... Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 11:44 am



Представете си свят,в който се раждате.Или сте в дом,гора или ферма..може би резерват..Вие не сте хора,а сте добитък,животни-хора(не ,че на земята не ни отглеждат точно така, но това е друга тема) Та така..ние сме на мястото на животните, а други същества обитатели на тази планета..са я поробили във всяко едно отношение и ни отглеждат в човекоферми.Така си ни и казват-хора.Разговорите на тези същества протичат по следния начин,когато говорят за хората.."абе ако знаеш как ми се яде хубаво човешко месо,но така домашно отгледано,не в човекофермите,че там много ги тъпчат с антибиотици и хормони..мм как ми се хапва китаец..а на мен негър..по са ми жилави..а аз французин-така са крехки..особено малките деца"..Виждате по улиците камиони и автобуси с усмихнати хора нарисувани на тях и отдолу пише името на фирмата,която ги отглежда и коли за вкусна храна.В магазините има човешки крака,ръце,глави в тарелки,прясно заклани-както ги искат тамошните жители..Ловуват ни,снимат се с мъртвото тяло за социалните мрежи..обличат от кожата ни,правят си мебели от краката ни,главите на хората стоят като трофеи в къщите им,има празник на човешкия бут,на който колят човек и под хубавите звуци на музика и танци,го изяждат..Ако на някой жител на тази планета му се случи нещо лошо,си колят човек за здраве..религията повелява...
Сега се върнете на планетата Земя..представяте ли си на животните какво им е?На вас хубаво ли би Ви било,да сме на тяхно място?На мен не..за това се отказах от това..да се храня с тях.
И знайте,че моралния упадък идва до голяма степен от там..от нашата чиния и трупа в нея..човечеството претърпява само техническа еволюция и то не благодарение на хора най вероятно(което пак е друга тема),но морално не сме мръднали..все от край време злото управлява..скрито..зад маската на доброто..
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА...   В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА... Icon_minitimeПет Дек 13, 2013 1:20 pm

Добре Дошъл в нашия Форум, скъпи приятелю! Такива като теб са наистина  Like a Star @ heaven Добре Дошли Like a Star @ heaven  и за тях дверите на този Форум са широко отворени.
По темата...не че искам да се хваля или да омаловажавам идеята ти, но аз си мислех да отворя подобна тема на твоята, само че разходката щеше да бъде из един магазин. Пак щяха да стърчат прилежно пакетирани отрязани човешки крака, ръце, глави с изцъклени очи и прочие...пак щяха да се продават отрязани до нула номер човешки коси, да си вият птиците невинно гнезда от тях, но ти си го направил по-мащабно...
Така е, човешката жестокост и слепота няма граници и само тези, които са успели поради някакви причини да прогледнат през гъстата мъгла, могат да съумеят да се поставят на мястото на животните. Животните НЕ СА създадени да ги ядем, но както споменавам в статията ми '' Защо да се яде месо е опасно'', Истината е била дълбоко и умишлено крита, с цел, да превръща хората в едни жестоки, тъпи и мракобесни марионетки на режима, в чийто плен са. Писанията на есеите в Библията, за опасността и вредата от яденето на месо са били скрити от човечеството, а сега и да им ги набуташ с големи червени букви в ръцете, вече е твърде късно, защото хората са ОТРОВЕНИ и духовно, и морално, и физически, и матрицата денси щастлив кючек от тоя факт.

 За някои хора, този твой блог може да се стори краен и жесток...
Ами, Дами и Господа, дето толкова сте разочаровани от този сценарий да ви ''принизяват'' вас, ВЕЛИКИТЕ, до някакво си ???НЕРАВНОСТОЙНО ( дали)???  животинско ниво...успяхте ли за миг да усетите унижението и ужаса, през който минават животните или сте достигнали вече крайната Тета фаза на заспиването??? Така е..на чужд гръб и сто чевермета са малко...

 Има различни видове Земни Ангели и всички те имат своето различно предназначение. Както Ангелите в Небето. Каквото горе, това и долу. Едни Ангели са любящи и тихи( въпреки че лично аз не мога да разбера, защо трябва да бъде обичан един убиец...щото и самия Господ ги бие тея с пръчка през ръцете после ...), други идват с гръм и трясък, за да отворят крещейки очите на слепците, трети членуват в наказателни отряди и въздават Справедливост... Дълбоко се съмнявам, че чудовищните простъпки трябва да се посрещат с любяща смиреност...да бъдат казвани бавно...пък внимателно...пък тактично....пък да не вдигаме шум...пък да сме удобни...пък 'Моля извинете, но какъв хубав задник имате, може ли да ви го целуна и да се осмеля да ви кажа, че ще стане още по-хубав, ако спрете да ядете месища...''

Жестокостта спрямо животните е толкова чудовищна, че за нея се изисква някои от нас – защитниците на ТЕЗИ БЕЗ ГЛАС – животните, да крещят ВМЕСТО ТЯХ. Полека, по терлици, няма да стане. Земните Елементали – тези, които идват на тази жестока Планета, идват с ГНЯВ към хората. Те са бунтарите. Те са тези, които правят най-големите и бързи промени. Мисля, не, убеден съм, че всички хора, които милеят и състрадават животните, са Земни Елементали – вид Земни Ангели, които са защитници на Природата и те нямат, а и е напълно логично да нямат толерантност и любов към жестокостта и безотговорността на хората.

Извини ме, че тук ще си позволя да издам нещо, kotarak...Ти ми сподели за предната ти статия – ''МИСЛИ ЗА НЕГОВО ''ВЕЛИЧИЕ'' ЧОВЕКА'' ( която пуснах с твое позволение), че когато си я пуснал в един вегански сайт, е получила доста критика. Е това са типичните реакции на още непрогледналите сукалчета. Ще ли, ако човек стане веган от Състрадание към животните, да реагира толкова неадекватно и да ти се ядоса на статията?....баси, вместо да се гневят с тебе, вместо да ги боли заедно с тебе, понеже уж са вегани, те те нападат. Мирише ли ми тука на МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЙКА? М-м, май ДА!

Истината е следната...ПРОСТРАНСТВОТО Е ФРАШКАНО С ЛИЦЕМЕРНИ ПСЕВДО ХРИСТИЯНИ, ПСЕВДО ЕЗОТЕРИЦИ, ПСЕВДО ДУХОВНИЦИ, ПСЕВДО ВЕГАНИ, ПСЕВДО ЛЕКАРИ, ПСЕВДО ПЕВЦИ, ПСЕВДО ХАЙЛАЙФИ, ПСЕВДО ИНТЕЛЕКТУАЛЦИ, ПСЕВДО АКТЬОРИ И ПСЕВДО ВЕЛИЧИЯ. А така.

За мен е голямо изпитание да говоря с хора, които употребяват месо. Е прости са на тръстика бе братче!
Върнете се в началото Go down
kotarak777

kotarak777


Rara Avis : 32

В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА...   В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА... Icon_minitimeВто Дек 17, 2013 12:20 pm

Благодаря за милото посрещане I love you Exclamation
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА...   В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА... Icon_minitimeСря Дек 18, 2013 4:03 pm

kotarak777 написа:
Благодаря за милото посрещане I love you Exclamation

Незнам дали е мило, но беше от сърце I love you 
Върнете се в началото Go down
kotarak777

kotarak777


Rara Avis : 32

В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА... Empty
ПисанеЗаглавие: Благодаря ти за подкрепата и за всичко!!   В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА... Icon_minitimeВто Фев 25, 2014 8:42 pm

Сега пак си прочетох коментара ти(както и всички други) и се замислих как всеки път обръщаш внимание на изразените ми мисли и чувства в дълбочина - нещо, което не мога да кажа за себе си че съм го правил по една или друга причина-его-изъм или не достатъчно възпитание...или двете заедно..не знам..но ти благодаря със сърцето си. Помагаш ми да се самодопълвам и преосмислям в детайли, които някак прескачах или заравях в себе си..което не означава, че сега съм се променил към нещо по-добро, но ме караш да се замисля и да се старая да го правя..което е напредък голям и трябва да е една от основите на блога---да се обогатяваме взаимно,да си помагаме по пътя си към Доброто!Smile study 
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА...   В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА... Icon_minitimeВто Фев 25, 2014 9:08 pm

kotarak777 написа:
Сега пак си прочетох коментара ти(както и всички други) и се замислих как всеки път обръщаш внимание на изразените ми мисли и чувства в дълбочина - нещо, което не мога да кажа за себе си че съм го правил по една или друга причина-его-изъм или  не достатъчно възпитание...или двете заедно..не знам..но ти благодаря със сърцето си. Помагаш ми да се самодопълвам и преосмислям в детайли, които някак прескачах или заравях в себе си..което не означава, че сега съм се променил към нещо по-добро, но ме караш да се замисля и да се старая да го правя..което е напредък голям и трябва да е една от основите на блога---да се обогатяваме взаимно,да си помагаме по пътя си към Доброто!Smile study 

Аз виждам и много други положителни промени в тебе, ама ти най-късно ще се усетиш, което е съвсем нормалноSmile
Сигурно си чувал тая мъдрост: '' Понякога трябва да си жесток, за да си добър.'' Дълбоко в недрата на моята грубост в тоя Форум, аз търся да извадя на бял свят Феникса на Промяната. За някои това може да е кауза пердута, но аз знам, че всичко, което се прави с упоритост и от сърце, не може един ден да не заблести.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА...   В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
В ЕДНА ПАРАЛЕЛНА ВСЕЛЕНА...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: