i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
силвина белопойчева Георги изворски негър
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ Empty
ПисанеЗаглавие: СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ   СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ Icon_minitimeПет Юни 15, 2012 8:21 am

Има една молитва, която ме промени много. Винаги съм била бунтарка, но откакто казвам тази молитва, получих огромна сила да защитавам доброто без страх. Мога да застана очи в очи пред огромно мнозинство и без да ми мигне окото да защитя доброто в мен и около мен.

Вървя си вчера в Заимовата градина и гледам няколко деца свирят на едно старо пиано. Но не свиреха както пианистът в едни други по–добри времена, за които помнеше пианото. Сладките дечица свиреха с гениалните си задничета. Майките и бащите им се хилеха на просташката изобретателност на децата си. Аз започнах вътрешно да негодувам. Един висок човек с дълга коса облечен в бяло се приближи към улисаните и гаврещи се с пианото деца и явно започна да им прави забележка. Браво, казах си , има и свестни хора,които виждат същите неща като мен, не съм сама.
Продължих нататък и се разминавам с една компания момичета, които току що си бяха откъснали рози от алеята и се бяха закичили с тях зад ушите, нали знаете, като на село, когато момите са излизали на мегдана с менците да се задяват с момците. Аз направих един нежен и рязък завой обратно към бутката с охраната. Високият мъж разговаряше явно с нея за децата и пианото. Аз се намесих като казах за розите. Охраната веднага скочи да се разправя с малките невинни пакостливи флиртаджийки. Няма лошо и аз съм била палава флиртаджийка, но никога не съм обичала да късам цветя. Не мога да понасям да видя отрязано дърво, откъснато цвете и изобщо всякакво издевателство над живо същество, колкото и малко да е то и незначително за другите.

Заговорихме се с човека. Цялото му излъчване беше на уникален човек, от онези редките...с истинска доброта в сърцето си и обич към всичко живо и ''неживо ''. Той ми сподели, че храни гълъбите и как децата ги гонят и нападат, а родителите им ги наблюдават безмълвно. Той ми каза, че е имал случай, когато родителите са го нападали. Аз помислих малко и му казах: '' ГОСПОДИНЕ, НАПАДАТ ВИ ЗАЩОТО МОЖЕ БИ ИМАТЕ ОЩЕ СТРАХ, ВЪПРЕКИ ЧЕ ЗАЩИТАВАТЕ ДОБРОТО С ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ. КОГАТО ЧОВЕК ИМА СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ, СТАВА СИЛЕН КАТО БОГ. НЕ БОЙТЕ СЕ ДРУГИЯТ ПЪТ. СМЕЛО НАПРЕД С ИСТИНАТА ! ПУСНЕТЕ СМЕЛО БОГА В СЕБЕ СИ И ЩЕ ВИДИТЕ КАК ВСИЧКИ ЩЕ ПОДВИЯТ ОПАШКА И ЩЕ ЗАПОЧНАТ ДА СЕ ПРОМЕНЯТ. ПОНЯКОГА ДОБРОТО СЕ ЗАЩИТАВА С МЪЛЧАНИЕ, ПОНЯКОГА С ВИК. СЛУШАЙТЕ ИНСТИНКТА СИ И ПУСКАЙТЕ ДИВОТО В СЕБЕ СИ. ТАКИВА КАТО ВАС НЕ СА СЛУЧАЙНО ДОШЛИ НА ТАЗИ ЗЕМЯ...''

Ако сте от хората, които имате чувството справедлив гняв и имате понякога страх да защитите тези, които са без глас, тази молитва казана с вдигнати ръце всеки ден, ще ви помогне да освободите Бога или Богинята във вас, защото не винаги нещата се оправят с изпращане на любов по пощата...Ще станете уникално смел и ще станете изключително ВИЖДАЩ.

ГОСПОДИ, БЛАГОСЛОВИ МЕ ! БЛАГОДАРЯ ТИ

ЗА ВСИЧКО, КОЕТО СИ МИ ДАЛ !

ПОМОГНИ МИ ДА СЕ УВЕЛИЧИ СВОБОДАТА НА

МОЯТА ДУША,

СИЛАТА НА МОЯ ДУХ, СВЕТЛИНАТА НА МОЯ УМ

И ЛЮБОВТА И ДОБРОТАТА В МОЕТО СЪРЦЕ !

ТАКА ДА БЪДЕ, АМИН !

Нека се осмелим да защитим доброто в нас и около нас.....Заради всичко, което Бог създаде, за да ни ВИДИ ПО–ДОБРЕ.

Айа каза...АМИН ( пишейки това, видях 11:11..................................) Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven I love you
Върнете се в началото Go down
icy blue butterfly

icy blue butterfly


Rara Avis : 23

СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ   СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ Icon_minitimeПет Юни 15, 2012 6:05 pm

Аз по принцип съм не конфликтна личност, но това май ме прави много удобна за другите да си правят понякога каквото искат. Ще започна да си казвам тази молитва. Понякога ми идва да изкрещя, но се страхувам да не нараня човека отсреща. Embarassed Опитвам се да видя доброто, но признавам, че понякога се питам дали това е най–правилната позиция. Дали пък наистина така не се поощрява лошото поведение, когато не взимаме отношение.
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ   СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ Icon_minitimeСъб Юни 16, 2012 7:19 am

icy blue butterfly написа:
Аз по принцип съм не конфликтна личност, но това май ме прави много удобна за другите да си правят понякога каквото искат. Ще започна да си казвам тази молитва. Понякога ми идва да изкрещя, но се страхувам да не нараня човека отсреща. Embarassed Опитвам се да видя доброто, но признавам, че понякога се питам дали това е най–правилната позиция. Дали пък наистина така не се поощрява лошото поведение, когато не взимаме отношение.

Ще ти цитирам една латинска мъдрост :

'' Премълчаването на една простъпка поощрява много други ''


Недей да мълчиш и да се потъпкваш заради хора, които заслужават да им се опълчиш. А и като мълчиш, ставаш пасивно зло, разбираш ли...злото побеждава, само ако доброто се откаже
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ   СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ Icon_minitimeСря Сеп 19, 2012 7:41 am

Кода на роба гласи–Мълчанието е злато.

Човекът с главно ''Ч'' винаги взема страна и я отстоява без страх. Сърбят ме пръстите да отворя тема за разликата между добряка и Добрия човек. Скоро ше я видите. bounce
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ   СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
СПРАВЕДЛИВ ГНЯВ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: