i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
негър силвина изворски Георги белопойчева
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка. Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка. Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка. Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка. Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка. Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка. Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка. Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка. Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка. Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
kotarak777

kotarak777


Rara Avis : 32

Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка. Empty
ПисанеЗаглавие: Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка.   Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка. Icon_minitimeВто Фев 25, 2014 10:18 am



Тази реч както каза един мой приятел-канибалите не ще се трогнат от нея.Но тя е голяма.Този човек  е напред в мислите и душевността си и аз се радвам,че има хора като него.Може би ако има малко душевност, дадения индивид би почувствал думите..ако не ги почувства...си е за съжаление.Та тази реч мястото и е тук... поне по-голям брой хора имат възможност да я разберат.Защото за да си част от този форум, трябва да си започнал да работиш върху себе си.Поне според мен.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка.   Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка. Icon_minitimeВто Фев 25, 2014 12:00 pm

Коратак, да ти призная нещо...сега гледахме клипа с Пиранята...и двамата се задушихме от думите на този човек! Уникална реч, уникална енергия! Виж че цялата зала беше за него. Доколкото разбрах, тези тримата от ляво на него, с ехидните усмивки, са опозицията. ЗАТВОРИ ИМ УСТИТЕ ЗАВИНАГИ-И-И! Много дълбок, състрадателен и духовен човек. Ето това е истинският ЕМПАТ. Ето това и никакво друго лицемерно същество, което ми говори за любов, а върти барбекютата през уйкендите със слюноотделяне. За съжаление, превода на речта е махнат, някой отдолу е казал, че превода е лош. Пиранята ще го преведе и ще го пуснем под темата ти. Благодаря ти за клипа. Човека наистина е УНИКАЛЕН!

За сега ще напиша само финалното изречение от речта на Филип Уолън:

 '' АКО КЛАНИЦИТЕ БЯХА СЪС СТЪКЛЕНИ СТЕНИ, НЯМАШЕ ДА ИМАМЕ ТОЗИ ДЕБАТ СЕГА ''.
Върнете се в началото Go down
kotarak777

kotarak777


Rara Avis : 32

Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка. Empty
ПисанеЗаглавие: :))   Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка. Icon_minitimeВто Фев 25, 2014 12:08 pm

Радвам се,че сте го харесалиSmile)) и че има хора, които го оценяват.Във фейсбук почти никой не му обърна внимание.. Sad
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка.   Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка. Icon_minitimeВто Фев 25, 2014 7:43 pm

Чакайте и моята мъжка половина да се обадиSmile

Вотът на публиката преди дебата:

Животните не трябва да присъстват в менюто ни – 65%

Животните трябва да останат в менюто – 22.5%

Все още нерешили – 12.5%

Вотът на публиката след дебата:

Животните не трябва да присъстват в менюто ни – 73.6%

Животните трябва да останат в менюто – 19.3%

Нерешили – 6.9%

Филип Уолън и неговите съмишленици са извоювали пълна победа.

Интересно ми е как би протекъл в Бг един такъв дебат... scratch Вероятно нашите дебелшки комици ше се амбицират да призведат още някоя  и друга мракобесна реклама на тема – хайдушките мезета на дедо еди кой си, дето живееше '' Под орехите'', обилно натъпкани с повечко чесън в багажника на самата Стоянка Мутафова, за достолепно издуване и съдиране на ланшно праните потури.

Трябва да се гледа целия дебат. Езикът на тялото на участващите също е много показателен. Ясно се вижда как едните защитават единствено капризите на небцето и то с арогантен привкус, абсурдни до комични доводи, и отчаяни и неубедителни ръкомахания. Месоядката от ляво през цялото време гледа с някаква луда усмивка тип – Джак Никълсън-Джокера от Батман. Надявам се поне да използва качествен крем за очния контур иначе щетите от тоя дебат за нея са били най-сериозни. За тея, които търсят по-фината анализа на поведението на хората на Лъжата, могат да мютнат дебата и да го гледат на чисто. Тогава се вижда колко е беззащитна всъщност лъжата. Като един тъжен, неубедил дори и себе си наклепан до козирката – джокер.
Върнете се в началото Go down
kotarak777

kotarak777


Rara Avis : 32

Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка. Empty
ПисанеЗаглавие: хахахахах :))))))))))   Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка. Icon_minitimeВто Фев 25, 2014 8:25 pm

"Вероятно нашите дебелшки комици ше се амбицират да призведат още някоя и друга мракобесна реклама на тема – хайдушките мезета на дедо еди кой си, дето живееше '' Под орехите'', обилно натъпкани с повечко чесън в багажника на самата Стоянка Мутафова, за достолепно издуване и съдиране на ланшно праните потури". ---не честно по-добре нямаше как или кой да го напише така хахахахаха още се смея....но си е самата истина!!Адмирации за "вероятният БГ коментар" Много добре казано...изумяваш ме с дарбата си да пресъздаваш иронизирайки точно и остро ... хаха Smile)))
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка.   Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка. Icon_minitimeВто Фев 25, 2014 8:50 pm

kotarak777 написа:
Адмирации за "вероятният БГ коментар" Много добре казано...изумяваш ме с дарбата си да пресъздаваш иронизирайки точно и остро ... хаха Smile)))

Дет викат, от където мине Лимона, жъне врагове как селскостопански трактор пшеницата... Дали пък верно да не стана един гаден и безмилостен критик? Всички ще ми се мазнят, ще ме черпят с вита баница, ще ме гледат в устата и ще се потят под лъжичката, молейки се за капка милост в рецензиите миSmile)))Дали пък верно да не се замисля за това ново поприще... scratch Както и да е, таланти много, както и врагове, но имам и няколко верни приятели, които са по-верни и от японското разписание cheers Няма да ми дадат да се уволняSmile
Благодаря ти за хубавите думи Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка.   Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Реч на истината.Реч на човек на който бих целунал ръка.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ЧОВЕК – ЖИВОТНО – ПОД-ЧОВЕК
»  В СПОР СЕ РАЖДА ВСИЧКО ДРУГО НО НЕ И ИСТИНАТА
» ДА НИ БЪДЕ ЧЕСТИТ 13 ЮНИ – СВЕТОВНИЯ ПРАЗНИК НА ИСТИНАТА ''ПРАВО КУМЕ В ОЧИ''
»  ЧОВЕК VS. МУХА
»  КОГА ЧОВЕК Е НАМЕРИЛ ВЪТРЕШНИЯ МИР

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: