i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
силвина негър белопойчева изворски Георги
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ГОВОРЪТ НА ДУШАТА Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ГОВОРЪТ НА ДУШАТА Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ГОВОРЪТ НА ДУШАТА Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ГОВОРЪТ НА ДУШАТА Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ГОВОРЪТ НА ДУШАТА Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ГОВОРЪТ НА ДУШАТА Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ГОВОРЪТ НА ДУШАТА Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ГОВОРЪТ НА ДУШАТА Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ГОВОРЪТ НА ДУШАТА Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 ГОВОРЪТ НА ДУШАТА

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ГОВОРЪТ НА ДУШАТА Empty
ПисанеЗаглавие: ГОВОРЪТ НА ДУШАТА   ГОВОРЪТ НА ДУШАТА Icon_minitimeСъб Апр 07, 2012 11:59 am

Аз имам много нежна Душа и много силен и бунтарски Дух. В мен текат две много силни и противоположни енергии. Когато срещам доброта, пускам на воля моята Душа. Тя се шегува,закача се и диша свободно. Когато срещам зло, пускам юздите на моя Дух. Имало е случаи, когато справедливият ми гняв е заставял тълпа от хора да се раздели на две, за да мина... Както Мойсей е разделил на две Червено море...Човек наистина има стихийна сила в себе си, ако вярва в правото си. Хората скланят глави поради една единствена причина. Не вярват в себе си и в своите идеи.
Но тук искам да споделя за другата безпогрешна сила дадена на човека. Тази сила и способност се долавя трудно, защото е много деликатна и ненатрапчива. Това е говорът на нашата Душа. Тя постоянно търси диалога с нас, но малцина ѝ обръщат внимание и разбират какво иска да им каже. И аз не я слушах преди. Не обръщах внимание на онова свиване в гърдите, на онова предупреждение, когато Душата ми се е мъчила да проправи път към мен през хаоса на мислите ми.
Сега вече знам, че най-незабележимите и едва чути неща са най-важни. Не това, което ти се натрапва на пръв поглед, а това, което ти се прошепва тихо по струните на сетивата ти...
Как ме предупреждава моята душа, когато насреща ми има човек с агресия, колкото и да е завоалирана тази агресия понякога... В присъствието на този човек или когато чета какво е написал, или разговора ми с него по телефона..Тя ми дава усещането за напрежение. Дори и думите да са хубави и да ме ласкаят, щом усещам напрежение, това е сигурен индикатор, че нещо не е както трябва.
Ако човек успее да се овладее и да затихне по време на разговора, ще чуе много добре какво му казва Душата. Ако е в допир с добър човек, тя ще се чувства Спокойна. Ако е в допир с лош човек, тя ще се свие на топка в гърдите ви и това ще е най– сигурния знак, че за ваше най-голямо добро е да станете и да напуснете сградата, защото допирът ви с него няма да ви донесе нищо добро.
Послушайте Душата си, тя никога няма да ви излъже. Тя знае всичко, защото е дошла от ''Кристалното езеро''...а там е складирана цялата мъдрост на Вселената.
Върнете се в началото Go down
patkan




Rara Avis : 589

ГОВОРЪТ НА ДУШАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГОВОРЪТ НА ДУШАТА   ГОВОРЪТ НА ДУШАТА Icon_minitimeЧет Яну 24, 2013 7:56 pm

Така е,Айче!Обаче днес хората са много замърсени и е трудно да чуят тази нежна струна душата.Ако започнеш да си вдигаш вибрациите става вече лесно.Ума е несигурен партньор,той често играе театри и сервилничи,слугува на Его-то.Докато интуицията,зова на душата идват от финните светове,а това е гаранция за безпогрешност и автентичност.
Все си мисля,че жените са по-близо до Бога,заради силната си интуиция и чувства,на чиято база вземат своите решения.Обаче компенсират с лошото си дявослко качество манипулативността,така ч е веднага изравняват системата.И всичко се връща в изходно положение.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ГОВОРЪТ НА ДУШАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГОВОРЪТ НА ДУШАТА   ГОВОРЪТ НА ДУШАТА Icon_minitimeПет Яну 25, 2013 7:18 am

patkan написа:
Така е,Айче!Обаче днес хората са много замърсени и е трудно да чуят тази нежна струна душата.Ако започнеш да си вдигаш вибрациите става вече лесно.Ума е несигурен партньор,той често играе театри и сервилничи,слугува на Его-то.Докато интуицията,зова на душата идват от финните светове,а това е гаранция за безпогрешност и автентичност.

Помня в един форум бях пуснала тази тема... Форумът имаше абсурдното име '' Помощ за българите''(в превод). Една от модераторките, която е лекар, беше ДОСТАТЪЧНО ''ХУМАННА'' и обичаща, за да напише по повод темата ми следното стихче:


''опитвам се да разбера дали да приемам постингите ти в последно време като емоционална инконтиненция, или наистина се опитваш да ни кажеш нещо?''

А аз пък се опитвам да разбера
, какъв ли е този лекар и дали не е пропуснал деня на Хипократовата клетва след тежко напиване... scratch

Все си мисля,че жените са по-близо до Бога,заради силната си интуиция и чувства,на чиято база вземат своите решения.Обаче компенсират с лошото си дявослко качество манипулативността,така ч е веднага изравняват системата.И всичко се връща в изходно положение.


Знаеш ли, аз съм го казвала и пак ще го кажа. Ненавиждам тази гадна манипулация и тъпотия, която повечето жени притежават. Ненавижадам тези старания на жените с едничката цел да си хванат гадже или съпруг и всички последвали долнопробни прийоми. Точно за това, Господ още бави молитвата ми за приятелка. Може би защото имам да чакам цял живот. По-вероятно е първо да стана милионерка... lol! За сега интересните и интелигентни хора, които виждам са мъже. А кажи ми сега Laughing



Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ГОВОРЪТ НА ДУШАТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ГОВОРЪТ НА ДУШАТА   ГОВОРЪТ НА ДУШАТА Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ГОВОРЪТ НА ДУШАТА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: