i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
негър силвина Георги белопойчева изворски
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
ВЪЗНЕСЕНИЕ ИЛИ ГРЕХОПАДЕНИЕ Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
ВЪЗНЕСЕНИЕ ИЛИ ГРЕХОПАДЕНИЕ Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
ВЪЗНЕСЕНИЕ ИЛИ ГРЕХОПАДЕНИЕ Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
ВЪЗНЕСЕНИЕ ИЛИ ГРЕХОПАДЕНИЕ Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
ВЪЗНЕСЕНИЕ ИЛИ ГРЕХОПАДЕНИЕ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
ВЪЗНЕСЕНИЕ ИЛИ ГРЕХОПАДЕНИЕ Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
ВЪЗНЕСЕНИЕ ИЛИ ГРЕХОПАДЕНИЕ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
ВЪЗНЕСЕНИЕ ИЛИ ГРЕХОПАДЕНИЕ Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
ВЪЗНЕСЕНИЕ ИЛИ ГРЕХОПАДЕНИЕ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 ВЪЗНЕСЕНИЕ ИЛИ ГРЕХОПАДЕНИЕ

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

ВЪЗНЕСЕНИЕ ИЛИ ГРЕХОПАДЕНИЕ Empty
ПисанеЗаглавие: ВЪЗНЕСЕНИЕ ИЛИ ГРЕХОПАДЕНИЕ   ВЪЗНЕСЕНИЕ ИЛИ ГРЕХОПАДЕНИЕ Icon_minitimeСъб Авг 11, 2012 10:23 am


Има ли го или го няма този процес наречен ВЪЗНЕСЕНИЕ. Сигурно го има, щом толкова говорят за него, но незнам защо се отразява само на планетите. Защо хората така и не се повлияха от това грандиозно събитие. Защо не само не прогресираха, а според мен дори и деградираха. Поне като гледам какво чудо е станало в България...А и в Англия...Там матрицата може би е многократно по-силна, сигурно защото са много по-богати и разглезени. Там съм виждала момичета, които седят на тротоара боси и по пижами, идва рейса и те си се качват, а шофьора приема нещата за абсолютно нормални. В Англия да имаш дете на 15 години е нещо съвсем нормално вече. А каква мръсотия съм виждала понякога, като съм минавала пред отворените врати на съседите...У най–бедните клошари в България сигурно е по-чисто. Иначе като ги видиш да ходят на заведение, никога няма да кажеш, че под дюшеците им са се завъдили червеи. Не преувеличавам изобщо, това са фактите. Възрастните англичани клатят тъжно глава и казват, че с Англия е свършено. Страхувам се, че са прави. Говоря с Американци и Австралийци и те казват същото... Облъчват ли ни, тровят ли ни, незнам...Само знам, че възнесението някак си безучастно ни подминава.

Преди време посетих един езотеричен магазин. Продавачката беше начетена езотеричка, която преподаваше йога. Имаше всички необходими знания, за да разбере колко е важна любовта в човешките взаимоотношения, поради което с огромна ''любов '' скръсти ръце в защитна поза разговаряйки с мен и каза, че имам много силна енергия. Защо моята енергия така зле ѝ се отрази, след като хората казват, че съм слънчев човек? Непоносимостта между хората идва от различните нива на съзнание. Ако на мен ми казваха, че съм слънчева, каква беше тя тогава? Лунарно–еЗоцентрична?
Ако кажеш на един човек, че е лош, той ще се обиди. Явно всички се стремят към добротата, но защо така сериозно им убягва самопреценката. Защо хората толкова не могат да се видят отстрани и да се преценят обективно. Срещаш някой, оплаква ти се, че другите са гадни и злобни, а самия той същия като тях, че и по-зле. Защо са ни толкова замъглени мозъците...Сигурно от възнесението Smile Много се изписа и изрече за него. Мисля, че това е пак част от човешкото его, да обича да се рови в неясни материи, за да се чувства още по-специално.

Човешкото сърце образува нещо като спиритуален балон около човека и този балон изпраща електромагнитни вълни, които се движат със скоростта на светлината до там, до където човешката мисъл има въображение да достигне. Тези вибрационни балони си влияят помежду си в един непрекъснат обмен на мисли, чувства и енергия, кръстосвайки Земята надлъж и на шир. Каква негативна смес се получава тогава в този океански коктейл в който плуваме като едни малки рибки, огънати от тежкия и непосилен товар на нашето его–страх–нелюбов...? Защото имаш ли страх, значи си под влиянието на матрицата, колкото и да си мислиш, че си извън нея. И защо все пак има хора, много малко, но все пак има, които са като ваксинирани срещу матрицата и виждат цялата заблуда в която живеем. Но... какво като ги има, те са толкова малко. Могат ли да променят света и да повлияят на своите облъчени събратя.

Истината излиза наяве. В това няма спор. Въпросът е кога хората ще могат наистина да приложат на практика тази истина и да заживеят заедно в хармоничните отношения на петото измерение, наречено Рай. И как може сред такова многообразие на духовни нива, отведнъж всички да се изкачим там горе. По моя преценка, от цялото човечество, заслужават да отидат в това измерение само няколко човека. Може да са и по–малко дори Smile Защото аз не познавам нито един човек, който да не е нарушил поне една Божа заповед, включвам и себе си. А вие? Какво бихте казали за себе си? А за тези които познавате? Какво ще стане с всички нас–грешниците Smile?Разкаяние? Този който се разкае, никога не повтаря повече грешката си. Не може все да правиш една и съща грешка и все да си се разкайваш...до следващия път Smile Колко пъти да се дава шанс на човека да си играе на този безволев театър–грехопадение и разкаяние...Човекът е невероятно изобретателен, когато иска да се самооправдае. Може да достигне до там, че да обвини жертвата, че го е предизвикала да я убие.

В светлините на Новата Епоха ли сме вече или едни други светлини ни приближават, на онова дето в Бг все още архаично издава–пуф-паф, пуф–паф ...Остава ни да разберем и дано следва продължение Smile
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

ВЪЗНЕСЕНИЕ ИЛИ ГРЕХОПАДЕНИЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВЪЗНЕСЕНИЕ ИЛИ ГРЕХОПАДЕНИЕ   ВЪЗНЕСЕНИЕ ИЛИ ГРЕХОПАДЕНИЕ Icon_minitimeПон Авг 13, 2012 5:31 pm

Aia написа:


Човекът е невероятно изобретателен, когато иска да се самооправдае. Може да достигне до там, че да обвини жертвата, че го е предизвикала да я убие.


Имам един познат, който периодически се трови с индустриални количества алкохол. Иначе цитира библията постоянно. Като му казвам, че руши храма, който му е даден, той се измъква с думите : '' Много обръщаш внимание на тялото си. Душата е важна ''... Ходи го убеждавай
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
 
ВЪЗНЕСЕНИЕ ИЛИ ГРЕХОПАДЕНИЕ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: