i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i


 
PortalИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиВходРегистрирайте се
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Георги белопойчева изворски негър силвина
Latest topics
» Нашият нов сайт - "Апокрифна Академия"
КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Icon_minitimeЧет Юни 22, 2017 8:13 am by форум

» Форумът на Новото Време, през 2016г
КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Icon_minitimeПет Сеп 09, 2016 8:16 am by форум

» ЗАЩО: '' НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО ''
КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Icon_minitimeПет Яну 08, 2016 1:01 am by Bebo

» Една светлинка изгасна от този свят...
КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Icon_minitimeПет Юни 13, 2014 9:05 am by kotarak777

» ОБРЪЩЕНИЕ ДО ФОРУМА XCOMBG. NET :)
КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 3:08 pm by Лѝмона

» ...ЗА СМИРЕНИЕТО
КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Icon_minitimeЧет Апр 03, 2014 2:42 pm by Лѝмона

» Единствената истинска гледна точка на Вегетарианство и следващият му етап Веганство.
КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 6:57 pm by Лѝмона

»  НЕЩА, КОИТО ДОКОСВАТ...
КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Icon_minitimeПет Мар 28, 2014 9:44 am by kotarak777

»  ЩО Е ТОВА НЕЩО МОРАЛНА ШИЗОФРЕНИЯ
КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Icon_minitimeЧет Мар 27, 2014 12:17 pm by kotarak777

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Empty
ПисанеЗаглавие: КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*...   КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 10:17 am


''...Когато някой има мечта,
цялата Вселена се съюзява, за да сбъдне тази мечта...'' – '' Алхимикът ''

Пуснете си песента, докато четете това Smile ххх





Преди години се разхождах с мои приятели в едно малко селце на 40 километра от София. Минавахме покрай една къща и единия от младежите каза, че тя е на един музикант и че групата работи в Швейцария с най-добрия швейцарски менажер. Каза, че тази група е мечта на всеки един български музикант. Незнам, дали от чистия въздух или от всеобщото приповдигнато настроение, но си помислих за миг, колко би било хубаво да работя с тези хора, в заветната Швейцария по онова време за мен.
Тогава бях още балерина и нямах никаква представа от пеене и тем подобни неща...
* * *
Минаха се няколко години. Години, през които успях да опитам и хубавото, и трудното на това да си роден на тази Земя. Не искам да влизам в подробности как се случи всичко, как се подреди по най-невероятния, лесен и изпълнен със странни съвпадения и стимули начин, но един прекрасен ден се оказах на път с тази група за Швейцария. Изкарах с тях пет години изпълнени с интересни преживявания, радости, победи, сълзи, смях, разочарования и какво ли още не. Важното е, че Вселената така подреди нещата, че този мигновен порив на моята душа в онова малко закътано селце, се материализира.
С годините ми се сбъдваха всички следващи мечти и дори някои абсурдни желания, към които сърцето и моето любопитство за нови преживявания ме водеха. Всичко се подреждаше така, като че ли отгоре стоеше един небесен диригент, който ръководеше безпогрешно живота ми с чудодейна магическа пръчка...

Какво е човек без мечти... Колкото са по-големи, толкова по-добре. Толкова са по-подкрепени от Небето. Всичко, което се иска от цялото сърце и в името на Доброто, притежава Невероятна, Уникална, Грандиозна и Магическа Сила на Проявлението. Хората имат тази сила, но са я забравили. Всеки има по една магическа пръчка на проявлението, стига само да се осмели да разпали с нея искрите на онези две неразривно свързани сили – Душа и Сърце. Страхът е единствения враг, който им пречи да полетят, за да ни направят наистина щастливи. След това да изпрати произведения от тези две сили импулс нагоре нагоре, там където се помещава Главната База на Диригента на Сътворението на Чудесата Smile!

************************

Сега имам други мечти. Мечтите ми са свързани с природата, животните и слепите хора. Искам да помогна с каквото мога на всички тях. Искам го от цялата си същност и знам, че ако не се откажа, Небесния Диригент отново ще подреди нещата с безпогрешна точност и ще ми помогне да ги сбъдна. Една жена на времето ми каза, че мечтите на духовните лъвици се сбъдват. Тя ми стана нещо като орисница...


В навечерието на моя Рожден Ден, си пожелавам тези мои Нови Мечти, които са ЗНАЧИМИ за моето Сърце и Душа, да се сбъднат ЗА НАЙ–ГОЛЯМО ДОБРО на Мен и на Всички !


С ВСЯКА МЕЧТА СЕ РАЖДА ПО ЕДНА НОВА ЗВЕЗДА Smile
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven




[img]КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Dream3[/img]
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Rara Avis : 281

КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*...   КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 7:18 am


Честит Рожден Ден, мила Айа!

Пожелавам ти да бъдеш все така силен създател на твоята реалност и всяка твоя мечта да се сбъдва на мига.

Бъди щастлива, здрава, смела и изпълнена с много любов - светлина! Света има нужда от умни, дръзки и прекрасни хора като теб.

С поклон и уважение,
Админ
Върнете се в началото Go down
https://broadmind.catsboard.com
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*...   КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 5:44 pm

Честит Рожден Ден и от мен ! Ти си един от най-големите мечтатели и най-големите създатели на реалността, които познавам Smile Още от малка го правеше, като ми изяждаше шоколадчето с едно намигване на окото Smile)))) Не се съмнявам, че мечтите ти ще се сбъднат, не само защото те познавам, но и защото ги ЗАСЛУЖАВАШ !!! flower СЛЕД МАЛКО ПРИСТИГАМ, ОТВАРЯЙТЕ ШАМПАНСКОТО bounce bounce bounce
Върнете се в началото Go down
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*...   КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 7:41 pm

Admin написа:

Света има нужда от умни, дръзки и прекрасни хора като теб.


Aia, желая ти винаги да имаш попътен вятър за всички твои благородни мечти. Желая ти също така, да останеш винаги така изпълнена със страст към живота. Тя е точно тази вълшебна пръчка–двигател, за която говориш Smile


Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*...   КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Icon_minitimeЧет Авг 16, 2012 11:37 am

Благодаря ви от сърце за пожеланията ! ххх

Пожелавам ви и на вас всички мечти да ви се сбъднат и да ви направят истински щастливи cheers cheers cheers

Току що видях една тема под моята, че при всяка мечта една звезда умира....Не не-е-е, не е така ! Ама че не съм съгласна ! Не може нещо, което е градивно и рефлектира върху цялата Вселена, да убива по една звезда. Вие какво мислите Smile
Върнете се в началото Go down
Лѝмона

Лѝмона


Rara Avis : 706

КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*...   КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Icon_minitimeПет Авг 17, 2012 8:28 am

Aia написа:
Благодаря ви от сърце за пожеланията ! ххх

Пожелавам ви и на вас всички мечти да ви се сбъднат и да ви направят истински щастливи cheers cheers cheers

Току що видях една тема под моята, че при всяка мечта една звезда умира....Не не-е-е, не е така ! Ама че не съм съгласна ! Не може нещо, което е градивно и рефлектира върху цялата Вселена, да убива по една звезда. Вие какво мислите Smile

Мерси за пожеланията Smile Моите мечти са по-тривиални. Мен ми се ще хората да поумнеят Laughing

Прочетох разказа на девойчето за умиращите звезди. Има талант да пише, ама има и депресия. За сега в нейния свят звездите умират. Пожелавам ѝ рязък завой в гледната точка.
Върнете се в началото Go down
аз не съм Заратустра

аз не съм Заратустра


Rara Avis : 129

КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*...   КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Icon_minitimeЧет Авг 23, 2012 9:59 am

Нека и аз се присъединя към групата за бърз анализ Smile Айа, виждам снимката под поста ти. Избрала си дете, което тича към звездите.
Гледайки тази снимка и четейки постовете ти, виждам, че ти си запазила детското в себе си. На тези хора им се сбъдват мечтите поради две причини. Първата е, че когато те искат нещо, го искат с жар, точно като децата. И втората е, че децата са чисти. Още не са затънали в блатото, вярват в чудесата и за това са по-близо до Източника. Защо иначе ще отваряш и '' стая за Чудеса '', нали Smile
Върнете се в началото Go down
Aia¸.•*✿

Aia¸.•*✿


Rara Avis : 639

КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*...   КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Icon_minitimeПет Авг 24, 2012 8:03 am

аз не съм Заратустра написа:
Нека и аз се присъединя към групата за бърз анализ Smile Айа, виждам снимката под поста ти. Избрала си дете, което тича към звездите.
Гледайки тази снимка и четейки постовете ти, виждам, че ти си запазила детското в себе си. На тези хора им се сбъдват мечтите поради две причини. Първата е, че когато те искат нещо, го искат с жар, точно като децата. И втората е, че децата са чисти. Още не са затънали в блатото, вярват в чудесата и за това са по-близо до Източника. Защо иначе ще отваряш и '' стая за Чудеса '', нали Smile

Благодаря ти...приятелю Smile нали мога да се обръщам към теб така Smile
Ами да, аз съм едно непораснало дате. Радвам се като децата на малките неща, плача без да се срамувам, пищя, когато ме боли, скачам ако трябва да защитя онеправдан дори и на бой ( но това в изключително екстремни ситуации bounce Laughing ) и вярвам в невидимия свят. И знаеш ли какво, невидимият свят започна да ми се разкрива. Има една книга на Карл Луис '' Ще го видиш, когато повярваш ''. Разбира се, вярата не се получава насила. Но ако ПОИСКАШ да я получиш, обезателно ти се дава нещо, за да я усилиш. Както стана с мен. Помолих се от сърце да ми се усили вярата и попаднах на тези филми за Чудесата. Всеки ден заставах пред телевизора с кърпичка в ръка, защото РЕВЯХ КАТО МАГАРЕ Laughing Разказите на тези хора бяха направо УНИКАЛНИ! ИСТИНСКИ ЧУДОТВОРНИ ПРИКАЗКИ ! Църквата не ми даде тази вярата. Тя ми даде само чувство за тегота и вина. confused
Сега вече нямам никакво съмнение в невидимия свят– Ангелите , феите, извисените учители, духовните водачи, ролята на Висшето ни Аз и ...дълъг е списъка на Тези, които ни помагат, стига да се обънем към Тях...

А за мечтите както казах, трябва да ги желаеш от СЪРЦЕ. bounce I love you Винаги когато се сещам за мечтите ми, ми се плаче и се изпълвам с някакъв особен копнеж. Може би това е условието. Или другия вариант е, да си на високи вибрации, т.е. ЩАСТЛИВ. Тогава се сбъдват много бързо. Но, за всяка мечта се изисква време, да отлежи, като хубаво вино. Трябва мъдрост. За глобалните мечти, каквито сега са моите, пътят, за да узреят в мен беше много дълъг... Англия беше за мен пробният камък, големият учител, големият тест, пътят на Сизиф...И срещата ми с един човек, който стана мой учител и голям приятел...Все пак си останах щуретина, такава ми е приридата lol! Но...дори и сега , като се сетя за мечтите ми, ме свива по лъжичката. Толкова много искам да помогна на животните, природата и СЛЕПИТЕ хора. Те за мен са най-ощетени от всички нас. Представяш ли си какво е да не можеш да видиш тези красоти...Да не знаеш какво е изгрев, залез........................... Crying or Very sad

А, забравих да кажа, имам си една гривна от 5 полускъпоценни камъка, която винаги нося.Програмирах я да привлече към мен тези 5 неща. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*...   КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
КОГА СЕ СБЪДВАТ МЕЧТИТЕ...*888*...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  КОГА ЧОВЕК Е НАМЕРИЛ ВЪТРЕШНИЯ МИР

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
i ! Форумът на Новото Време Ви Казва – Bonis nocet, qui malis parcit ! i :: *** :: Форумът на Новото Време – натисни ТУК!-
Идете на: