i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
изворски Георги силвина негър белопойчева
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
Я ПА ТАЯ ДЕПРЕСИЯ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
Я ПА ТАЯ ДЕПРЕСИЯ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
Я ПА ТАЯ ДЕПРЕСИЯ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
Я ПА ТАЯ ДЕПРЕСИЯ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
Я ПА ТАЯ ДЕПРЕСИЯ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
Я ПА ТАЯ ДЕПРЕСИЯ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
Я ПА ТАЯ ДЕПРЕСИЯ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
Я ПА ТАЯ ДЕПРЕСИЯ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
Я ПА ТАЯ ДЕПРЕСИЯ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Я ПА ТАЯ ДЕПРЕСИЯ

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

Я ПА ТАЯ ДЕПРЕСИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Я ПА ТАЯ ДЕПРЕСИЯ   Я ПА ТАЯ ДЕПРЕСИЯ Icon_minitimeПон Юли 30, 2012 6:35 pm

Джиткам си днес из нета и попадам на един бг форум за депресии, шизофрении и всекакви сортове тъги. Понеже съм изследовател по душа, загледах се. Тъжна статистика блесна пред очите ми. Еди кога си, онлайн са гледали форума 112 тъжни лица. Бре, викам си,''Боже,колко мъка има по тоя свят,Боже ..''

Е, сега е дошъл момента да се възкача на Олимп ( в което едни други хора от един друг достолепен форум се опитаха да ме обвинят ) и да споделя с вас , защо бе джанъм ни хващат тези тъги, депресии и пинеални разтройства geek . Веднага обяснявам, момент да се изкача ! Ох, добре е тука горе, всичко се вижда Laughing

....Значи.... една от най съществените причини, поради които тая плесен хваща хората е, защото не могат да си отстояват желанията. Затъкват се, поради липса на вяра в себе си и се дават да ги мачкат кой от където се излети. Трудно казват '' Не '' и тем подобни битки за личността. Това разбира се ги разгневява, но понеже са страхливи и някак си твърде смачкани и подтиснати, вкарват гнева навътре в себе си и започват някакви идеотски и бесни четения на книги, които в крайна сметка изобщо не им помагат. Както също и лекарствата, и психиатричните консултации. Всичко това са пълни глупости и напразни хвърляния на пари.

Като следваща причина, но не в този ред идва това, че хората спряха да правят усилия. Всичко ни е под ръка, само да се протегнем към портфейла и оп, готово. Демек, няма естествена борба–копане, бутане, къртене и рутене. Няма физически усилия, тъй да се каже. Човечеца е устроен да се бори. Ама не в офиса, ами под небето, на полето. Ако човечеца се потеше повечко на полето и в двора, нямаше да се поти нощем от кошмари и черни видения, с пълна сигурност.

Невяра. Невярата в това, че си подкрепен от горе, сериозно подлудява хората. Ше ми кажете, абе не не, аз ходя на църква и целувам франтично иконите, като ги изреждам в подреден ред и без изключение. А защо си франтичен, ше попитам аз. Това се явява малко въпрос за напраднали. Ако имате желание и вътрешен устрем, ше ме разберете.

Може би една от най-сериозните причини за депресията се оказва яденето на мъртва ( сготвена ) храна, пиенето на мъртва вода и дишането на мръсен въздух. Цялата тая съвкупност блокира жизнените енергии в човека и започва депресията.
Ама вие не ме слушайте, идете на психиатър, потъпчете се с лекарства, той ще ви каже, че това е истината и че лекарствата много помагат. Е, ако бяха толкова добри тея лекарства, щяха ли да имат такива тежки странични ефекти ? Помислете си хубавинко, преди да се дадете в лапите на психиатрите. А аз мога със сигурност да ви кажа, че психиатрите са много по-зле с психиката и от вас. Направо са си луди ! Не може постоянния контакт с хора с психически проблеми да не им се отрази и на тях. НЯМА НАЧИН!

И така, като цялостно заключение ще завърша това ми днешно писане, като обобщя със следната констатация–съвет.

ВСЯКО НАСИЛИЕ НАД ЛИЧНОСТТА ВОДИ ДО ПСИХИЧЕСКИ ИЗСТЪПЛЕНИЯ, КОИТО СЕ СРЕЩАТ ПОД ВСЯКАКВИ СЛОЖНИ И ЗАВЪРЗАНИ НАИМЕНОВАНИЯ. От тук следва съвета..

Да не се давате, ако това което искате, не вреди на никого пряко или косвено. Отстоявайте себе си, всичко във вас и около вас, свържете се с по–весели индивиди и наблегнете на движенията, комедиите и смеха, и не се вземайте много на сериозно. Само тези, които се вземат много на сериозно се оказват в капана на психоболестите. По-о така, шеговито го раздавайте. Животът е странен, непредсказуем и екстремно шантав. Побеждават напористите шегобийци, които знаят как да надхитрят егото си. Те това е за днес. Ариведерчи енд ауфвидерзеен и ше дойда вери суун пак на хърайзъна. Basketball


Последната промяна е направена от lemongrass на Съб Сеп 01, 2012 10:37 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

Я ПА ТАЯ ДЕПРЕСИЯ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Я ПА ТАЯ ДЕПРЕСИЯ   Я ПА ТАЯ ДЕПРЕСИЯ Icon_minitimeВто Юли 31, 2012 6:49 pm

Постави човек в неестествени условия, започни да го тъпчеш с отрови, като започнем от храната, цигарите, алкохола и лекарствата, насочи му от всеки покрив по два–три ретранслатора, промивай му мозъка с тъпа телевизия и после няма начин да няма толкова тъжни лица Laughing Народа толкова е психясал, че всеки познат дето срещна, ми споделя, че нещо е станало в последните години с хората. А доброволни жертви колкото щеш. София е станала някакво средище на ожесточени набези, но тея хора не знаят какъв к*р си набутват. Не е далече времето, когато тоя град толкова ще се напълни, че ще продават въздух по автоматите и децата ще се раждат с вродена астма и други белодробни заболявания. Това обаче за сега убягва на новодошлите. Само стойте и гледайте. До няколко години ще се чува рев за връщане по родните места.
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
 
Я ПА ТАЯ ДЕПРЕСИЯ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  ДЕПРЕСИЯ, СТРАХОВА НЕВРОЗА И БИПОЛЯРНО РАЗСТРОЙСТВО

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: